Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to gdzie Ty masz tą 50 z tego układu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek do kiedy Ty robisz? jego chyba ta ustawa nie obejmuje o emeryturach-25 lat kopalni :gwizdanie: :decayed:
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
myślę, że warto przeczytać to co napisałem ja poprzednie, ze 4 lata temu (czarne polo coupe, 8tkm zrobiłem zima i auto było NIE GARAŻOWANE) nie myłem od pażdziernika (od swoich urodzin) do marca (przed wielkanocą) i potem czas na mycie .Wiadro 10l w tym wiadrze na dnie szampon...dużo szamponu :gwizdanie: i potem jak siś okazało wQr*y czasu .Pierwsze mycie...umyłem dach, szybę przednią i przód...woda do wylania-dosłownie maź się robiła a jak pomoczyłem palec...powąchałem i delikatnie liznąłem to było czuć prawie samą sól a szamponu nic :gwizdanie: .Drugie mycie...jeden bok i tył i woda do wylania (maź). Trzecie mycie...reszta i zaś maź. Czwarte mycie, już całe auto umyłem, ale jeszcze było szare a nie czarne. Podejście numer pięć...uzyskałem dostęp do czarnego koloru . I dopiero za szóstym razem tzn. ~10l. wody i szampon, który po tych myciach się skończył (a był nowy kupiono) odzyskało moje polo kolor a blask dopiero po polerce był. Więc Ci którzy chcą eksperymentować...myć czy nie myć stanowczo odradzam opcję nie myć. Jednym słowem moja polóweczka była zabalsamowana...czyli ja ją nazwałem w styczniu już jako JEŻDZĄCA MUMIA .No chyba,że ktoś chce nakręcić kolejną część filmu "Mumia" :decayed:
-
[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...
bede chyba pierwszy...ładna i mocno tylko szkoda że Q Ci się nie trafiło :decayed: ps.te códowny w opisie aż razi w oczy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w te piękne niedzielne popołudnie . Kopciuszek ,a żebyś wiedział Seves, normalnie pogaństwo się szerzy
-
[ALL B5] Moje A4 :)
ładnaaa...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nom muszę powiedzieć że ''ona'' się udała Dawid...masz zarąbisty opis :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:44_________________________________________________no nic no...zbieram się na urodziny [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:48_________________________________________________ dozobaczyska ludziska
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czyli możemy się domyślać że przewody hamulcowe obcięte :bicz3: :bicz3: :bicz: nie waż się złego słowa o Niej mowic...zlota kobieta , w przeciwienstwie do tescia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uff...wreście ... ja aż trzy auta umyłem, poodkurzałem i powycierałem po myciu [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 15:02_________________________________________________1. mojego "czarnego popierdalacza" i włożyłem już przy okazji "guminioki" do auta 2. szwagra Polóweczkę 3. i teściowej huinday'a accenta
-
[B5 AEB] To i ja się pochwalę.
ładna seria, ale aż się proszą poliftowe lampionki...kapkę w doł i lala
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrczin...jeszcze nie doszłem do tego auta, ale mam motywację a raczej jej brak
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
może w ten sposób :decayed: ale jak tak mowa o masowaniu...to też idę pomasować swoje autko
-
[B5 AVG] Stuki podczas ruszania
aa... jak ja wymieniałem kuzynowi w passacie ale prawą poduszkę, to wszystkie popuściłem na free i delikatnie podnosiłem silnik (z czuciem, aby się nie przesunął) o łapę, aby był dostęp do niej i wymiana była p&p w 5min
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w ta fajno pogoda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja też idęęę...eł spać dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aż się zawstydziłem za swoją wyjątkowość :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie powiem że nie... :gwizdanie: tak spoglądając na inne strony wątku rybnickiego, rzeczywiście jeden ''wyjątkowy''
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ahaa... żem na to nie wpadł :gwizdanie: no okej...postaram się pisać z polskimi znakami, chociaż jesteś pierwszą osobą co na to zwróciła mi uwagę przyznam się, że ja raczej nie używam ich, za dużo klikania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to jakie sms-y...o co kaman :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a Ty w robocie :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Grzegorz a Ty polskich znaków nie masz :?: yyy... a to takie ważne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a widzialem to, na wiocha.pl rozne takie rzeczy wklejaja
-
[B5 AFN] Gumowy odgłos przy skręcie
wiec kolego sprawdz ten wahacz i daj znac czy to bylo to, bo jestesmy ciekawi czy nasze przypuszczenia byly sluszne :?:
-
[ALL B5] Problem z rdzą
a tam porazka...zalezy jak lezy :gwizdanie: ja np. po kazdym umyciu auta wycieram go, aby jak najmniej bylo wody (i nie lubie plam na lakierze )...nawet w szparach i wtedy kazda czesc jest mniej narazona na dzialanie naszych poskich wod, ktora jak wiadomo jest twarda. A wystarczy, ze gdzies jest "mniej" farby i korozja postapuje
-
[ALL B5] Moja bordowa lalunia
to jakiej firmy sa :?: jesli urazilem to przepraszam