Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zobaczymy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
NO NO to bardzo istotne kupa to teraz jest, i to niezła
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co ty kurna piszesz po jakiemu to ? co znaczy kaca kecze :polew: rozbijasz mi serce tymona chyba sie wpasowałeś w miejsce Lipiego starsza ekipa zna gościa
-
[B5 AFN] Migające kontrolki od ABS, AIRBAG oraz od hamulców
Zacznij od sprawdzenia klem samego akumulatora, oraz stanu naładowania, mocowania kabli alternatora , samego alternatora Sprawdzałeś coś z tych elementów ?
-
[B5 AJM] Zbyt wysoka temperatura płynu chłodzącego
18058 P1650 - Magistrala danych napedu,brakujace informacje z zestawu wskaznikow czyli: jakiś problem z połączeniem zegarów, czujników, manetek itd. moze były zegary wymieniane na pełny fis ? 2) klimatronik i jego wskazania 49 i 51 to dwie inne sprawy. 3) różnice w kanałach wynikaja z rocznika pojazdu np: bywa że kanał 49 nie istnieje. opisane kilka razy na forum :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
inni zapie.....ją ktoś musi pracować aby ktoś inny odpoczywał
-
[ALL B7] Czy jednostka 3.0 TDI z przebiegiem 200 tysi jest ok ??
Dlatego warto by sprawdzić co z tych elementów które Cuber wymienił było już wymienione
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
żartowałem, no co ty sa ok żona zawsze zle doradza w takich sprawach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
faktycznie Norbi ma słabiutki aparacik :polew: :polew: no lipny ten twój aparat NUTEK, na nastepnym spocie zrobimy zawody, kto NAJdalej go pierdziolnie Odbij bo jest wart teraz 200zł a dla mnie to kupa kasy ooooooooooooooooo juz juz, kupa kasy dla ciebie tymona będe reklamował kołpaki jeden jest pekniety :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
faktycznie Norbi ma słabiutki aparacik :polew: :polew: no lipny ten twój aparat NUTEK, na nastepnym spocie zrobimy zawody, kto NAJdalej go pierdziolnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Będe o 20 PS. TYMONA zabieraj dekle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
JESZCZE ale wiadomo co moze być za jakiś czs
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no niestety nie mase podłączeń, pinów, czujników, wymiana manetek, adaptacja imo itd. itd. no i do tego madra głowa albo elektryk z jajami jest opis na forum co i jak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nikt nic nikomu nie zrobil...nie pisze jego sprawa ,moze ma wazniejsze sprawy albo organizuje spoty z cicha i niech tak zostanie
-
[B5 1Z] Szarpania podczas przyspieszania
tylko ze dwumas nie istnieje w tym silniku Miałem niewielkie szarpanie kiedyś u siebie podczas przyspieszania i winny był N75 na logach wszystko wyjdzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
niunka sprawiła się super, spaliła minimalne ilości paliwa choć była załadowana bardzo mocno ;(
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam, witam co u was dziewczyny
-
[B5 AFN] Po wymianie oleju kopci na czarno
Jaki dziwny bardzo popularny i często zalewany olej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No i tak Boguś dzis forse załatwił po dobrym kursie i jutro wyjazd, trasa obrana 4300km zobaczymy jak się lalka sprawi. Do zobaczyska za trzy tygodnie dziewczyny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dokładnie :>Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje i tak jest chyba tu i teraz
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
:good: :good: Trafiło ci się
-
[B5 AFN] Pasek rozrządu - po ilu km wymiana?
zalecane po 60tyś, pisze wszystko kilka postów wcześniej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak jak pisze Sysiek, na krakowskiej, dużo kasują ale mają porządny sprzęt, na felach 17cali płaciłem 120zł byłem tam dzisiej i powiem wam ze to NAJlepszy zakład gdzie ustawiali geometrie w jakim bylem pełen profesjonal, wszystko na kompie, orginalne dane dla rocznika, silnika itd. nawet wykryli ze jednego springa mam o 5mm za nisko Polecam zaklad a i jeszcze jedno zapłaciłem 85zł ponieważ zagadałem z gościem na temat rabatu dla A4 klub.pl przed wjazdem na diagnostyke wystarczy powołać sie na A4klub dodatkowo pełen wydruk z danymi przed i po ustawieniach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
son kolega, nie znam znałem jednego ale to szuja była
-
[B5 AVG] Kopci lekko niebiesko na wolnych
Napewno puszcza, tylko poprzez turbinke dostanie się tam olej