Treść opublikowana przez frezergt
-
Brak ogrzewania na wolnych obrotach.
musisz dobrze odpowietrzyć układ chlodzenia, przerabiałem ten temat niedawno jak montowałem webasto
-
Przesłona bixenon wraca po chwili
siema, też tak miałem, problem rozwiązałem zakładając cały projektor z cewka od polifta b8, teraz przesłona reaguje błyskawicznie
-
Króciec wody 1.8t
Czy ktoś kto wymieniał króciec wody z tyłu silnika 1.8t mógłby mi zmierzyć średnice tego wyjścia na szybkozłącze, muszę wymienić oring ale nie wiem jaki dobrać
-
Oring węża nagrzewnicy 8E1 819 373 R
I jak kolego, wiesz już może jaki jest ten oring
-
Oring węża nagrzewnicy 1.8t
-
Podnoszące się obroty przy wciśnięciu sprzęgła
tak po delikatnym wciśnięciu pedału sprzęgła tempomat wyłączał się, ori czujnik nie jest drogi, więc myśle, że możesz zaryzykować i wymienić
-
Podnoszące się obroty przy wciśnięciu sprzęgła
to raczej wina czujnika sprzegła, miałem u siebie w b7 taki sam problem, tempomat działał a obroty rosły przy włączaniu sprzęła, zaryzykowałem, kupiłem nowy czujnik i problem z obrotami się skończył
-
Zawór DV i N249 problem
Ja też miałem niedawno taki problem, że podbijało mi obroty, tempomat działał i na vagu wyszło, że czujnik sprzęgła jest dobry. Nie dawało mi to spokoju i zamówiłem nowy ori czujnik i problem z obrotami zniknął.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka dotarła ekspresowo, towar pierwsza klasa, polecam kolegę bo naprawde warto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, aktualnie poszukuje dla siebie a4
-
Prośba o analize logów
WG nie otwiera się nawet jak podłącze bezpośrednio wężyk z turba do WG
-
Prośba o analize logów
Witam, proszę o analize logów silnik wchodzi w tryb awaryjny, n75 sprawny, egr zaślepiony, dolot wyczyszczony, podejrzewam puszke regulacji ciśnienia turbiny ponieważ bo podpieciu wezyka z turbiny prosto pod tą gruche omijając n75, sztanga nie wychyla się wogóle Log (0 - 003,003,003) Log (0 - 004) Log (0 - 008) Log (0 - 010) Log (0 - 011) ---------- Post dopisany 09-11-2013 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 18:47 ---------- nikt nie pomoże?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi a4 b6 1.8T