Treść opublikowana przez pawel1380
-
co przywieźć z USA...
dobry zegar na lape.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
no to czekamy Na 245/35/20 bedziesz mial ciut wiecej komfortu. Felgi 9 cali czy 8,5?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
rotory oryginały audi? ---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- Troszkę będzie licznik kłamał..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
oby 20
-
Zamiennik opony 245/40 r 18
Tu Ci wszystko policzy: Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
???
-
Kto nie wytrzymal
:facepalm:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
obyś tego sprzętu do lakierowania nie musiał używać no chyba że maskę też sam malujesz...
-
Quattro a dojazdówka!
ty o hamulcach ja o napędzie...
-
Quattro a dojazdówka!
nic sie nie stanie a jak opony maja rozny bieznik to sie stac moze?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Kłóciłbym się czy zrobisz tak jak porządny car detalista Raczej nie masz większych szans bo : a)doświadczenie b)zapewne nie masz wypasionej polerki rotacyjnej i nie umiesz się z nią należycie obchodzić.. c) nie wiesz jakie kombinacje past i których środków są najlepsze do Twojego koloru i lakieru d)bez obrazy ale produkty które zakupiłeś to żadna wyższa półka kosmetyków.. itd...itp... d
-
Quattro a dojazdówka!
A myślałem że tu o torsena chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mozna wzor tych pisemek na PW? Na razie nie dostałem takiej zgody. Pismo napisane i zapakowane w kopertę, jutro wysyłam do ITD i albo już po wszystkim, albo czekam na wezwanie do zapłaty z sądu i dopiero robię odwołanie które ma poskutkować umorzeniem postępowania. Sorry ale o jakiej zgodzie piszesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mozna wzor tych pisemek na PW?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tylko czy do sądu nie będą mnie przypadkiem wzywać do Warszawy, bo na oświadczeniu tak jest napisane. pawel1380, strona nie działa Tak sorry Forum Prawne - bezpłatne porady prawne - prawo, pomoc prawna, forum prawnicze tak jak juz kolega napisał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
właśnie bo to ciekawe... Nex na forumprawne.pl sa wielkie tematy założone poczytaj sobie.
-
Quattro a dojazdówka!
tylko jak kupujesz nowe auto i zamawiasz dojazdowke majac quattro to pelnowymiarowki nie dostajesz..zawsze mnie to dziwiło..niby bieznik powinien byc nawet taki sam a jak dojazdowke ladujesz to roznica jest w srednicy w stosunku do oryginalnego kola na aucie.. zawsze mnie to ciekawilo czemu tak jest... Sam mam zestaw naprawczy niestety...i tez mysle o kupnie dojazdowki w koncu
-
felgi 20''
5mm?ciekawe jak to policzyłeś... 82,25 mm na profilu w przypadku 235/35/19 70,5 mm na profilu w przypadku 235/30/20 TO ROZNICA OGROMNA. 12 mm przy takim profilu nalesniku to przepasc. Nie wiesz co piszesz.A sam jezdze na 20 i temat troche znam.Mam 79,5 mm gumy z boku i mniej to już bym nie chciał za cholerę. Z 70,5 nie wjedziesz na ZADEN kraweznik bez uszkodzenia.No chyba ze bedzie mial 2 cm. I zbieraj na duzą ilość tych chinskich opon bo bulwy masz pewne... Chyba ze zbetonujesz cisnieniem je na maxa ale wtedy w srodku bedzie Ci nawet popielniczka tanczyć na polskiej autostradzie.. Pomijam już że obnizenie zawieszenia przy takim kole w B6 to podstawa bo inaczej to bedzie karykatura...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew::polew:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też uważam że bardzo średnie i wielu kolegów którzy byli w kinie mi to mówiło..dlatego sam oglądnąłem już w domu.. Ja na Olivera Stona kiepsko
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
A no tak moje 20 są 9 calowe...ok rozumiem..
-
felgi 20''
nie o Twój wpis chodziło..raczej o wątek..
-
felgi 20''
:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapewne na S.Sawickiego pisał że pod Olkuszem, zatem nie na naszym terenie, u Nas są spoko niebiescy Karol i widzisz..... było zmieniać furmanke na mocniejszą i szybszą a mówiąc poważnie zapisz sie na kurs obniżający o 6 pkt dobrze Ci radze aha.... i załóż tą tablice na przód, bo za chwile to będziesz sobie mógł tą ładną blende przykleić ale do autobusu MPK a sa jeszcze te kursy? Ile ten kurs?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
na 245 to juz niezle twardo..czemu nie dales 265 tak jak byc powinno? Opona 265 tez chyba tansza..