Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. No i sie zaczęło
  2. słuchaj ja mam drugie auto kórym moge sobie poszaleć 140 km w A6 myslałem ze bedzie dramatyczne ale jest spoko nie ma problemu z wyprzedzaniem róznica w wadze między A6 a A4 jest 100 Kg wiec róznicy w jezdzie i przyspieszneiu nie ma żadnej a co masz do kierownicy jest OK to nie lusterko żeby sie w niej przeglądać a napewno ni e jest wytarta ani zniszczona wiec nie wiem po co to ruszac [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________ chyba wiem o której mówisz. też ją spotkałem. potęznie szeroko z tyłu wyglądała Wpadaj na spota dziś
  3. no czemu nie ale w lato jak koła bede miał
  4. medal of honor skonczyłem w dzien premiery
  5. własnie z tego samego załozenia wyszedłem kupując Xa
  6. http://www.tvn24.pl/-1,1681730,0,1,xbox-live-legalnie-wnbsppolsce-ponbsp8nbsplatach,wiadomosc.html
  7. :kox: :kox: :kox:
  8. ooo a jakie A4 poka poka poka zobaczymy czego nie masz reszte sie doreza mam w tym wprawe
  9. o kurde nie skumalem Michał ze to Ty siemano no pozbyłem sie A4 i kupiłem A6 a lupo cały czas przygotowywuje do nowego sezonu jak tam S3 mody jakies nowe ?? poprawka zrobiona zewnętrzna ?? PS 2,7 szłem
  10. no dawno bys kupił jakbyś nie pakował kasy w tego swojego TDI
  11. boberek odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    no to kox auto miazga tak samo jak kilka innych HIGH TECHOWYCH aut Bastek kupił od Kamila ta BMW po czym Kamil po miesiącu ja chce ją spowrotem :polew: no Kamil juz złożył kolejna E30 oczywiście jak jesteś na BMW syndykat to co ja tu pisze
  12. :polew: :polew: :polew: joł marne dziewice :kox: :kox:
  13. boberek odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    kupiłes ja od Sebastiana ?? z Modlina ?? bo kiedys High Tech taką zrobił piekna fura
  14. boberek odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no Piter gratki wkońcu sie udało
  15. w BMW jest jest SWARTZ
  16. i kupa trytytek
  17. pomyslimi jak przyjedzie na to czas
  18. no dwa icki to napewno wsadze bo miejsca jest w pyte musze tylko ogarnąć co mi potrzebne i zaczne graty kompletowac powoli i na wiosne zaczne dłubac turbo sie załozy od BRD i będzie kox
  19. joł bicze
  20. nie jest to szczyt marzeń napewno nie BLB mam tam BRE nie ma tragedii jest po wymianie tych wałków w ASO wiec loozik dziś udało mi sie zrobić najnowasza mapa PL menu nowy soft MMI i BT działa wybieranie głosowe dla telefonu kox i 300 w kieszeni
  21. dzis bede miał CoD BO oj ciężka noc przede mną oj ciężka
  22. no tak będe musiał zrobić :decayed: :decayed:
  23. stifii podeślij potki [email protected] jakby to był automat to tak parktronik przód jest mi zbędny w wyposazeniu ma to co bym chciał Adamooo ledy będa na bank ale narazie to ja z kasy wypłukany jestem jak nigdy wiec daj mi troche czasu
  24. przepaść komfort cisza pojemność szok !!!!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.