Treść opublikowana przez greg24
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
czytalem w tym watku ze temp z kanalu 49 to ta sama co na zegarach a u mnie na 49 jest 90 a na zegarach ledwo 60 hah juz nie ogarniam
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
G2? a co to sprawdze pod wieczor kolo 19 wybieram sie w mala trase zobaczymy jak to bedzie wygladac tylko prosze wytlumacz co to te G2 i jak to obserwowac
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
sprawdzilem i bylo 90 na 49[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 16:16_________________________________________________przypomnialo mi sie cos kiedys jechalem i temp spadla mi ponizej 60 zatrzymalem sie wylaczylem i wlaczylem autko i temp pokazala 90 wiec czujnik co nie? chcialbym go przeczyscic styki lub cos ale nie wiem gdzie on jest
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
wlasnie odpowietrzam go dalej bo musi to byc powodem skoro wczesniej bylo ok ale nie wiem czy wole cieplo w aucie czy skaczaca temperature silnika hahaha[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:27_________________________________________________sprawdzilem temp na klimatroniku za pomoca kodu 51 i wyswietlilo mi 90wiec bylo wszystko ok trzymal tempo na wolnych obrotach bo stalem na podworku powietrze w srodku cieple wiec to musi byc czujnik jakis gdzie go moge przeczyscic? a ogolnie znalesc? to to cos co jest podlaczone do zbiorniczka gdzie wlewamy plyn? dodam jeszcze ze mimo ze bylo 90 na klimie to na zegarach lekko sie podnioslo ponad 60[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:49_________________________________________________sprawdzilem jeszcze weze wiec tak... te idace do nagrzewnicy sa oba gorace dolny waz w polowie lewej cieply a w prawej polowie zimny plyn w pojemniczku niezbyt sie nagrzal pewnie nie zdazylo sie wszystko wymieszac bo stalo auto na wolnych obrotach ale pisze wszystko co zauwazylem zeby dobrze opisac przypadek
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
ok ale to mam rozumiec ze termostat umarl po odpowietrzeniu? wczesniej wszystko dzialalo bez problemowo... lapie temp 90 dosc szybko okolo 5km i zaczyna rosnac ladnie w gore trzyma jakas chwile z 5 minut bez zatrzymywania sie i pozniej opada i znow rosnie i opada itp moze czujnik? czytalem ze mozna przeczyscic ale nie wiem gdzie on jest
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
mam pytanie... szukałem i nie znalazłem podobnej sytuacji wiec opisze ja tu. wymienialem pompe razem z rozrzadem oczywiscie plus plyn... i tu zaczyna sie problem odpowietrzylem uklad bo nie grzalo jak powinno lecz temp. byla rowna <90 na zegarach> po odpowietrzeniu waz na dole cieply, grzeje juz nawet ponizej 60 stopni ale zlapie temp 90 potem spada do 70 czasem 60 i tak sie ze mna bawi... nie wiem czy to problem z odpowietrzeniem nadal czy co? dlaczego grzeje dobrze a teraz temp. wariuje? co proponujecie? dodam ze nigdy ponad 90 nie bylo takze sie nie przegrzewa silnik :wallbash:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja planuje w niedalekim czasie zamienic klosze na dzielone FK z soczewka wiec h7 i zastanawiam sie co zabrac na mijania i co na dlugie w swoich obecnych h4 mam philips extreme vision czy jakos tak + 100 i swieca mega ale na h7 chce sprobowac czegos nowego moze lepszego
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
do tego co napisales doloze jeszcze silverstar ultra prezentuja je jakby nie wiem jak dobrze swiecily co o tym sadzicie z tycj 3 co byscie wybrali prosze o opinie
-
Spot Leszno
ciezko bedzie ze mna bo ja bede dopiero sie przeprowadzal kolo 19 wczesniej nie bede dostepny ;/
-
Spot Leszno
ja sie przeprowadzam do mieszkania z kumplami kolo trapezu ale dopiero w niedziele wieczorem wiec mi jutro odpada ale pozniej znaczy od niedzieli bede mial mega blisko minuta drogi
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dokładnie
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
wie o co chodzi... tez kiedys mialem problem z mechanikiem...mial mi wymienic kolumne kierownicza powiedzial ze to zrobil a na przegladzie facet mi pokazal ze kolumna nie byla ruszona tylko nasmarowana..
