Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no dzis niedziela wiec jest spot...kto bedzie :?: MY tzn. E.G Polek...beda
  2. zapozyczone od kolegow z forum vw passat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/101195-Wahacze-Orjin-i-Kamoka
  3. juz po bylem na 9.30 i "spiewalem" <-no jak to mozna tak nazwac i pomodlilem sie tez :gwizdanie:
  4. przed obiadem jeszcze (glody juz jestem ),bale po kosciolku :gwizdanie:
  5. :wallbash: jeden wielki gumolit
  6. wrocilem z zarla teraz konczy i sie sciagac "nowe" szybcy i wsciekli po polsku i bedzie mala kinomania
  7. do Ciebie nawet 100km/h jest malo [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:53_________________________________________________dobra spadam cos zjesc z Zona na miasto
  8. troche zbocze z tematu...jutro pokaze Wam jak odpala moje tdi po ponad 24h postoju na "kalkulatorze" mam nagrane
  9. no nie trzeba, ale wytlumacz to potem ubezpieczycielowi [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:45_________________________________________________a ja jestem za tym, aby byly obowiazkowe zimowki, bo jedz potem za takim patafianem...bez urazy do nikogo...30km/h
  10. z tym sie zgadzam, bo jedna z pierwszych czynnosci co "palkarze" robia, to stan i jakie ogumienie :gwizdanie:
  11. no Piotrek ja Cie rozumie , bo tez sie usmiechnalem
  12. nom niby smiyszne, ale jymu nie bylo do smiychu :gwizdanie:
  13. no kumpel tez czekol w zeszlym roku...i go to tak zaskoczylo...ze dopiyro w maju do roboty prziszol
  14. jo zech z zeszlym roku miol je tak rude, ze se taki szpetne kolpaki sprawiol, ze som nie umiolech na nie patrzec [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:27_________________________________________________i w tym roku, byla motywacja aby to odnowic , bo som nie wiym co bylo brzidsze...te kolpaki czy ta ruda na felach
  15. jo juz na pakiecie zimowym 3 tydnie smigom [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:23_________________________________________________czorne "stalumy" w dodatku odnowione i matowe
  16. ten kot jest wyje*any [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:16_________________________________________________a kaj zes byl... Wiesku... :?:
  17. co tu taka cisza... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :gwizdanie:
  18. haa...wrescie polutowalem ta wtyczke od czujnika temp. paliwa ,bo draznily mnie te dwa kabeli se tak dyndajace normalnie 10 Qniuff i 20 niutQw wiecej [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 16:31_________________________________________________no ludziska...40 stron i dwa kola nasze
  19. no systemowym windows media player, no i chyba tak jak mowisz jakies zmiany zaszly, bo na starym systemie mi fungowalo
  20. oo...Robercie...chyba wiemy co dobre [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 10:47_________________________________________________Qrcze...powiedzcie mi czemu nagranych na windows 7 plytek nie obsluguje symphonia z audiki a z visty odrazu za szlagiem :?: :!:
  21. jak tak mowa o fajnych kawalkach byla...to normalnie wymiekam jak ten utwor leci :slina:
  22. no nie powien, ze nie [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:43_________________________________________________ida juz spac dobranoc [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:44_________________________________________________no spac jak spac... film do konca i spac
  23. a dokladniej o jaka czesc filmu Ci chodzi :?:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________chodzi o ta muze ...
  24. Polko_V odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    powiem Ci tak...10 litrow max, z tego co sie orientuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.