Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie jestem zniesmaczony przez ta ta wypawiedz^^^ [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:40_________________________________________________chodzi o te 4x,x
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aa...tesciowa o mnie tak dba...wie co ziec lubi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wlasnie pokonalem malego gloda...bronia od danona- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wrzosu...jam se zachwycil od niego tylne mikrostyki do klapy...w gOOd stanie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bym sie nie zalamywal [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:28_________________________________________________pisz do wrzosa on mial avanta na tajle- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mnie sie nie pytaj , bo ja nie mam fisa i tylko wnioskuje z tego co tankowalem pod korek i pozniej dotankowywalem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mnie 7 z klima w miescie lyka a tak srednio 6,2 przy ciezszym bucie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
FIS klamie :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:19_________________________________________________apropos...nie wiecie gdzie idzie dobrego crunchchipsa fundnac do mojej adrianny :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a pol fis mi sie coraz bardziej wylewa... Qfa [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:18_________________________________________________ cwaniak , nie dalo sie, ale to juz przeszlosc- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oj...danielQ,to nie do mnie 6,2 musi byc- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w moim wypadku, jeden sie chcial dogadac ale drugi nie a co do cb wszystko ori president i pudelka i gware mialem do tego [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________ no wlasnie na ktora to wrescie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak się jeździ jak wariat to tak czasem bywa ja jestem ciekaw czy Ty nie zlamales przepisow czy nie wyprzedzales na =ciaglej [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:12_________________________________________________jakos mi sie nie chce w to wierzyc :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
za 200PeLeNow z antena...komus zbbywalo :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wlasnie to bylo to, ze to byla koncowka przerywanej i pasow i potembyla przerywana, ale no...jeszcze byla = i zebra- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
od tamtego czasu mam, zwie sie...johny II :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a tak szczerze Q bym chcial miecw audi ale coz...jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
baa...w niedziele daniel...to bylo dawno i prawie nie prawda...prawko mam i nie zamierzam sie go pozbyc a ponadto hO_oje jechali 30 km/h po cywilnemu, bo to zapomnialem dodac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ma kto cos do FWD :?: andy-sky...ja za jednym razem zgarnalem 33pkt. bo panom policjantom nie podobalo sie ze ich wyprzedzilem na =ciaglej, pasach, skrzyzowaniu i 140km/h i potem jezdzilem pol roku bez praffka niz go zdalem na "nowo" :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:42_________________________________________________juz w sobote moj pierwszy spot- [B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
ja tez dizzzla i czy z katem czy bez kata (bo wybilem go) i podwojna koncowke na wprost i nic nie mam obkopcone- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
no dokladnie...sporo tansze, pare dni temu bylem w auchan zory i tam wlasnie zobaczylem te mot-gumy x2=46 zeta a bosche x2 98 zeta i naprawde rewelacja- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
znam kolesia co regeneruje wahacze, ale swozni (najslabszy punkt wahacza) nie da sie zregenerowac...no chyba ze sie myle :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzien Do- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:laghing2:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ten pierwszy o Qfa ćam :!:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 20:36_________________________________________________ten drugi filmik ...jak bym mial chyba w gacie nasrane - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście