Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. to gdzie Ty masz tą 50 z tego układu
  2. Wiesiek do kiedy Ty robisz? jego chyba ta ustawa nie obejmuje o emeryturach-25 lat kopalni :gwizdanie: :decayed:
  3. myślę, że warto przeczytać to co napisałem ja poprzednie, ze 4 lata temu (czarne polo coupe, 8tkm zrobiłem zima i auto było NIE GARAŻOWANE) nie myłem od pażdziernika (od swoich urodzin) do marca (przed wielkanocą) i potem czas na mycie .Wiadro 10l w tym wiadrze na dnie szampon...dużo szamponu :gwizdanie: i potem jak siś okazało wQr*y czasu .Pierwsze mycie...umyłem dach, szybę przednią i przód...woda do wylania-dosłownie maź się robiła a jak pomoczyłem palec...powąchałem i delikatnie liznąłem to było czuć prawie samą sól a szamponu nic :gwizdanie: .Drugie mycie...jeden bok i tył i woda do wylania (maź). Trzecie mycie...reszta i zaś maź. Czwarte mycie, już całe auto umyłem, ale jeszcze było szare a nie czarne. Podejście numer pięć...uzyskałem dostęp do czarnego koloru . I dopiero za szóstym razem tzn. ~10l. wody i szampon, który po tych myciach się skończył (a był nowy kupiono) odzyskało moje polo kolor a blask dopiero po polerce był. Więc Ci którzy chcą eksperymentować...myć czy nie myć stanowczo odradzam opcję nie myć. Jednym słowem moja polóweczka była zabalsamowana...czyli ja ją nazwałem w styczniu już jako JEŻDZĄCA MUMIA .No chyba,że ktoś chce nakręcić kolejną część filmu "Mumia" :decayed:
  4. bede chyba pierwszy...ładna i mocno tylko szkoda że Q Ci się nie trafiło :decayed: ps.te códowny w opisie aż razi w oczy
  5. w te piękne niedzielne popołudnie . Kopciuszek ,a żebyś wiedział Seves, normalnie pogaństwo się szerzy
  6. ładnaaa...
  7. nom muszę powiedzieć że ''ona'' się udała Dawid...masz zarąbisty opis :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:44_________________________________________________no nic no...zbieram się na urodziny [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:48_________________________________________________ dozobaczyska ludziska
  8. Czyli możemy się domyślać że przewody hamulcowe obcięte :bicz3: :bicz3: :bicz: nie waż się złego słowa o Niej mowic...zlota kobieta , w przeciwienstwie do tescia
  9. uff...wreście ... ja aż trzy auta umyłem, poodkurzałem i powycierałem po myciu [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:02_________________________________________________1. mojego "czarnego popierdalacza" i włożyłem już przy okazji "guminioki" do auta 2. szwagra Polóweczkę 3. i teściowej huinday'a accenta
  10. ładna seria, ale aż się proszą poliftowe lampionki...kapkę w doł i lala
  11. Qrczin...jeszcze nie doszłem do tego auta, ale mam motywację a raczej jej brak
  12. może w ten sposób :decayed: ale jak tak mowa o masowaniu...to też idę pomasować swoje autko
  13. aa... jak ja wymieniałem kuzynowi w passacie ale prawą poduszkę, to wszystkie popuściłem na free i delikatnie podnosiłem silnik (z czuciem, aby się nie przesunął) o łapę, aby był dostęp do niej i wymiana była p&p w 5min
  14. w ta fajno pogoda
  15. no ja też idęęę...eł spać dobranoc
  16. aż się zawstydziłem za swoją wyjątkowość :decayed:
  17. no nie powiem że nie... :gwizdanie: tak spoglądając na inne strony wątku rybnickiego, rzeczywiście jeden ''wyjątkowy''
  18. ahaa... żem na to nie wpadł :gwizdanie: no okej...postaram się pisać z polskimi znakami, chociaż jesteś pierwszą osobą co na to zwróciła mi uwagę przyznam się, że ja raczej nie używam ich, za dużo klikania
  19. no to jakie sms-y...o co kaman :?:
  20. a Ty w robocie :?:
  21. Grzegorz a Ty polskich znaków nie masz :?: yyy... a to takie ważne
  22. a widzialem to, na wiocha.pl rozne takie rzeczy wklejaja
  23. wiec kolego sprawdz ten wahacz i daj znac czy to bylo to, bo jestesmy ciekawi czy nasze przypuszczenia byly sluszne :?:
  24. Polko_V odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    a tam porazka...zalezy jak lezy :gwizdanie: ja np. po kazdym umyciu auta wycieram go, aby jak najmniej bylo wody (i nie lubie plam na lakierze )...nawet w szparach i wtedy kazda czesc jest mniej narazona na dzialanie naszych poskich wod, ktora jak wiadomo jest twarda. A wystarczy, ze gdzies jest "mniej" farby i korozja postapuje
  25. to jakiej firmy sa :?: jesli urazilem to przepraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.