Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no ale jak sie maja marnowac u Ciebie to ja je przygarne
  2. no ja bede na 19 w Arkadii
  3. w B6 zeby wsadzic lub wyjąć spręzyne to masakra sam napewno nie zorbisz musisz miec kogod kto ci pomoże chyba ze odkrecisz gorny drążek i pojedzies zpotem na geometrie
  4. no ja tez mam cos takiego ruszam i jest tyyk ale jakos sie przyzwyczaiłem ale nie zawsze to jest
  5. no mnie tez to czeka jade sie dowiedziec jutro o cene
  6. za podwójny kiedys kupiowałem u chylicskiego zapłaciłem 87 zł za poiczwórny cos około 138 zł
  7. no to co Arkadia ?? ja jestem za bo naprawde przez te 4 dni to sie wynudziałem łukasz weź laptopa
  8. moze sprzedaj mi swoje lampy a ja sprawdze czy moje przetwornice pasują
  9. moze ktos jeszcze sie przyłączy moze pod M1 cos zrobimy
  10. boberek odpowiedział(a) na wojtas78 temat w 1.9TDI
    bo to TDI mój tez kopci i pewnie nei tylko mój parametry trzyma oleju nie pije jak mu dasz w palnik to zakopci ;P moze po programie będzie kopcił mniej dym pewnie ciemno szary ;P
  11. no ja to właczałem pali sie jakies 3 do 5 s i potem gasnie
  12. trzeba go rozkręcic są takie małe śrubeczki odkręcisz je uchwyt rozkłada sie na pół i wtedy odkręcasz to od konsoli proste jak bydowa cepa :polew:
  13. no własnie to czytałem wiec nie wiem skąd zdanie ze przetwornice nie pasują
  14. to co jutro gdzie robimy spota
  15. Za 400PLN masz gołe Bi bez przetwornic. Ze swoich starych, to co najwyżej palnik przełożysz Przetwornice nie pasują. a czemu nie pasują ?? kurde ale lipa moze cos wiecej napiszesz ?? a co do DVD to jak narazie chyba jedna z ostatnich modyfikacji ale chyba bixenon nie wyjdzie to cos sie wymyśli
  16. no zobaczymy musze sie twoej przyjżeć i musisz dać dobrą cene ale jak za 400 zł mozna mieć w idelanym stanie to mi sie chyba nie bedzie chiało tego odnawiac
  17. boberek odpowiedział(a) na porter temat w Audi A4 B6/B7
    no tak B6 i B7 konstrukcyjnie sa takie same
  18. hmm są takie blaszki 4 szt na górze i 4 na dole naprawde przerąbane zeby to wyjąć
  19. hmm moze i to fajny patent ;P moze sprzedać go konstruktorą audi
  20. http://www.allegro.pl/item478206938_audi_a4_01_05_lampy_komplet_xenon_okazja.html bo znalazłem cos takiego i nie wiem czy brać
  21. kurde mam dwa ;P jeden ma ze 5 lat i nigdy nie zawodzi drugi ma rok bo jest niższy i miesci sie pod moje Cabrio i tez nie ma z nim problemu ;P
  22. no ja chyba tez to przeczówałem ale co zrobić jeszcze chyba DVD będzie virus bedzie dlatego ze jak ma sie rozsypać to nie ch sie rozsypie z fajerwerkami jak to Adaho powiedział 18 to moze na samym koncu ;P szybki to chce sciemnic bo do tego koloru takie lekko ciemnie będa pięknie wyglądały ;P narazie szukam lamp od bi xenonów Michał moze ty wiesz czy fabrycznie to były VALEO ??[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 21:10_________________________________________________taka róznica jest pomiędzy Sline a seria czyli 1BE i 1BA
  23. Tylko jakby co to nie ja no co złe taki miałem pomysł ;P [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 20:59_________________________________________________ a stół ci sie nie podobał ;P [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 21:01_________________________________________________jaki ucieszony ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.