Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
radochę mam jak takie półpiździe jak ty daje się wyprowadzić z równowagi - fakt a to kolejny dowód, że z ciebie zwykła piczka... sugeruję skonsultuj się ze swoimi babskimi psiapsiółkami jak lać, żeby było dobrze :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: babska pepla :polew: :doh1: Lać to ja wiem jak ale takich Ciot jak ty nie opłaca sie lać inaczej Obrażanie innych użytkowników forum
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
no i Q
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
no nie gadaj na TDI to w chooj
-
Blackberry -jak sprawdzić usługi bis i bes
bardzo prosto wystreczy ze będzie małymi edge albo 3g to znaczy ze usługi nie ma jak będzie wilekimi EDGE albo 3G to znaczy ze usługa działa najlepiej przed zakupem poprosić sprzedającego o wyrejestrowanie i tyle BIS - BlackBerry Internet Service bez tej usługi 90% aplikacji w BB trzeba płacic nie działa komunikator itp bez tego BB jest bezużyteczny BES - BlackBerry Enterprise Server to jest raczej dla firm
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
o kurcze Adam ja dopiero zobaczyłem jestem w SZOKU !!!!!!!! :kox: :kox: Gratuluje jak nie wiem co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znalazł sobie ofiare i mnie teraz męczy pedały tak mają co zrobisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj ale ty masz radoche oj ale masz radoche żebyś z tego wszytskiego z podniecenia sie w gacie nie zlał. a co do klapsa naprawde przy najbliższej okazji dostaniesz w twarz z plaskacza bo jesteś taka ciota ze na pięść nie zasługujesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o jajco
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa co ja Twój kolega jestem żebys mi po nazwisku mówił niezycze sobie tego !!! zrozum to raz za zawsze i zakoduj sobie to w swoim pustym łbie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ty bajk a co ty chcesz zrobic z tym autem dawaj do mnie tata ci wszytsko zrobi
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
:gwizdanie: nareszcie Piotrek no w A6 to jest naprawde potrzebne
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mam jeszcze do sprzedania MDAL of HONOR Moskal oddawaj CoD za wypozyczenie opłate wezme cwaniaku miało byc tydzień a juz 3 tygodnie trzymasz ja kupuje ty grasz nieopłacalne dla mnie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
NO JA TEZ MAM JAK COS
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
jakaś nowa lista na początek 2011 roku będzie to ja chce
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
kurde co to za auto kóre nie istnieje prawie jak YETI
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no to co jest w Audi schwarz pakiet
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
bo pierwsze to nie BOBER bo nie przypominam sobie żebyśmy byli po nazwisku ??!! to jak sie to nazywa BLACK LINE czy jak jak znawca jesteś to dawaj błysnij
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
No ja tez nie zaglądałem ale do A6 to kupie kompletna lampke led CAN sa takie na allegro za komplet 139 zł
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie wiem jaka trzeba wyjąc i zobaczyć czy jest C5w czy C10w
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no tylko co z tego ze wsadzisz ją w podswietleni erejestracji i ci błlad wywali na FIS
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
tak ale w podświetleniu rejestracji muszą być takie z CAN bo tam wywala na fisie błąd
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
wychodzi ze potrzeba 7x w5w LED SMD 4x t4w LED SMD 6x c5w lub c10w LED SMD ja mam pakiet oświetlenie wiec jest ich trochę 4 szt w drzwi 1 szt w schowek 2 szt w klapę 4 szt w górną lampkę 2 szt w lampkę z tyłu 2 szt w lampkę w przestrzeni bagazowej 2 szt w słoneczniki cena diody 12 zł
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie da sie za mała jest muszą być szczypczyki zrobie foty jak powkładam wszędzie zapomiałem tylko kupic do podsufitki tam gdzie są słoneczka i podswietlają lusterko ale to jeszcze podjade bo mam blisko komplet diód na całe auto wyszedł około 200 zł wszystkie diody SMD
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no reszte wymienie w weekend nie mam w warszawie szczypczyków
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
diodexy