Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. helołł temu wyżej co pragnie szybkiej śmierci [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 15:59_________________________________________________a ja Wam już mówię... do roboty trza się szykować
  2. Co Ty pijesz że Ci na oczy siadło :polew: :baseball: Ty się Qva śmiej normalnie anomalie pogodowe :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 14:57_________________________________________________Danieluu...opróżnij skrzynkę PW
  3. no to nic tylko się cieszyć
  4. u Was też tak jest...j.bie śniegiem na maxa a 5min później świeci słońce
  5. mówisz szybko i prawie bezboleśnie :?: :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 18:51_________________________________________________da się zrobić
  6. pokaż mi gdzie Ty tak masz kolor auta w tym dowodzie, bo jużmam okulary a dalej tego nie widzę :gwizdanie: :?:Miesiąc temu rejestrowałem vw polo, a ponad pół roku temu zmieniałem dane zamieszkania, a tym samym dowód i nikt się mnie nie pytał o kolor żadnego auta.
  7. :bicz3: jaki pomnik Ci się podoba ?? i czy już masz "miejscówkę opłaconą" ??
  8. w kolejny piękny driftowy dzionek cwaniak yy...a na co Ty liczyłeś :decayed: ...jest śnieg, jest drift...
  9. w kolejny driftowy dzionek [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 11:01_________________________________________________ Ja też ale wrażenia są bezcenne [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:31_________________________________________________Kto był na spocie pamięta jak mówiłem o moim parkowaniu w nocy a rano to wyglądało tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fcb48c9b6837a2e7.html[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:33_________________________________________________[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 19:34_________________________________________________jak ja tam wjechałem nie dotykając żadnego auta nie wiem :gwizdanie: "na chwałowicach" pod kopalnią...to normalka, bardzo często tak wjeżdzam albo zdarzyło mi się wysiąść bagażnikiem
  10. Ośką ośką nie ośką...ważne że wajcha pięknie łapie
  11. tyś to się urwał...rankiem
  12. poczekajcie...zaraz kolega się zdenerwuje i zamknie-usunie temat :gwizdanie: a było już "parę" osób na tym forum co nie umieli przyjąc krytyki na klatę i zrobili "delete"
  13. no chyba nie
  14. masz ac (jaka to ubezpieczalnia) moja a4 jest już za stara na ac, bynajmniej w axie
  15. a co zasp się boisz
  16. to ile Ty robisz...200tkm rocznie, bo po obiciu (a drogie to nie jest) choćby na nowo powinno tyle wytrzymać...nie no takie kondony, mi i zapewne nie tylko mi, zalatują dużym fiatem czy też polonezem :gwizdanie: .a wyżej piszesz, że jesteś w trakcie poszukiwania siedzeń z rs4, to co na nie dasz jakieś pokrowce, bo się boczki przetrą :?: wygląd auta, to kwestia gustu...a o nich się nie duskutuje Tobie się ma podobać, ale takie PRL-owskie rozwiązania, to... :gwizdanie:
  17. no nie powiem..."tego" się nie da ukryć [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:58_________________________________________________na też spadam, bo jutro mnie czekają obowiązki...typu sprzątanie, odkurzanie, ścieranie kurzy...nie ma lekko ciężko życ a tym bardziej jak Żonka idzie zaQwać do szkoły dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.