Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
postaram się wpaść
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co jutro KC o 19?
-
SPOTY W TURKU
to czekam na info. ewentualnie podeślij na pw nr tel.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
około 2 dni. ale jak jestes z poznania to jak przyjedziesz to dam ci lampy zastępcze.
-
Rezanie bixenonu
przetwornica też nie lubi włączania i wyłączania.
-
SPOTY W TURKU
witam ma ktos z was namiary na kolege ghost1717 lezą u mnie jego lampy od ponad poł roku. i czasem tylko pisze ze już robi przelew i ciągle na tym sie kończy.
-
[B5 APS] by czorny
lepiej klejem poliuretanowym. np do klejenia szyb. sylikon może z czasem zacząć puszczać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jasne. od razu mycie byśmy ogarneli:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie ale jak ktos woli to może byc 100 us. albo 100Eur.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi się mazy kiedyś coś takiego do sedana rs4 b5 nie lubię rantów i tego typu z małym et
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
fotele skóry i boczki tez odemnie. i ich stan jest naprawde za***isty. miękkie skóry żadne wycieruchy. ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- powiedz jaki sub miałeś do pionka? bo szukam jakiegoś do passka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co masz za rotiformy?
-
[B5 APS] by czorny
to nie seledyn seledyn to ja mam na felgach na zimę. a co do przetwornic to uszczelnij je pod lampami. bo bez tego to mogą zimy nie wytrzymać.
-
[B5 APS] by czorny
to fakt, troche się namęczyłem, żeby go wcisnąć ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- aktualnie jeden bose i jeden blaupunkt ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- ale w b5 nie ma mozliwosci tak wytlumienia, bo nie ma blachy jo? ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- ale w b5 nie ma mozliwosci tak wytlumienia, bo nie ma blachy jo? tylko zamontuj je tak żeby się do nich woda nie dostawała. bo to nie są w pełni szczelne przetwornice.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyglądają nieźle. ale można by pokusić sie o soczewki z b8. bo te z saaba są fajne świecą lepiej niż ori b6 ale do b8 trochę im brakuje. wyglądają fajnie zrobione. wnętrze pod ledy czysto ogarnięte. nie widać druciarstwa.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak z przetwornicami zasilającymi ledy to cena niezła. wygladają tez ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie polecam tanich palników typu d1s , d3s bo zapłonnik jest w żarniku i potrafi zabić przetwornice. a valeo jest na to wrażliwe. co do barwy. oem'y są 4300k. ewentualnie o podwyższonej barwie 4800k i te moim zdaniem są naprawdę dobrym kompromisem pomiędzy wyglądem (barwą) i widocznością którą zapewniają na mokrym. z a hidami i ich barwą rożnie bywa. miałem hid 4300K a świeciły na niebiesko ja 8000K wiec wszystko zależy jakie hidy trafisz.
-
[a4 b5] chrom pod lampami jak w a6
pytasz co sądzimy? każdy ma prawo wydać osąd. jak widzisz mod nietrafiony. jak ci się to podoba, to powiem tak o gustach się nie dyskutuje, ale poszukaj innego forum bo z takim modem do batalionu nie trafisz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja myślę.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
amerykanie zrobili klona: moje:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na bukowinę 2013r. robiłe flagi wielkopolskie chętnych było aż 2:decayed: ja i lele ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- vario. amerykance skopiowali nam auto:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. czekam tylko na moduł drl 30%
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
podeslij te fotki jak bedziesz maił chwilę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pozdrowienia z poznania