Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Też już wytrzeźwiałem i znalazłem przycisk do odpalenia kompa nawet nie będę próbował pisać co i jak bo nie wiem czy moja klawiatura to wytrzyma ale w piątek będzie można nam spokojnie zazdrościć :gwizdanie:
  2. No i jak tam spocik pisać ale już ile osób było i co nas opuściło
  3. No nie jakbym wiedział że będzie taka konkurencja to bym hak przyspawał a tak nic z tego
  4. Prezes ty tam nie daj się wołać przez jakieś tyskie tylko na piątek pokój 21A ma być pięknie posprzątany :gwizdanie:
  5. I teraz was zaskocze.............. w piątek mnie nie będzie
  6. A jak 20 minut i trasa obrócona
  7. A co boicie się że was zaskocze [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 19:03_________________________________________________Pamiętajcie że nawet jak mnie nie ma to jestem
  8. A ja się i tak zapytam dla jasności kto będzie w piątek na spocie :?:
  9. tak - A4 na nowy targ - ale tak z rana około 11 może ( +- 1h) Niektórym to dobrze mają wolne od środy
  10. I po co a tak fajnie było
  11. Po prostu my mamy po 2 pokoje
  12. Już się udzielam :>[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 18:56_________________________________________________Ps. Czester i Gregory jak się nic nie zmieni to w piatek proponuję wyjazd o 8 rano wyskoczylibyśmy na A4 z rybnickiej[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 20:17_________________________________________________Dobra mała zmiana planów większa część ekipy będzie mniej więcej na A4 wpadać koło katowic o godzinie koło 7 rano co wy na to dołączamy się do nich :?: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 20:46_________________________________________________I wogóle to pisać coś bo już 4 posta sam do siebie piszę
  13. gregoru tu masz dokladna trase jaka jedziemy --> http://www.a4-klub.pl/smf/trasa_zlotu_do_bukowiny_tatrzanskiej-t68451.0.html jak cos to zostaw do siebie jakis kontakt to sie zadzwoni jak wlecimy na A4 w Katowicach... : Nie chce mi się link otworzyć napiszcie mi ktoś na PW mniej więcej o której i gdzie planujecie być na A4 w pobliżu Gliwic
  14. Do osób jadących na zlot ogólnopolski: Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka)
  15. Do osób jadących na zlot ogólnopolski: Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka)
  16. Guregoru odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Do osób jadących na zlot ogólnopolski: Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka)
  17. Do osób jadących na zlot ogólnopolski: Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka)
  18. WOW PANDA QUATTRO Ale będzie wymiatał jak se kupi
  19. Wiem że już to pisałem ale powtórzę jeszcze raz: Kto będzie jechał autostradą A4 na Kraków i będzie przejeżdżał koło Gliwic i o której mniej więcej bo można by się zgadać konkretnie i jechać większą ekipą :?: Można pisać do mnie na PW to się ugadamy (z Gliwic jadą 3 autka)
  20. Pucek nie zastanawiaj się ja ci sprzedam mojego może i trochę odrapany ale za to odpala za każdym razem
  21. :polew: dobre poczekaj Pucek jeszcze 2 do 3 tygodni to jeszcze coś znajdziemy i zbijemy ci cenę
  22. Eh ja jak bym go miał brać to nie patrzał bym na cewki i na lakier ale na te dziwne stuki z silnika
  23. Nie no limit jeszcze nie jeszcze jedno mycie zostało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.