Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Kolega totalnie myli pojęcia..Przyzwoity zegarek można i kupić za 500 zł i mniej..nie o to chodzi... Poza tym pamiętaj że podróbka to przestępstwo.To zwykła kradzież. Tak to oryginał.Wszystko na to wskazuje.(pomijając fakt że otrzymujesz kartę gwarancyjną)
  2. Tańsze ,oryginalne zegarki też potrafią być "ładne".. Kwestia gustu,poszukania. BTW np Vostoka Amfibię da się chyba poniżej 300 zł na internecie nabyć...
  3. Proponuję przeczytać znaczenie słowa replika... Jeszcze raz podkreślam że żaden z pokazanych tu zegarków nigdy nie był repliką Vostok to całkiem dobry wybór...jeśli podoba Ci się jakiś model to nie ma przeciwskazań..
  4. Wszystkie zegarki o których piszecie to tandetne PODRÓBKI a nie żadne repliki... Jestem miłośnikiem zegarków od lat..ciężko czytać co wypisujecie..gdyby chinczycy Audi podrabiali też byście je kupowali... Zresztą z zupełnie innej beczki,rozumiem że ludzie mają różne podejścia ale jak widzę człowieka w podrabianej Omedze,Rolexie to sie zastanawiam po co ktoś ten złom kupuje..jasnę że są "wersje " lepiej podrobione..tylko one kosztują znacznie więcej niż 300zł..więc po co wywalać trochę kasy a i tak miec podróbkę... Jest takie powiedzonko "Fake watches are for fake people" Oryginalny zegarek wymienionych marek to oczywiscie inna cena ale zupełnie inna radość posiadania...a wygląd.. uwierzcie mi również w detalach na ogół znacząco różny.. Kolego kup sobie Casio,Seiko...byle w dobrym sklepie bo to też podrabiają.... Zrobisz na mnie dużo lepsze wrażenie niż koleś z podrabianą Omegą...
  5. Szykuję szampana na wieczór..nie zawiedź mnie kolego...
  6. i po co przegladac "strefę śmiechu"?
  7. :polew: rozumiem teraz ze ty myslales ze zrozumiales czego ja nie zrozumiałem
  8. Nie rozumiem Tomku oświeć mnie proszę.
  9. 2400 za nowki dobra cena i sprzedajacy porzadny, miałem z nim kontakt. Reszte bym olał.
  10. co tylko u nas mozliwe?
  11. Kolego zmien wszystkie opony na identyczne.Zarówno w rozmiarze jak i najlepiej w zuzyciu. Bo Ci Torsen powie "dobranoc".To raz. Dwa daj wykres.Wierzę że tyle masz,chętnie oglądnę. Reszta Twoja sprawa.
  12. raczej nie zgasi silnika z systemu start/stop po forsownej jezdzie..no chyba ze sam to zrobisz
  13. uwierzcie mi chlopaki ze jak bym wsiadl do was to by mi wszystko skrzypialo , jestem troszke przewrazliwiony na tym punkcie witam w klubie..choc szczerze ja mam praktycznie cisze totalną czasem coś jak po kostce jade uslyszę to chyba podłokietnik..ogólnie nie narzekam
  14. zmieni sie szerokosc kapcia..o to chodziło..co go troche zmuli..
  15. A mnie tam w C5 allroad bardzo się podoba...
  16. Ale Królowej Jadwigi moge ominac ksiecia Jozefa i tak robie
  17. Nie szanujesz auta :bicz3: Nie ja tam się nie zapuszczam.Pomijajac fakt że wolę jak Cuber pod halą. :>
  18. Pablo oddasz mi za felgi i ogumienie? w razie czego
  19. Moim zdnaiem 260 to on nie jedzie
  20. a jeszcze nie moge potwierdzic..
  21. Lepiej wejdz sobie na ten temat na forum A6 juz tam jest chryja ze to naciaganie..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.