Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fakt pogoda dopisała, gorzej było z ośrodkiem, ci co spali w pokojach to jeszcze ok, ale niektórym trafiły sie przyczepy kempingowe generalnie w dzień niebyło zbyt wiele do roboty, więc aklimatyzacja od rana do rana:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam po zlocie. było fajnie, moze bez wiekszych kokosów. ale ludzi mozna było bardziej poznac przy niskej frekwencji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam po zlocie:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
czołgiem chłopaki, w poniedziałkem wrociłem. z wczasów. szkoda ze sie skonczyły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam chłopaki,
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
własnie jestem w suwałkach jak cos.
-
[ALL] Światła ledwo świecą
sprawdź czy masz przy soczewce taką dźwigienkę , jak jest ustawi od do góry lampy swiecą -----\_____ ------\_____to musisz przestawić do dołu i masz ustawione na europejskie ______/-------________/-------- były tez soczewki bez możliwości przestawienia, wtedy musisz wyciągnąć odbłyśnik soczewki i przesłonę, obrócić ja i założyć odbłyśnik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tuner tmc podłącza sie podajrze po canie. tunera nie miałem ale mam gdzies rozpiski jak podąłczyć wszystko. wyslij mi na pw maila to ci podeśle.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
podejdzie. ale jestkilka spraw do ogarnięcia. np. wskaznik paliwa, inna rozpiska pinów.
-
jarocin festiwal 2011 wybiera sie ktoś?
no ja tez wybieram sie z Enkeli na 3 dni na pole namiotowe i koncerty
-
jarocin festiwal 2011 wybiera sie ktoś?
wybiera się ktoś na tegoroczny jarocin? http://www.jarocinfestiwal.pl/
-
[ALL] UWAGA !!!!! Kolejny oszust na forum --- GWERTY !!!!!
sprawa wyjasniona. lampy zostają u dudi75.
-
[ALL] UWAGA !!!!! Kolejny oszust na forum --- GWERTY !!!!!
fotki były zwykłych lamp a nie bixenonowych, żeby zrobić z nich bixy jest jeszcze dluga droga. . sprawa rozwiązana. lampy wracają do mnie i oddaje pieniądze.
-
[ALL] UWAGA !!!!! Kolejny oszust na forum --- GWERTY !!!!!
czekam na lampy. nigdy nie robiłem nikomu żadnych problemów. tym bardziej ze parę par lamp bixenonowych poszło
-
[ALL] UWAGA !!!!! Kolejny oszust na forum --- GWERTY !!!!!
jak sie walały po garazu. widziałes jakośc samego klosza? nie jest nic spiaskowany, przez kamyczki, lampy świecą naprawdę bardzo fajnie. przeciesz Ci pisałem ze odeślij mi lampy a ja zwrócę Ci pieniądze na konto.
-
[ALL] UWAGA !!!!! Kolejny oszust na forum --- GWERTY !!!!!
jak już to Gwerty sprzedałem już nie jedną parę bixów. te mają wszystkie uchwyty całe, nic nie naprawiane, klosze nie wypiaskowane. , mają jedynie te przerysowanie na kierunku, które tez nie jest głebokie. cena standardowo 600zł, koszt samych soczewek to 200zł, po ile chodza kompletne lampy kazdy wie, a gdzie klej , podkłąd do kleju, farba i mój czas? fakt przeciągneło mi sie z ich zrobieniem. ale ja nie zyję z robienia lamp. mam normalną pracę i jedynie w wolnych chwilach moge bawić sie w lampy. za zwłokę dożuciłem komplet zarówek philipsa h7 i posojówki led.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
soczewka bixenonowa z q5 jest na silniczku, i jest kładziona, dział bardzo szybko, i tak samo szybko wraca. a wymiary są na tyle fajne ze bez problemu mieści się nawet w b5 gdzie w lampie jest strasznie mało miejsca.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam przyłapany granatowy sedan PO 677 JH przy lidlu na bobrzanskiej.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
oj nie ładnie Panie moderatorze naszego wątku :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok.
-
DYNAVIN DVN-A4 vs RNS-E
moim zdaniem te odtwarzacze mają jedną wadę. sa dośc wolne. długo laduje sie płyta, tak samo z plikami płyty, usb czy karta. ale jak już odpali wszystko pięknie śmiga.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
sylwek to jak chcesz to wyśle je do Ciebie, a pieniądze wpłacisz jak nazbierasz.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
chłopaki mam podswietlane kratki nawiewu do b5. jedne komplet bierze sylwek. ale udało mi sie wyrwac drugi jak coś
-
[INNE] Wymiana lamp w a6 c6 2005
lampy fizycznie beda pasowały. a;e przezmyśl czy warto, bo ted iodu lubią sie przepalać. ale co samego podłączenia elektrycznego tez nie ma wielkiego hallo pasuje ideolo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie brak czasu.