Treść opublikowana przez Gwerty
-
Przetwornice koito d4s
W ta szczelinę wchodzi przetwornica. Z blachy wycinasz dekiel wielkości ori przetwornicy i wklejasz żeby wszystko było szczelne
-
Przetwornice koito d4s
- Przetwornice koito d4s
- Przetwornice koito d4s
Ta się trzeba pociąć trochę lampę. I wchodzi w miejsce na przetwornice. Trzeba tylko uważać żeby nie wyciąć za dużo bo wtedy ślizg wnętrza lampy nie będzie się miał na czym trzymać. Zaraz poszukam zdjęć i wrzucę.- [A4 B6] lampy przód
Projektor hella 3. Zwykły pierścień do montażu palnika potrzebny nic więcej. Oczywiście żeby zamontować projektor do lamp b6 trzeba rozkładać lampy. Powiększyć otwór w maskownicy pod większą soczewkę. Podciac trochę wnętrze lampy żeby wszedł palnik i dorobić mocowania projektora .- [A4 B6] lampy przód
Projektor hella 3. Projektor bix ale bez problemu można zamontować żarówkę h7. I oczywiście można też zamontować palniki d1s-d4s. I bez dodatkowych przeróbek lampy z bihalogenu jest bixenon.- [A4 B6] lampy przód
Ori bix b6 świeci marnie. A jak trafi się wypalony to wogole nie świeci. Koszt zakupu kompletnych lamp ori bix wysoki a efekt marny. Lepiej już zwykle lampy przerobić na porządnych projektora to tego nowe firmowe palniki i przetwornice koszt wzasadzie taki sam a świeci nieporównywalnie- Jakie żarówki?
Lampę masz z 2013roku. Palnik przetwornica d1s. Naklejka jest u ciebie w takim stanie i miejscu ze widać. Często bez wyjęcia lampy nie do odczytania.- [A4 B6] lampy przód
. Wszystko zalezy na jakich gratach. Jest jeszcze opcja bihalogenu. Najlepiej tel 662677497. Będzie najszybciej wyjaśnić co i jak.- brak poziomowania lewego reflektora (xenon)
Obstawiam silniczek. Albo coś blokuje wnętrze lampy.- Co z tymi lampami? XENON
Najlepiej zadzwoń 662677497. Będzie łatwiej wyjaśnić co i jak z lampami.- Co z tymi lampami? XENON
Hid pod h7 . Jak chcesz przyzwoite światła proponuje pomyśleć o bixenonie zamiast xenonow. Można to nawet ogarnąć na tych lampach co masz.- Bardzo słabe oświetlenie soczewkami mijania
Zamienniki od razu u bym wykluczył. Obstawiam standardowy problem. Wypalonych odblysnikow. Lampy do rozebrana i czyszczenia. Zazwyczaj to wystarcza a jeśli okaże się że odblysnik na dylemat wypalony ze czyszczenie nie pomoże . Regeneracja lub szukaniu używki w bardzo dobrym stanie. Projektor tak samo jak ma wypalony odblysnik to nie będzie świecić. I żadna żarówka nie pomoże.- Rezanie bixenonu
- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Plastidip- sprezynka lampy
Pisz pw napewno mam.- sprezynka lampy
O które Ci Chodzi. O te we wnętrzu co usztywniaja wnętrze?- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Wydawało się łatwiejsze. Będą poprawki.- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
- Jakie żarówki?
- Słabe swiatla
Jak nie byly xmieniane to na 100% wypalone. Da rade bez rozkładania. . Myk polega rozpieciu projektora w lampie i wyjęciu oddzielnie odblysnika przesłony i soczewki.- Jakie żarówki?
Tak tylko żeby odczytać naklejkę jak jest trzeba wyjąć lampę. A żeby sprawdzić jaki siedzi palnik wystarczy zdjąć dekiel.- Jakie żarówki?
Z przetwornicami valeo d1s. Nie ma dużego wyboru. Tylko osram d1s 4300k. Z innymi palnikami potrafią zrobić psikusa i paść. W pierwszym roku produkcji b6 w xenonie zdarzały się jeszcze valeo d2s przetwornice . Wtedy masz wzasadzie do wyboru każdy palnik d2s . Musisz sprawdzić co masz.- Słabe swiatla
A odblysniki w nich są dobre? Jak masz wypalone to z żadnymi żarówkami nie będą świecić. Bixenonu nie ma co porównywać do halogenu zupełnie inna liga. Ale jak lampy w b5 fl dobre to jest to samo co w a4b6 te same projektory. Wiec świecą całkiem przyzwoicie . - Przetwornice koito d4s