Treść opublikowana przez pawel1380
-
Jaki zegarek kupić?
Kolega totalnie myli pojęcia..Przyzwoity zegarek można i kupić za 500 zł i mniej..nie o to chodzi... Poza tym pamiętaj że podróbka to przestępstwo.To zwykła kradzież. Tak to oryginał.Wszystko na to wskazuje.(pomijając fakt że otrzymujesz kartę gwarancyjną)
-
Jaki zegarek kupić?
Tańsze ,oryginalne zegarki też potrafią być "ładne".. Kwestia gustu,poszukania. BTW np Vostoka Amfibię da się chyba poniżej 300 zł na internecie nabyć...
-
Jaki zegarek kupić?
Proponuję przeczytać znaczenie słowa replika... Jeszcze raz podkreślam że żaden z pokazanych tu zegarków nigdy nie był repliką Vostok to całkiem dobry wybór...jeśli podoba Ci się jakiś model to nie ma przeciwskazań..
-
Jaki zegarek kupić?
Wszystkie zegarki o których piszecie to tandetne PODRÓBKI a nie żadne repliki... Jestem miłośnikiem zegarków od lat..ciężko czytać co wypisujecie..gdyby chinczycy Audi podrabiali też byście je kupowali... Zresztą z zupełnie innej beczki,rozumiem że ludzie mają różne podejścia ale jak widzę człowieka w podrabianej Omedze,Rolexie to sie zastanawiam po co ktoś ten złom kupuje..jasnę że są "wersje " lepiej podrobione..tylko one kosztują znacznie więcej niż 300zł..więc po co wywalać trochę kasy a i tak miec podróbkę... Jest takie powiedzonko "Fake watches are for fake people" Oryginalny zegarek wymienionych marek to oczywiscie inna cena ale zupełnie inna radość posiadania...a wygląd.. uwierzcie mi również w detalach na ogół znacząco różny.. Kolego kup sobie Casio,Seiko...byle w dobrym sklepie bo to też podrabiają.... Zrobisz na mnie dużo lepsze wrażenie niż koleś z podrabianą Omegą...
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Szykuję szampana na wieczór..nie zawiedź mnie kolego...
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
i po co przegladac "strefę śmiechu"?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak myslisz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: rozumiem teraz ze ty myslales ze zrozumiales czego ja nie zrozumiałem
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Pewnyś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie rozumiem Tomku oświeć mnie proszę.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
2400 za nowki dobra cena i sprzedajacy porzadny, miałem z nim kontakt. Reszte bym olał.
-
[ALL B8] Co radzicie na 18'' 245/40 czy 245/45??
Tak beda takie same.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tylko u nas mozliwe?
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
Kolego zmien wszystkie opony na identyczne.Zarówno w rozmiarze jak i najlepiej w zuzyciu. Bo Ci Torsen powie "dobranoc".To raz. Dwa daj wykres.Wierzę że tyle masz,chętnie oglądnę. Reszta Twoja sprawa.
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
raczej nie zgasi silnika z systemu start/stop po forsownej jezdzie..no chyba ze sam to zrobisz
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
uwierzcie mi chlopaki ze jak bym wsiadl do was to by mi wszystko skrzypialo , jestem troszke przewrazliwiony na tym punkcie witam w klubie..choc szczerze ja mam praktycznie cisze totalną czasem coś jak po kostce jade uslyszę to chyba podłokietnik..ogólnie nie narzekam
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
zmieni sie szerokosc kapcia..o to chodziło..co go troche zmuli..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mnie tam w C5 allroad bardzo się podoba...
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Zakładasz 21?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale Królowej Jadwigi moge ominac ksiecia Jozefa i tak robie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie szanujesz auta :bicz3: Nie ja tam się nie zapuszczam.Pomijajac fakt że wolę jak Cuber pod halą. :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo oddasz mi za felgi i ogumienie? w razie czego
-
Audi A6 C6 3.0tdi czarnuch
Moim zdnaiem 260 to on nie jedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jeszcze nie moge potwierdzic..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lepiej wejdz sobie na ten temat na forum A6 juz tam jest chryja ze to naciaganie..