Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: jeszcze nie było sytuacji abym nie dał rady, a ponad pół Polski przejeździłem na -70 [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________apropos zapomniałem kapelusza zdjąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie nigdzie się nie wybieram...lookam na wątki nie przeczytane
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a nareczka Arturku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heloł i za jakiś czas baju
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
widzę,że setka pykła więc flacha będzie, tylko jak ja to zrobię, bo mam na 17.30 Qrvaaa... apropos Danielu, widzę że "przygarnąłeś kropka" :decayed:
-
[B5 AEB] Czerwone ABT Sportsline!
nie no daj większe fotki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Artur...looknij se...jakie ma imię...Ewelina, ale oficjalnie Ewka [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:18_________________________________________________więc poprostu Ewka, no chyba że chcesz to możesz się zwracać do Niej Ewelina [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:26_________________________________________________po prostu Ewka jest krócej, leniwiej i ..."trza se życie ułatwiać - Jej słowa" dobra zejdźmy z Niej, bo mówi mi, że Jej się zaczyna czkać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to i ja podniosę beret
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to ja też podniosę [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:01_________________________________________________ kuna...masz 24 lata na zewnątrz, ale 60 chyba w środku ,bo normalnie nie znam kogoś, kto by to wywalił jak to jest ...no chyba że dojeżdzasz gdzieś na jakieś perywerie :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:gwizdanie: trzeba było się nie chwalić od razu [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 09:55_________________________________________________ Strasznie kiepskie zdjęcie... niewiele widać No właśnie, słabo widać czy jest w bikini czy bez. Proszę o zbliżenie :polew: :polew: wytrzeszcz oczy bardziej, to zobaczysz Jej oko
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dopijam piwko i zmykam spać, a swoją drogą ciekawe kiedy setka pęknie [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 22:32_________________________________________________dziś czy jutro [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 22:32_________________________________________________dobranocka
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:bicz3: ciekawe gdzie Ty masz fotę [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 22:27_________________________________________________ja pierdziu...ale tu cisza :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a pokażę Wam cosik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239016.0 znacie Ją :gwizdanie: :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzięQję Panom i Pani za spota
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wolałem się powtórzyć i dodać, bo jeszcze ktoś by mi wyskoczył z [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 10:27_________________________________________________dobra ja się zbieram do roboty...no to ~20.45 myślę, że najpóźniej o tej będę... ...hmm...chyba, że uda mi się kartkę na wcześniejszy wyjazd załatwić
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie pęknie ...ja wszystkie od siebie pousuwam [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 10:13_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heloł
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jutro napiszę do tego jarko czy jakoś tak [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:34_________________________________________________a teraz idę spać dobranoc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tiaa...tylko te flachy :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
f*ck...nie ten "przycisk" ale... JADYMY łojj...bydzie łostro, poprostu łogiyń z d*py
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aa...Moja musi sprawdzić czy szkoły nie będzie miała
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to ja się może jeszcze zastanowię :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja muszę wszystko jeszcze uzgodnić itd
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:gwizdanie: jak gadałeś to nie byłeś pewny