Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi TDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

  1. Czy teoretycznie czy praktycznie w AHU turbo nie posiada zmiennej geometri łopatek co do pompy i wtrysków się zgadzam. Doświadczenie z hybrydami ma chyba Murzyn najwieksze, wystarczy zobaczyc jego posty
  2. Postanowiłem kiedys zaserwować swoim kobietą (żonce i córuni) zwykły prosty obiadek czyli;ziemniaczki, sosik, mięsko, suróweczka no mysle ok. ziemniaki dam rade zrobic, suróweczka podobnie jakoś zrobie ale mięsko i sosik marnie to widze telefonik do mamy (Siara wszystko jasne) Miesko, sosik Mamcia zrobi ja podjade zabiore w domu podgrzanko :cool: Jest już gotowe za 15min. będą ok. zabieram sie do podgrzania :th: ale patrze za chwilke rękawica kuchenna mi sie pali dobra to ja do gaszenia pożaru się zabrałem rąkawica spalona, podczas gaszenia patelnia spadła mojego kota poparzyło, reka moja oparzona, rozlany sosik, mięsko itd. No i na tym moje zpedy kulinarne się skonczyły Moje chęci zostały nagrodzone przez żone ale obiadek zrobiła już sama.
  3. Jak RS4 to zajefajnie i ten kolor czarny miodzio :th:
  4. Norbi TDI odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Najlepszy serial to Kompania Braci :th: :th: :th: ale doceniam inne gatunki filmoteki
  5. Naprawde bardzo ładna :oklaski:
  6. ładnie powiedziane, łopatki są po to żeby pracować
  7. Witam podstawowy silnik to 1.8 ale to inna bajka
  8. No kocki możesz miec nowe ale kabelek od zużycia klocków możesz mieć np. przetarty a co do 2mm różnicy płynu chłodniczego to jeszcze nic nie mówi bo może furka inaczej stoi dzisiaj jesli uszczelke by wywaliło to napewno to niebedzie 2mm różnicy i olej może sie pojawić w zbiorniczku
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7254.msg90990.html#msg90990 Zobacz czy to ta kontrolka i ten problem
  10. Czerwona kontrolka z wykrzyknikiem nie oznacza usterki chłodnicy czy braku płynu chłodniczego. Są dwie podobne kontrolki jedna ASR a druga układu hamulcowego. Postaraj sie wykorzystać fotke którą ci dałem i zaznacz są te kontrolki będzie jaśniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.