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
może porostu masz krótsze przełożenia w tej skrzyni jesli tak to spokooo chyba ze zalezy ci na ekonomi
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
odczułeś różnice w przyspieszeniu ?
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
szczerze nie wiem jak to sprawdzic ale jak czytam ze 15W jest nie za dobry do turbiny ale za to dobry gdy silnik jest po wielu km a za to 5W jest lepszy zima ale jak latem? no i kolejny plus ze lepszy dla turbo tak? musze pogadac z mechanikiem bo on lal mi to co ja chcialem a jak widac teraz juz nie wiem co bym wlal
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
to rozumiem ze nastepna wymiana do mojego 1.9tdi AHU ma byc zalana olejem 5W40? ja teraz mam mobila 15W40 i jak tak czytam wasze wypowiedzi to zastanawiam sie czy dobrze leje dodam ze przebieg mam 300tys
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
mialem dosyc ostro zawalony teraz juz ponizej 1.5 tys obrotow czuc ze auto nie muli tylko jedzie a gdy zalapuje turbinka to autko az sie podnosi poprostu tego brakowalo napewno jest lepsze przyspieszenie i auto bardzie zrywne jak dajesz gazu to jest gaz a nie loading
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
oj raczej taka osoba sie nie pojawi wywalilem grata tydzien temu i nie moge sie nacieszyc poprostu zupelnie inna jazda xD
-
Spot Leszno
ja z gg juz nie korzystam jak kiedys ale co do numeru na pw podam bez problemu pozdro
-
Spot Leszno
no to moze nowa galeria w lesznie bo przeciez niedlugo kfc otwieraja i kino hah
-
Spot Leszno
moze na kolejny i ja wpadne
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
czemu od razu shit? na pewno bedzie wygladac inaczej niz zwyczajny klosz wpisalem depo a4 96 i nic po za ringami na allegro nie wyskoczylo jesli mozna cos doradzic to chetnie poszukam czegos lepszego i powiem szczerze ze szukalem zwyczajnych depo a nie ringow ale nie moge znalesc[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 22:37_________________________________________________ja zamiast sie bawic w ciecie wstawilbym takie bo ciemne jakos mi sie nie widza http://allegro.pl/lampy-depo-fk-audi-a4-96-98-angel-eyes-ringi-chrom-i1801186612.html tylko pytanie jak wyglada swiatlo z tych lamp jest gorsze od zespolonych depo czy swieca porownywalnie ? i czy po zwyklej przekladce czy swiatlo mijania bedzie swiecic razem z drogowym czy bedzie trzeba kabelki jakos przestawic?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
mam pytanko w sprawie wymiany znalazlem takie lampy http://allegro.pl/lampy-depo-fk-audi-a4-96-98-angel-eyes-ringi-black-i1767308706.html jest tam napisane ze nie trzeba zmieniac kabli bo niby pasuja te stare i to samo odnosi sie do silniczkow od poziomowania swiatel ze niby te stare pasuja. Czy ktos mial juz z tymi lampami do czynienia bo nie wiem czy sa warte kupna i czy przy tych lampach bede musial ciac blache zeby weszly czy beda pasowac?
-
[ALL B5] Nie oświeca sie lampka kabiny po otwarciu drzwi i wyjęciu kluczyka
albo siadla ci zaroweczka albo sprawdz bezpieczniki to pierwsza rzecz do sprawdzenia
-
Jaki laptop wybrac?
ja chce kupiec tego http://www.komputronik.pl/product/129958/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Asus_N53SV_SX036V_wyprzedaz.html ale on ma podobno slabsza jakosc obrazu i nie ma napedu blue ray nawet nie wiem czy jest dobry ale chyba tak bo karta graficzna jest nawet niezla wybacz nie zauwazylem co wkleilem