Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. o maj gad :polew: moze to wina zbyt mocnego bimbru
  2. e tam bedzi edobrze i zobaczysz sam pomalujesz
  3. czy ja wiem czy to ""wilidż" ja zawsze w autach malowałem na czerwono ;P i w tym tez pewnie pomaluje Adaho taka "wilidż" to nie "wilidż" nie przesadzaj
  4. nie nie na opony.com mamy kolege w A4 który załatwia taniej
  5. powiem Ci ze sie raczej nie dobierzesz bo t są diody wiec pozsostaje wymiana przełącznika lub przyzwyczajenia sie ze nie śmieci albo mruga ja miałem podrapany swój i miałem to samo i zmieniałem na dobry a ten stary rozebrałem i nic ciekawego tam nie znalazłem to jest częsc jedno razowego uzytku jej juz sie nie naprawia
  6. czujnik jest pod pedałem sprzęgła trzeba zdjąc obudowe tam gdzi ejest szufladka przekrecic wypiac kostke i kupic taki sam albo wyczysćic ten i powinno dalej działać PS nic sie nie uszkodzi czujnik sprzegła raczej jest potrzeby do tempomatu
  7. SP 01 to standatrody model przeznaczony raczej do aut kompaktowych a SP9000 raczej to aut klasy wyższej i do tego super trakcja i super wygląd i nie znika tak jak juz napisalem
  8. mnie zamiana klimatronika kosztowała 130 zł od alvaro kupiłem klimatronic za 350 a swój sprzedałem po 2 dniach za 220 zł bez żadnego problemu a co do tej aukcji z ramka to powiem wam ze koles jest oporny i nie zdecydowany chcałem kiedys u niego cos kupic to 3 razy zmieniał cene itp nie polecam ogólnie tego kolesia
  9. ta ostatnia wygląda KOX
  10. ja przełożyłem kosz na 2 din włącznie z podcięciem konsoli zajęło mi to max 3 godziny ale w ten sposób zaoszczędziłem 300 zł
  11. głośne to są Michelin Pilot Sport i Braum Bravuris Dunlop jest jak narazie najlepsza opona która miałem a miałem ich troche Polecam również uniroyal rainnsport 1 super opona ale szybko znika ALE Dunlop 9000 jest super, cichy nie znika jak goodyear F1 i odprowadza wode porównywalnie do Uniroyala bo moim zdaniem uniroyal nie ma sobie równych jesli chodzi o mokrą nawierzchnie
  12. bez komentarza
  13. j ani eodebrałem cały czas czekam na MMSa jak dobrze ze ja nie pojechałęm wczoraj do domu tylko jak ja dzis wróce ;P :polew:
  14. no ja słysząłem dzis ze masakra na trasie E7 jak dobrze ze ja zostałem dzis w warszawie i nie musiąłem jechac z pomiechówka Michał ty na Q nie mogłes jechać ???
  15. tylko concerta ładnie sie komponuje a jakis inne to bedzie brzydko wygladało
  16. hmm no raczej sie da napewno
  17. miałeś farta moze poporstu nie starałes sie z nim gadac tylko zostawiłes auto pojechałes sobie i wróciłes jak było zrobione bo my z Adaho odnieslismy wrazenie z etraktuje nas jak debili i wszytsko dla niego było tajemnica ehh jak to sie mówi wyżej "kupe robi" niz "pupe" ma delikatnie mówiac
  18. http://wiadomosci.wp.pl/?rfbawp=1204186358.194&ticaid=1570a ale masakra
  19. http://www.tvn24.pl/-1,1540463,wiadomosc.html
  20. nie ma mowy ;(
  21. trzeba zmienic kodowanie i po porblemie
  22. ja szczerze nic bym nie ruszał masz -30 to niech tak zostanie bo kazda inna sprezyna moze sie okazac ze bedzie inaczej stał a nie koniecznie nizej sport line eibacha to straszna kupa miekka strasznie i napewno nie obniza -50 bo miałem jaki zestaw w clio i była kupa straszna HR dobry ale twardy i jak kupisz - 30 to nie bedzie róznicy tylko sprezyna bedzie inaczej pracowała i komfort sie pogorszy napewno bedzie sie jezdził strasznie nie przyjemnie najlepiej do regulacji to gwint ale to juz naprawde jest twarde miałem gwint w clio w golfie MK 4 i no fajnie to wyglada do jazdy idzie sie przyzwyczaić ale to jest bez sensu zostaw tak jak jest i bedzie to najlepsze rozwiazanie Sprezyny robi wiele firm ale to nie bedzie to co potrzeba FK, KW, HR, KAW, SUPER SPORT, EIBACH, BILSTEIN, i jeszcze by sie ich troche znalazło tylko po co ruszac cos co wyglada dobrze jak ci sie za bardzo buja zmien sobie amorki na zółte KONI z regulacja twardosci albo BILSTEINA B6 na grubym tłoku i takie zestawienie z zeryjnymi Sline bedzi enajlepsze
  23. jesli masz manetke a komp nie działa to moze jest cos żle zakodowane a jesli nie masz manetki to trzeba ja dokupic i uruchomic Fisa kodowanie sie zmienia i wszytsko bangla poszukaj tematu bo jest jak to wszytsko zorbic naprawde duzo trudne to nie jest
  24. po co to ruszać Eibach pro kit to zawieszenie tak jak seria jest to sprezyna liniowa a nie progrezywna uwazam ze szkoda twoich pieniędzy na to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.