Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. radochę mam jak takie półpiździe jak ty daje się wyprowadzić z równowagi - fakt a to kolejny dowód, że z ciebie zwykła piczka... sugeruję skonsultuj się ze swoimi babskimi psiapsiółkami jak lać, żeby było dobrze :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: babska pepla :polew: :doh1: Lać to ja wiem jak ale takich Ciot jak ty nie opłaca sie lać inaczej Obrażanie innych użytkowników forum
  2. no nie gadaj na TDI to w chooj
  3. bardzo prosto wystreczy ze będzie małymi edge albo 3g to znaczy ze usługi nie ma jak będzie wilekimi EDGE albo 3G to znaczy ze usługa działa najlepiej przed zakupem poprosić sprzedającego o wyrejestrowanie i tyle BIS - BlackBerry Internet Service bez tej usługi 90% aplikacji w BB trzeba płacic nie działa komunikator itp bez tego BB jest bezużyteczny BES - BlackBerry Enterprise Server to jest raczej dla firm
  4. o kurcze Adam ja dopiero zobaczyłem jestem w SZOKU !!!!!!!! :kox: :kox: Gratuluje jak nie wiem co
  5. znalazł sobie ofiare i mnie teraz męczy pedały tak mają co zrobisz
  6. oj ale ty masz radoche oj ale masz radoche żebyś z tego wszytskiego z podniecenia sie w gacie nie zlał. a co do klapsa naprawde przy najbliższej okazji dostaniesz w twarz z plaskacza bo jesteś taka ciota ze na pięść nie zasługujesz
  7. k**wa co ja Twój kolega jestem żebys mi po nazwisku mówił niezycze sobie tego !!! zrozum to raz za zawsze i zakoduj sobie to w swoim pustym łbie
  8. ty bajk a co ty chcesz zrobic z tym autem dawaj do mnie tata ci wszytsko zrobi
  9. :gwizdanie: nareszcie Piotrek no w A6 to jest naprawde potrzebne
  10. mam jeszcze do sprzedania MDAL of HONOR Moskal oddawaj CoD za wypozyczenie opłate wezme cwaniaku miało byc tydzień a juz 3 tygodnie trzymasz ja kupuje ty grasz nieopłacalne dla mnie
  11. NO JA TEZ MAM JAK COS
  12. jakaś nowa lista na początek 2011 roku będzie to ja chce
  13. kurde co to za auto kóre nie istnieje prawie jak YETI
  14. no to co jest w Audi schwarz pakiet
  15. bo pierwsze to nie BOBER bo nie przypominam sobie żebyśmy byli po nazwisku ??!! to jak sie to nazywa BLACK LINE czy jak jak znawca jesteś to dawaj błysnij
  16. No ja tez nie zaglądałem ale do A6 to kupie kompletna lampke led CAN sa takie na allegro za komplet 139 zł
  17. nie wiem jaka trzeba wyjąc i zobaczyć czy jest C5w czy C10w
  18. no tylko co z tego ze wsadzisz ją w podswietleni erejestracji i ci błlad wywali na FIS
  19. tak ale w podświetleniu rejestracji muszą być takie z CAN bo tam wywala na fisie błąd
  20. wychodzi ze potrzeba 7x w5w LED SMD 4x t4w LED SMD 6x c5w lub c10w LED SMD ja mam pakiet oświetlenie wiec jest ich trochę 4 szt w drzwi 1 szt w schowek 2 szt w klapę 4 szt w górną lampkę 2 szt w lampkę z tyłu 2 szt w lampkę w przestrzeni bagazowej 2 szt w słoneczniki cena diody 12 zł
  21. nie da sie za mała jest muszą być szczypczyki zrobie foty jak powkładam wszędzie zapomiałem tylko kupic do podsufitki tam gdzie są słoneczka i podswietlają lusterko ale to jeszcze podjade bo mam blisko komplet diód na całe auto wyszedł około 200 zł wszystkie diody SMD
  22. no reszte wymienie w weekend nie mam w warszawie szczypczyków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.