Treść opublikowana przez Gwerty
-
czujnik samopoziomowania
Jestem fanem modeli kołowych zdalnie sterowanych. I stosowane tam złącza przegubów stosuje do cegieł w czujnika. Np firmy taxxas.
-
czujnik samopoziomowania
Podłącz komp i zobacz co powoduje błąd bo nie ma sensu znowu wyciągać oba. Obstawiam problem w samych ciegnach czujników.
-
Wyświetlacz fis
bezpośrednio do licznika.
-
Czy można wstawić H7 do lamp xenonowych?
To do sprawdzenia. Dekle, oprawka kierunku i przetwornica + ewentualne uszkodzenia.
-
Czy można wstawić H7 do lamp xenonowych?
Napewno masz Xeon a nie Xeon plus (bixenon)? Przetwornice gdzie masz pod lampa czy z tyłu w deklu?
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Czekamy.
-
Problem z bi-xenonem raz pali raz nie
Dobry wybór. Robią szybko i dobrze. Polecam
-
Czy można wstawić H7 do lamp xenonowych?
podłączenie będzie polegało na odpięciu zasilania przetwornicy. zmianie wtyczki na taką do żarówki h7 i zapięciu jaj na żarówce. to wszystko.
-
Czy można wstawić H7 do lamp xenonowych?
jesli chces z wsadzić żarówkę do projektora zamiast palnika xenonowego. trzeba zmienić odbłyśnik soczewki. w xenonach b6 da się to zrobić bez rozklejania lamp.
-
Wymiana Lamp poliftowych na przedliftowe tuningowe
tu masz: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/8869-reflektory-zespolone-po-ii-lifcie-rezanie-i-montaz/ tyle ze ty będziesz przekłada w druga stronę niż robione jest to zazwyczaj.
-
Problem z bi-xenonem raz pali raz nie
sam odpowiedziałeś na pytanie, przetwornica valeo 4 pinowa.
-
Lampy dzielone Depo
jak zdejmiesz dekiel za projektorem to wszystko widac. klosze w valeo b5 po lifcie były uniwersalne do halogenowych, xenonowych , angoli i europejskich. wiec sa homologacje. jedynie lampy usa miały inne klosze i na nich brak europejskich homoogacji. ametykanie mają pop.... prawo jesli chodzi o lampy. u nich nie moze nić byc automatycznie regulowane w lampie. a jak to sprawdzić?widać coś jak otworze się dekielek?
-
Lampy dzielone Depo
Nie wszystkie mają zależy od lampy. Czasami trzeba wyciągać projektor i przekładać przesłone z anglola na europę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przeciwmglowych brak niestety
-
Lampy dzielone Depo
co do depo to nie ma znaczenia dzielone czy zespolone. te i te są średniej jakości. odbłyśniki projektorów marne, problemy z mocowaniem wnętrza lampy( potrafią trząść się środki w skrajnych sytuacjach wogóle się urywają) w nowszych seriach poprawili problemy z parowaniem ( używają nareszcie porządnego kleju) przemyśl dobrze sprawę.
-
Lata prawa lampa
w zyciu. pojedz do jakiegos machera w swojej okolicy co ogarnia plastiki niech przyspawa uchyty. a przynajmniej ten z tyłu lampy. jak nie wiesz skąd to wziąc zaprszam na pw.
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
do szybkich modów dopisałbym usunięcie znaczka s-line
-
Jak wymienić żarówkę w światłach mijania ?
zakłam ze chodzi o zwykła halogenową lampę. żeby dostać się do żarówki od mijania zdejmujesz gumozą zaślepkę.
-
Rezanie bixenonu
problem palących się żarników występuje w valeo d1s. wszystkie przetwornice koito d2s jakie miałem zawsze były zalane żelem przykład. przetwornica koito d2s po zdjęciu osłony: d4s po zdjęciu osłony:
-
Rezanie bixenonu
potrafią nie trzymać napięcia .co może źle wpływać na żywotność żarników i delikatni miganie ,pulsowanie.
-
Rezanie bixenonu
nie warto intemo na dużo lepsze drogowe od hella 3. a mijania są porównywalne. Czym one się różnią od przetwornic Valeo i D2S, dlaczego świecą wg Ciebie mega? przetwornice ori valeo słabo trzymają napięcie., wystarczy trochę wilgoci i są z nimi problemy. często wypalają się gniazda żarników. zaleta ich taka ze można je naprawiać. koito niestety nikt nie chce to są zalane żelem. różnica s2s, a d4s jest w napięciu pracy. czemu wybieram i polecam d4s bo jest mniej podróbek żarników. i cena za zestaw jest korzystniejsza. niz d1s, d2s d3s.(nie mówię o hidach) dajcie mi trochę czasu a wrzucę porządne porównanie popularnych projektorów z pomiarami natężenia strumienia i linii odcięcia na białym ekranie żeby dokładnie było widać. denso d2s bliźniaczy model koito d2s tylko pod inna nazwa. blizej kabli wysokiego napiecia - dalej od kabli wysokiego napiecia +
-
Rezanie bixenonu
Czy warto pakować tam hella2? Co do palników d1s/d3s fakt wejdą z krótszym projektorami.z b8 lub podobnymi(chodzi o długość projektora) się nie zmieszczą.
-
Rezanie bixenonu
chodzi o te dzielone z projektorem przeciwmgłowym?
-
Awaryjny demontaż przedniego zderzaka- urwana śruba mocująca
wiertarka otwór w zerwanej srobie i probowac wykretakami
-
Rezanie bixenonu
do b5 to d2s lub d4s d1s i d3s nie wejdzie bo zaponnik jest przy zarniku. osobiscie do b5, b6 polecam przetwornice koito d4s i do tego palniki ori philipsa d4s. zestawy mozna dostac w dobrych cenach i swiecą mega. da sie zamontować w b5 lift trzeba tyko przerabiać dół lampy tam gdzie jest miejsce na przetwornice. moim zdaniem lepiej wsadzić hella intemo świeci podobnie a dużo łatwiej upchnąć i przetwornica wchodzi w ori miejsce.