Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Gwerty odpowiedział(a) na rysuchom temat w Audi A4 B6
    To jest projektor stricte bihalogenowy na żarówkę h1 a jak ktoś zamontuje tam hid pod h1 to ma bixenon.
  2. Gwerty odpowiedział(a) na rysuchom temat w Audi A4 B6
    Nie da się.
  3. W przypadku d1s i d3s problemem będzie palnik bo zapłonnik jest na stałe z palnikiem. W przypadku d2s d4s przetwornica bo zapłonnik jest z przetwornica.
  4. Gwerty odpowiedział(a) na misiu17xx temat w Audi A4 B5
    Do sprawdzenia napięcie na kostce żarówki. Gdzieś mogły posniedziec styki dużą rezystancja i spadek napięcia.
  5. Gwerty odpowiedział(a) na d4widoV temat w Audi A4 B5
    Tak na tej kostce 6 pin. Tam piny są zmostkowane. 3 piny to +12v i 3 to masa.
  6. Gwerty odpowiedział(a) na d4widoV temat w Audi A4 B5
    Podkreślam zasilającej przetwornice Żeby nie przyszło komus do głowy mierzyć we wtyczce wysokiego napięcia.
  7. Gwerty odpowiedział(a) na d4widoV temat w Audi A4 B5
    Sprawdź czy masz napięcie na kostce zasilającej przetwornice.
  8. Klosz możesz umyć apc i wypłukać w ipa. Możesz przetrzeć wszystko poza odblysnikami.
  9. Teoretycznie raz można sklep na ten sam. Ale dla pewności można usunąć stary i użyć nowego w postaci sznura butylowego . Podgrzać docisnąć założyć spinki i po sprawie
  10. Tylko rozklejenie. . Tym bardziej ze lampy są na kleju butylowym. Prosyy zabieg. Zdejmujesz spinki iystarczy podgrzać i rozdzielić klosz od obudowy i masz dostęp żeby porządnie wyczyścić.
  11. Na 99%powodem parowania nie będzie klejenie obudowy z kloszem. Problemem mogą być odpowietrzniki. Mogą porostu nie dawać rady wyrównać temp. Wewnątrz i na zewnątrz lampy.
  12. Podeślij kompa i do sprawdzenia parametry czujników w momencie jak lampy reagują. Kiedy i w jakim zakresie zmienia się napięcie.
  13. Obstawiam czujnik przód lub tył. Problem z potencjometrami. Może być zniszczona ścieżka i szybko zmienia wartość. Tyle że w zakresie i stad brak błędów . Czujnik przód na wahaczu lub tył quattro wahacz, oska belka. Najlepiej podpiąć kompa i sprawdzać w czasie jazdy parametry z obu czujników w jakim zakresie się zmieniają.
  14. Silniczki w zwykłych lampach i xenonoe są takie same. Jeśli jesteś pewny ze powinieneś mieć samopoziom to do sprawdzenia pod autem czy są czujniki jeśli są do podpięcia komp i sprawdzenie czy jest sterownik od samopoziomu czy się z nim połączy i czy są jakieś błędy w sterowniku.
  15. Jeśli mijania zgrane z drogowymi i były ustawiane to nic więcej jak świecą jednak słabo czyli wypalonye odblysniki projektorów.
  16. Żadna ledowa h7 nie da jeszcze tyle światła do halogenowa i jest nie legalna , bo ledy nie mają homologacji. Żarówka halogenowa świeci dookolnie. Ledowa najczęściej ma środa światła tylko na boki.
  17. Jak drogowe świecą ok. To sprawdź osadzenie palników w projektorach. Spotkałem się już z różnymi kombinacjami przy władaniu palników d2s.
  18. Gwerty odpowiedział(a) na Wiktoro temat w Audi A4 B6
    Xeonon przerobiony na bix na projektorach intemo świeci nieporównywalnie lepiej zarówno na mijania jak i drogowych. Ale jak coś same odblysniki do xenonu tez mam. I można je wymienić bez rozklejania lamp.
  19. Gwerty odpowiedział(a) na cocacola temat w Audi A4 B6
    W b6. Lampy halogenowe i Xeon. Jak jest problem z ustawieniem i w xenonie z poziomowaniem do sprawdzenia czy ktoś nie wsadził Paluch i czy prowadnica chodzi pi slizgu. Jak spadnie ze slizgu to potem dzieją się cuda i nie można ustawić świateł. Slizg znajduje się pod projektorem po którym porusza się "drucik".
  20. Gwerty odpowiedział(a) na Drunk&Sleepy temat w Audi A4 B6
    Cały kierunek siedzi na zatrzasku. Wiec jak luźny to prawdopodobnie pęknie mocowania skoro oprawka kierunku po założeniu trzyma kierunek.
  21. Nie wnikam w dyskusję między wami. przedlift i polift to zupełnie inne lampy i klosze.
  22. Góra przedlift a dół polift.
  23. Gwerty odpowiedział(a) na arekx123 temat w Audi A4 B7
    Nie wejdzie projektor al z b8 Do ori bix b7 pasuje p&p. Tu można myśleć o intemo lu hella 3 . moim zdaniem modyfikowanie tych lamp mają się z celem bo są marnie wykonane. Możesz wsadzić osram nightbreaket ale jak odblysnik wypalony to na żadnej żarowe nie będą świecić.
  24. Gwerty odpowiedział(a) na arekx123 temat w Audi A4 B7
    W b7 lampy al.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.