Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no ale jak sie maja marnowac u Ciebie to ja je przygarne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja bede na 19 w Arkadii
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
w B6 zeby wsadzic lub wyjąć spręzyne to masakra sam napewno nie zorbisz musisz miec kogod kto ci pomoże chyba ze odkrecisz gorny drążek i pojedzies zpotem na geometrie
-
[B6 AVF] Stukanie w przednim zawieszeniu.Co to moze byc?
no ja tez mam cos takiego ruszam i jest tyyk ale jakos sie przyzwyczaiłem ale nie zawsze to jest
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
no mnie tez to czeka jade sie dowiedziec jutro o cene
-
[ALL B6] przełącznik do opuszczania szyb (po stronie kierowcy) -- szukam
za podwójny kiedys kupiowałem u chylicskiego zapłaciłem 87 zł za poiczwórny cos około 138 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to co Arkadia ?? ja jestem za bo naprawde przez te 4 dni to sie wynudziałem łukasz weź laptopa
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
moze sprzedaj mi swoje lampy a ja sprawdze czy moje przetwornice pasują
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze ktos jeszcze sie przyłączy moze pod M1 cos zrobimy
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
ładny furex gratuluje
-
[B6 AVF] Kopcenie auta
bo to TDI mój tez kopci i pewnie nei tylko mój parametry trzyma oleju nie pije jak mu dasz w palnik to zakopci ;P moze po programie będzie kopcił mniej dym pewnie ciemno szary ;P
-
[B6 AVF] Sygnalizacja zapięcia pasów
no ja to właczałem pali sie jakies 3 do 5 s i potem gasnie
-
[ALL B6] Jak zdemontować uchwyt pod telefon ?
trzeba go rozkręcic są takie małe śrubeczki odkręcisz je uchwyt rozkłada sie na pół i wtedy odkręcasz to od konsoli proste jak bydowa cepa :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no własnie to czytałem wiec nie wiem skąd zdanie ze przetwornice nie pasują
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co jutro gdzie robimy spota
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Za 400PLN masz gołe Bi bez przetwornic. Ze swoich starych, to co najwyżej palnik przełożysz Przetwornice nie pasują. a czemu nie pasują ?? kurde ale lipa moze cos wiecej napiszesz ?? a co do DVD to jak narazie chyba jedna z ostatnich modyfikacji ale chyba bixenon nie wyjdzie to cos sie wymyśli
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no zobaczymy musze sie twoej przyjżeć i musisz dać dobrą cene ale jak za 400 zł mozna mieć w idelanym stanie to mi sie chyba nie bedzie chiało tego odnawiac
-
[B6 AWX] s-line
no tak B6 i B7 konstrukcyjnie sa takie same
-
problem zakodowałem navi
taaaak
-
[B6 AVF] Dodatkowe światło stop -przepalone żarówki
hmm są takie blaszki 4 szt na górze i 4 na dole naprawde przerąbane zeby to wyjąć
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
hmm moze i to fajny patent ;P moze sprzedać go konstruktorą audi
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
http://www.allegro.pl/item478206938_audi_a4_01_05_lampy_komplet_xenon_okazja.html bo znalazłem cos takiego i nie wiem czy brać
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
kurde mam dwa ;P jeden ma ze 5 lat i nigdy nie zawodzi drugi ma rok bo jest niższy i miesci sie pod moje Cabrio i tez nie ma z nim problemu ;P
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no ja chyba tez to przeczówałem ale co zrobić jeszcze chyba DVD będzie virus bedzie dlatego ze jak ma sie rozsypać to nie ch sie rozsypie z fajerwerkami jak to Adaho powiedział 18 to moze na samym koncu ;P szybki to chce sciemnic bo do tego koloru takie lekko ciemnie będa pięknie wyglądały ;P narazie szukam lamp od bi xenonów Michał moze ty wiesz czy fabrycznie to były VALEO ??[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 21:10_________________________________________________taka róznica jest pomiędzy Sline a seria czyli 1BE i 1BA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko jakby co to nie ja no co złe taki miałem pomysł ;P [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 20:59_________________________________________________ a stół ci sie nie podobał ;P [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 21:01_________________________________________________jaki ucieszony ;P