Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też już wytrzeźwiałem i znalazłem przycisk do odpalenia kompa nawet nie będę próbował pisać co i jak bo nie wiem czy moja klawiatura to wytrzyma ale w piątek będzie można nam spokojnie zazdrościć :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i jak tam spocik pisać ale już ile osób było i co nas opuściło
-
Konkurencje na zlocie-propozycje
No nie jakbym wiedział że będzie taka konkurencja to bym hak przyspawał a tak nic z tego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prezes ty tam nie daj się wołać przez jakieś tyskie tylko na piątek pokój 21A ma być pięknie posprzątany :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I teraz was zaskocze.............. w piątek mnie nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak 20 minut i trasa obrócona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co boicie się że was zaskocze [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 19:03_________________________________________________Pamiętajcie że nawet jak mnie nie ma to jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja się i tak zapytam dla jasności kto będzie w piątek na spocie :?:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak - A4 na nowy targ - ale tak z rana około 11 może ( +- 1h) Niektórym to dobrze mają wolne od środy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
I po co a tak fajnie było
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Po prostu my mamy po 2 pokoje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już się udzielam :>[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 18:56_________________________________________________Ps. Czester i Gregory jak się nic nie zmieni to w piatek proponuję wyjazd o 8 rano wyskoczylibyśmy na A4 z rybnickiej[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 20:17_________________________________________________Dobra mała zmiana planów większa część ekipy będzie mniej więcej na A4 wpadać koło katowic o godzinie koło 7 rano co wy na to dołączamy się do nich :?: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 20:46_________________________________________________I wogóle to pisać coś bo już 4 posta sam do siebie piszę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gregoru tu masz dokladna trase jaka jedziemy --> http://www.a4-klub.pl/smf/trasa_zlotu_do_bukowiny_tatrzanskiej-t68451.0.html jak cos to zostaw do siebie jakis kontakt to sie zadzwoni jak wlecimy na A4 w Katowicach... : Nie chce mi się link otworzyć napiszcie mi ktoś na PW mniej więcej o której i gdzie planujecie być na A4 w pobliżu Gliwic
-
Spoty wrocławskie
Do osób jadących na zlot ogólnopolski: Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do osób jadących na zlot ogólnopolski: Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka)
-
Spocik Lubuski :)
Do osób jadących na zlot ogólnopolski: Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka)
-
Propozycja spotu w NYSIE
Do osób jadących na zlot ogólnopolski: Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
WOW PANDA QUATTRO Ale będzie wymiatał jak se kupi
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Wiem że już to pisałem ale powtórzę jeszcze raz: Kto będzie jechał autostradą A4 na Kraków i będzie przejeżdżał koło Gliwic i o której mniej więcej bo można by się zgadać konkretnie i jechać większą ekipą :?: Można pisać do mnie na PW to się ugadamy (z Gliwic jadą 3 autka)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie zastanawiaj się ja ci sprzedam mojego może i trochę odrapany ale za to odpala za każdym razem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: dobre poczekaj Pucek jeszcze 2 do 3 tygodni to jeszcze coś znajdziemy i zbijemy ci cenę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eh ja jak bym go miał brać to nie patrzał bym na cewki i na lakier ale na te dziwne stuki z silnika- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no limit jeszcze nie jeszcze jedno mycie zostało - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE