Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

greg24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez greg24

  1. greg24 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6
    Jedno pytanie . To jak mamy lampy na bihalogen zrobione to musimy mieć Leda D2S czy tak jak żarówka H7 ?
  2. greg24 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6
    We wcześniejszym poście ktoś napisał że przeszedł. Wiem że to pewnie kwestia szczęścia ale to zawsze można wymontować. Mi zależy tylko na lepszej jakości świateł mijania zimą później mogę zamienić na H7 .
  3. greg24 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6
    Ja mam też zrobione lampy od kolegi gwerty. Bihalogen nieźle się spisuje,pokazuje siłę gdy odpalam długie światła i wtedy jest dzień. Ale prawda jest taka że większość czasu jeżdżę na krótkich i wtedy mogłoby być lepiej a myślę że wolę ledy od HID które nie przejdą na przeglądzie.
  4. greg24 odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6
    Jaka cena takiego zestawu od promotora ?
  5. z tego co pamiętam jeden kolega z klubu miał podobną żarówkę ale z takimi paskami z tyłu i mówił że ładnie świeci ale bliżej niż standardowa żarówka i troszkę szerzej wygląd ok, barwa ok, ale mimo wszystko ja się na to nie zdecydowałem planuje robić bihalogen u kolegi z forum koszt troszkę większy ale myślę że na początek wystarczy aby poprawić jakość światła
  6. bardzo dziękuję za pomoc w poniedziałek czeka mnie niezła walka
  7. ok podrzucę fote jak to wygląda od spodu ok znalazłęm info że to jakiś moduł anteny
  8. Szkoda, że tu już nikt nie zagląda :/ Wydaje mi się, że nic tam nie muszę podpinać ale szukam opisu albo podpowiedzi jak się dobrać do suba w sedanie... zerkałem od dołu i wydaje mi się, że trzeba będzie od góry przez maskownice do niego się dobrać W Poniedzialek działam i dam znać jak to gra O ile wszystko dobrze podepnę i zagra
  9. Czy w tej malej kostce po prawej co mam odciete kabelki cos tam musze podlaczyc ?
  10. Witamy na pokładzie
  11. greg24 odpowiedział(a) na KoD1K temat w Audi A4 B6
    Na allegro najtansze sa za 150zl i maja 3600lm Jaki masz model i serio dałeś 100zl? Zerknij na allegro i podrzuć link jak zobaczysz coś podobnego do twojego zestawu No i ostatnie pytanie. Jakie masz odczucia podczas jazdy na tym sprzęcie? Dają radę?
  12. greg24 odpowiedział(a) na KoD1K temat w Audi A4 B6
    odgrzeje temat. Obecnie jeżdżę na night breakach,,,i nie ma tragedii ale zastanawiam się czy dać 120zl na kolejny zestaw czy może właśnie zastosowac taki zestaw led ale pytanie jaki polecasz ? jest tego troszkę nie chcę w ciemno kupować zestawu za 300zl z mocą 80w jeśli np ten http://allegro.pl/zestaw-led-cree-h11-60w-7200lm-zarowki-3-gen-fv-i6101376487.html?reco_id=507cf1d7-39bc-11e7-8b9e-02a0cd4b9c7e&ars_rule_id=201 będzie wystarczający
  13. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    witam wszystkich bardzo dawno mnie tu nie było ale jak ktoś będzie chętny się zobaczyć to się piszę fajnie byłoby zobaczyć kogoś z początków Spotów w Lesznie Pozdrawiam
  14. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja moge podjechac co dziennie kolo 19 a w weekendy raczej jestem w gostyniu wiec ciezko mnie zlapac
  15. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja chetnie ale pewnie poznan co ?
  16. Ja tez bylbym chetny ale jakies konkretnie info przydaloby sie tu napisac. Jaki koszt przyblizony itp
  17. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    nie widzialem tego posta xd tak to moj o ja pier**le..... serio???no kurde nie wierze zajebal bym chyba Chlopaki macie ochote wleciec do kosciana ? Ja chetnie wlece nawet jak beda 3 auta to warto pogadac
  18. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    przed zima konserwacja ? wleci prawdopodobnie nasz kolega z jerki jak bedziesz chcial to po ciebie podjade nie widzialem tego posta xd tak to moj
  19. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Panowie sobota godzina 13 pod trapezem bede czekac pisac kto wleci
  20. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak widac cisza ;/ 1 osoba na spocie i ja to za malo.. chlopaki a moze 4 wrzesien albo 3? za tydzien bede w lesznie ale prosilbym was zeby to bylo kolo 12 max jutro musze jechac po tescia do szpitala do wroclawia wiec nie wiem o ktorej wroce...
  21. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja postaram sie byc jesli bedzie to w godzinie 16 do 18
  22. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no ja tez w robocie do 18.30 siedze co dzien od 5 rana...
  23. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    siemka siemka ja chetnie wpadne na spocika co dziennie jestem kolo 18.30 a weekendy hmm sobota od rana do 13 max
  24. greg24 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    byla mowa o piatku a piatek byl dzis ale spoko mnie w sobote nie ma bo pracuje i zostaje w poznaniu za tydzien bede mial wolne i od piatku od 19 jestem dostepny
  25. Greg zobacz tu Promocje GEKOCARS Bliżej niż wrocek i pewnie taniej dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.