Treść opublikowana przez boberek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
No i sie zaczęło
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
słuchaj ja mam drugie auto kórym moge sobie poszaleć 140 km w A6 myslałem ze bedzie dramatyczne ale jest spoko nie ma problemu z wyprzedzaniem róznica w wadze między A6 a A4 jest 100 Kg wiec róznicy w jezdzie i przyspieszneiu nie ma żadnej a co masz do kierownicy jest OK to nie lusterko żeby sie w niej przeglądać a napewno ni e jest wytarta ani zniszczona wiec nie wiem po co to ruszac [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________ chyba wiem o której mówisz. też ją spotkałem. potęznie szeroko z tyłu wyglądała Wpadaj na spota dziś
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no czemu nie ale w lato jak koła bede miał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł bicze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
medal of honor skonczyłem w dzien premiery
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
własnie z tego samego załozenia wyszedłem kupując Xa
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://www.tvn24.pl/-1,1681730,0,1,xbox-live-legalnie-wnbsppolsce-ponbsp8nbsplatach,wiadomosc.html
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:kox: :kox: :kox:
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ooo a jakie A4 poka poka poka zobaczymy czego nie masz reszte sie doreza mam w tym wprawe
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
o kurde nie skumalem Michał ze to Ty siemano no pozbyłem sie A4 i kupiłem A6 a lupo cały czas przygotowywuje do nowego sezonu jak tam S3 mody jakies nowe ?? poprawka zrobiona zewnętrzna ?? PS 2,7 szłem
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
no dawno bys kupił jakbyś nie pakował kasy w tego swojego TDI
-
Wąskie e30
no to kox auto miazga tak samo jak kilka innych HIGH TECHOWYCH aut Bastek kupił od Kamila ta BMW po czym Kamil po miesiącu ja chce ją spowrotem :polew: no Kamil juz złożył kolejna E30 oczywiście jak jesteś na BMW syndykat to co ja tu pisze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: joł marne dziewice :kox: :kox:
-
Wąskie e30
kupiłes ja od Sebastiana ?? z Modlina ?? bo kiedys High Tech taką zrobił piekna fura
-
RS4 Cantona
no Piter gratki wkońcu sie udało
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
w BMW jest jest SWARTZ
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
i kupa trytytek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
pomyslimi jak przyjedzie na to czas
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no dwa icki to napewno wsadze bo miejsca jest w pyte musze tylko ogarnąć co mi potrzebne i zaczne graty kompletowac powoli i na wiosne zaczne dłubac turbo sie załozy od BRD i będzie kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł bicze
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie jest to szczyt marzeń napewno nie BLB mam tam BRE nie ma tragedii jest po wymianie tych wałków w ASO wiec loozik dziś udało mi sie zrobić najnowasza mapa PL menu nowy soft MMI i BT działa wybieranie głosowe dla telefonu kox i 300 w kieszeni
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dzis bede miał CoD BO oj ciężka noc przede mną oj ciężka
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no tak będe musiał zrobić :decayed: :decayed:
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
stifii podeślij potki [email protected] jakby to był automat to tak parktronik przód jest mi zbędny w wyposazeniu ma to co bym chciał Adamooo ledy będa na bank ale narazie to ja z kasy wypłukany jestem jak nigdy wiec daj mi troche czasu
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
przepaść komfort cisza pojemność szok !!!!!!!!!