Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. bluszcza sie jak psu kokones
  2. no wiesz...wymienia sie parami,no przynajmniej powinno :gwizdanie: (bynajmniej ja tak robilem,robie i bede robic), wiec jak lewa od skrzyni to i prawa. Tak samo sie robi jak wymieniasz wahacze (itd.) tzn. tu wystarczy cwiartkami. Np.lewy gorny przod jest do wymiany, to i prawy tez wymieniamy,bo ten prawy jest juz slabszy i zacznie lada chwila stukac
  3. helołł tu jest wszystko i nic
  4. normalnie Tomek Ty masz chyba wszystko z tej dziedziny :gwizdanie: :decayed:
  5. o ta idealna
  6. jakies mlodej
  7. łłooszz...Qfa...juz widze jakies noworoczne postanowienia [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 18:17_________________________________________________co wyscie ostatnio jarali :decayed:
  8. Ma zły przelicznik mocy przepraszam, ale rozbilo mnie to poprostu nie ma sensu uzywac klucza dynanometrycznego. Sredniej postury "chłop" da rade i nie powinien pourywac, no chyba ze te sruby, sa ktorys raz z koleji przykrecane a nie wymieniane na nowe :gwizdanie:
  9. ja dalej twierdze,ze watroba sie mu odezwala :gwizdanie:
  10. Polko_V odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    ktora blenda :?: jesli Ci chodzio daszek nad szyba to tak...pasuje a jesli o blende z klapy bagaznika...to nie...inne uwypuklenie tzn.przedlifty maja wypukle a polifty rowne z klapa. I ksztalt tzn zaokraglenia na rantach, tez inne polifty maja bardziej "ostre" niz przed- . I jeszcze ma inne mocowania tzn dziury do mocowania...calkowicie nie pasuja
  11. normalnie chocby moja widzialem 3 lata temu z zewnatrz identyko...mega koza, brak relignow i chrom i nawet te same fele mialem... No wiec...ładnoa a co masz zrobic to...koledzy Ci powiedzieli i zapewne dopowia
  12. w tako ciulato pogoda
  13. co to za chinszczyzne kupiles :?: :gwizdanie:a autko narazie normalne, lampy lepsze niz byly, ale II lift by sie przydal
  14. zdrowie Wieska za jego nowe zycie :decayed:
  15. tiaa...yhyy...watroba sie upomina o umiar co :?: :gwizdanie:
  16. :mysli: chyba o jakas skrzynka Finlandie :mysli:
  17. :shocked: łoszzz...Qfa nie wierza co widza...musza sie napic i tak jak Arek pisoł ppsssyyyttt mi się za***iście podobają białe choć wiadomo musi być duży rozmiar i zadbane no i gleba tak jak u Arka właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: moja tam zawsze robila...szzruum, szzruum po asfalcie a po zimie jeszcze do tego dam zniwelowac wszelkie niedoskonalosci (czyt.rysy, ubytki lakieru) i polerka calego auta wiec...
  18. dzieki Arku , beda biale i ch0_oj
  19. padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi dobra tez spadam...dobranoc
  20. no wlasnie zastanawiam sietera na jaki kolor na mysli mam bialy tera Ty mi piaskowy zarzuciles...hmm... i bym mysial cos jeszcze walnac w takim samym kolorze co te fele, aby nie bylo za "nudno" :?:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:56_________________________________________________a wlasnie m3rvin... 2 fv mam juz
  21. :polew: dobry zes je poprostu trafila sie okazja
  22. no tez mi sie wydaje ze ładne...tylko ze psiknac je bedzie trzebabylo, ale to najmniejszy problem [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 15:33_________________________________________________no i jakies ładne obraczki zakupic, ale to tez... slina :gwizdanie:
  23. a jo zech dostol od "czerwonego"... 4 pikne fele z a8 8.5Jx18'' za 200PeLeNow tako dokladni, yno ze razy 4 http://moto.allegro.pl/alu-felgi-audi-a8-4e0601025m-i1954720619.html
  24. Żory statoil 5.59 ON a 5.39 pb95
  25. wszystkim Bo nie byłeś na porządnej imprezie :gwizdanie: A Wy się tym fussbalem zachwycocie co to za fajny sport rzygać się chce :polew: :polew: :polew: :polew: i tu sie mylisz... a ze jestem zdrowy, to trzeba miec umiar a nie chlac do upadlego :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.