Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Chodziło mi o to ze nie ma przepaści miedzy gwiazdą a niepełną olimpiadą Czytać uważnie
  2. Jeśli to S4 seria to wstyd dla Lexusa i RSB7.. katalogowo koni znacznie więcej... Merc się broni, biedak gdyby miał AWD to by stawkę wyzamiatał choć i tak widać że jest górą.Ale jak na 457KM czyli 120KM więcej od Esy szału nie ma..
  3. Mnie też się podoba.
  4. tanio nie jest :gwizdanie:
  5. Makki to z chęcią będę korzystał z twych rad.I napisz mi proszę jak się dostać na ten zimowy Audi Experience bo chciałbym pojechać bardzo i jakie to koszty.
  6. http://www.sodispar.pl/pl/index.html
  7. Bede sie uczyl dopiero.Woz do testow mam.Tzw autko na zakupy i do miasta jak jest szansa ze bedzie trzeba go porzucic(np impreza:)).Ale slyszalem ze ta polerka praktycznie nie da sie uszkodzic lakieru.....
  8. Jezu zanim ja dojdę do tego poziomu to trochę minie. Zresztą nie wiem czy chcę do niego dochodzić Pozniej ci kobita przetrze wózkiem koło marketu i zawał serca gwarantowany A tak na serio na razie licytuję coś takiego : http://cgi.ebay.pl/Meguiars-G220-Machine-Car-Wax-Polisher-Starter-Kit-/150383851368?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2303937768#ht_3686wt_1141 Myślę też o bardziej "dopasionym zestawie" ale nie wiem czy jest sens i warto: http://cgi.ebay.pl/Meguiars-G220-Machine-Car-Wax-Polisher-Ultimate-Kit-/350321619719?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5190cbb307 A jak wyjdzie to się okaże, pośpiechu nie ma, do wiosny daleko, a doszedłem do wniosku że nikt mi tego nie zrobi tak dobrze jak sam się nauczę i w weekend posiedzę trochę w garażu.Nawet może 2 weekendy :gwizdanie: Dziś kupiłem Scratch 2.0 Meguaiersa, czekam jak dojdzie bo mam ze trzy konkretniejsze rysy, zobaczymy co to da. http://www.autokosmetyki.pl/images/meguiars_scratch_x20_b.jpg
  9. Przerażające są takie wieści.Szok.
  10. Dzięki. Marcina zacna ale ja jednak wolę mimo wszystko Alcantarę A zmiana na MMI 3G i wywalanie wszystkiego to bezsens dla mnie.Poza tym koszta niemałe. Priorytet to wydech Millteca na wiosnę.I pobawię się w auto detalling
  11. JUż się przyznałem do błedu Nie widziałem sedana w Krakowie :gwizdanie:
  12. Niebieska i czarny sedan oraz biały avant Kuzaja ale nie wiem czy jeszcze nim jeździ Yyy Pablo ale RS6 w C6 jest tylko w Avancie nie ma go w sedanie..
  13. Kurde nie mogę teraz znaleźć wątku o którym rozmawialiśmy że w którymś Passacie jest Torsen przy napędzie na 4 koła ale jestem na 100% pewien że to czytałem.Nie pamietam tylko w którym..a mało czasu dziś na grzebanie po necie...
  14. Na 235/30/20 No to bedzie mega masakra.70,5 mm gumy nad felgą...ja mam 79,5mm i jest ciężko a 9mm mniej...dla mnie diagnoza jedna...nie do jazdy po polskich drogach.
  15. niestety nie tym razem
  16. Postaram się podjechać brudasem..
  17. A A4 bez tylnych drzwi i ze ściętym dachem też można wpaść czy będzie kamieniowanie?
  18. Żeby wypędzić choróbsko to albo do odcięcia,albo wogóle
  19. może Ty byś założył 19 cali dla lansu i szpanu... wszyscy w klubie to robią żeby się lansować? niektórzy zakładają 19 bo chcą by auto się ładnie prezentowało albo po prostu kupili auto z takimi felgami... jak Ty nie chcesz to jeździj sobie nawet na 13-tkach - nikt nie każe zakładać większych felg. Ale to, że 19 nie na nasze dziury mówią zazwyczaj osoby, które nie miały takich felg na aucie. w A6 mamy 19 cali na lato i opony 255/35/19, auto mamy 3 rok i ani razu felgi się nie pokrzywiły więc można? można
  20. Uszkodziłem raz oponę w nowym aucie na dziursku, wezwałem policję i nie było żadnych problemów z odszkodowaniem.Pojechałem do zarządcy drogi z notatką policyjną podał mi numer polisy w PZU i w miesiąc było po sprawie.A był to 2004 rok...Za oponę zwrócili (potrącili 10% amortyzacji bo auto przejechało 1300km na poprzedniej..) Więc walczyć należy, tym bardziej że to jedyna droga żeby wypłacając wielokrotnie odszkodowania byli zmuszeni do poprawiania stanu dróg. Pozdrawiam
  21. Dokładnie W A6C6 też możesz je odgiąć z trybu serwisowego tylko tam ustawiasz sobie to w MMI.
  22. No ale te z RS4 B7 mają chyba inny otwór centrujący mniejszy i nie wejdą...
  23. Bo odczuwalnie różnica pomiędzy 18 a 19 przy odpowiednich fabrycznych rozmiarach opon (w A4 czy A5) jest większa niż między 19 a 20 calami. No zgadza się mniejsze niż 18 w B8 to porażka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.