Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
bluszcza sie jak psu kokones
-
[B5 AVG] Stuki podczas ruszania
no wiesz...wymienia sie parami,no przynajmniej powinno :gwizdanie: (bynajmniej ja tak robilem,robie i bede robic), wiec jak lewa od skrzyni to i prawa. Tak samo sie robi jak wymieniasz wahacze (itd.) tzn. tu wystarczy cwiartkami. Np.lewy gorny przod jest do wymiany, to i prawy tez wymieniamy,bo ten prawy jest juz slabszy i zacznie lada chwila stukac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helołł tu jest wszystko i nic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie Tomek Ty masz chyba wszystko z tej dziedziny :gwizdanie: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o ta idealna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakies mlodej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
łłooszz...Qfa...juz widze jakies noworoczne postanowienia [br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 18:17_________________________________________________co wyscie ostatnio jarali :decayed:
-
[ALL B6] Momenty dokręcania śrub wahaczy i drążków
Ma zły przelicznik mocy przepraszam, ale rozbilo mnie to poprostu nie ma sensu uzywac klucza dynanometrycznego. Sredniej postury "chłop" da rade i nie powinien pourywac, no chyba ze te sruby, sa ktorys raz z koleji przykrecane a nie wymieniane na nowe :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja dalej twierdze,ze watroba sie mu odezwala :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z rdzą
ktora blenda :?: jesli Ci chodzio daszek nad szyba to tak...pasuje a jesli o blende z klapy bagaznika...to nie...inne uwypuklenie tzn.przedlifty maja wypukle a polifty rowne z klapa. I ksztalt tzn zaokraglenia na rantach, tez inne polifty maja bardziej "ostre" niz przed- . I jeszcze ma inne mocowania tzn dziury do mocowania...calkowicie nie pasuja
-
[B5 AVG] Moja czarnulka:)
normalnie chocby moja widzialem 3 lata temu z zewnatrz identyko...mega koza, brak relignow i chrom i nawet te same fele mialem... No wiec...ładnoa a co masz zrobic to...koledzy Ci powiedzieli i zapewne dopowia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w tako ciulato pogoda
-
[ALL B5] Moja bordowa lalunia
co to za chinszczyzne kupiles :?: :gwizdanie:a autko narazie normalne, lampy lepsze niz byly, ale II lift by sie przydal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zdrowie Wieska za jego nowe zycie :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tiaa...yhyy...watroba sie upomina o umiar co :?: :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:mysli: chyba o jakas skrzynka Finlandie :mysli:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:shocked: łoszzz...Qfa nie wierza co widza...musza sie napic i tak jak Arek pisoł ppsssyyyttt mi się za***iście podobają białe choć wiadomo musi być duży rozmiar i zadbane no i gleba tak jak u Arka właśnie :gwizdanie: :gwizdanie: moja tam zawsze robila...szzruum, szzruum po asfalcie a po zimie jeszcze do tego dam zniwelowac wszelkie niedoskonalosci (czyt.rysy, ubytki lakieru) i polerka calego auta wiec...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki Arku , beda biale i ch0_oj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
padla decyzja, ze nikt w Zorach nie ma bialych i z żona doszlismy do wspolnego konsesusu...beda biale a jak co to sie zmieni...wkoncu od Mojej...Potek psika, moj brat tez, wiec...ni ma prolbymu i znaczek z przodu i tylu walne na bialo i powinno byc i jeszcze pare modow wewnetrznych (glownie sluchowych) i zewnetrznych sie skoluje, wiec sezon 2012 zawita troche innym audi dobra tez spadam...dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie zastanawiam sietera na jaki kolor na mysli mam bialy tera Ty mi piaskowy zarzuciles...hmm... i bym mysial cos jeszcze walnac w takim samym kolorze co te fele, aby nie bylo za "nudno" :?:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 18:56_________________________________________________a wlasnie m3rvin... 2 fv mam juz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: dobry zes je poprostu trafila sie okazja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no tez mi sie wydaje ze ładne...tylko ze psiknac je bedzie trzebabylo, ale to najmniejszy problem [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 15:33_________________________________________________no i jakies ładne obraczki zakupic, ale to tez... slina :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a jo zech dostol od "czerwonego"... 4 pikne fele z a8 8.5Jx18'' za 200PeLeNow tako dokladni, yno ze razy 4 http://moto.allegro.pl/alu-felgi-audi-a8-4e0601025m-i1954720619.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
Żory statoil 5.59 ON a 5.39 pb95
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszystkim Bo nie byłeś na porządnej imprezie :gwizdanie: A Wy się tym fussbalem zachwycocie co to za fajny sport rzygać się chce :polew: :polew: :polew: :polew: i tu sie mylisz... a ze jestem zdrowy, to trzeba miec umiar a nie chlac do upadlego :gwizdanie: