Treść opublikowana przez marcintuchola
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
ION5 CARBON ETUI IPHONE 5 ELEMENTCASE USA RYSIK (3420863526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Koledzy co myślicie o tej o obudowie? W 4s nie miałem żadnej obudowy ale boje sie ze 5 jak spadnie to tylko raz i nie będzie co zbierać.
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Ładna bestia tylko nie widzę wszystkich fotek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niebieskie b6 widziane w legbadzie ok. 15:30
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Co a5 to a5:) zawsze mi sie podobało Takie auto nie moze sie znudzic
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Zderzaki wyląduja dopiero pewnie po lecie bo narazie brak czasu:wallbash: no i wtedy ramki klubowe zawitaja:hi: ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 17:18 ---------- Nowa dostawa lotki s-line + zaślepki sprysków, ale chyba ze starega zderzaka są takie same jak do rs6
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Poczekam jeszcze dwa dni moze pobierze jak nie to bede sie martwił dalej. Bo to z tej samej karty powinno zjeść co pobieram z app store?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Koledzy pobralem album z iTunes i nie pobralo mi kasy z karty? Fakt w piątek pobralem i nie było środków na karcie dopiero dzisiaj sie pojawiły. Muszę teraz gdzieś pisać?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Ładnie siedzi
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Jakie zawieszenie masz? S-line?
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Koła już na aucie, teraz tylko obniżyć auto
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Tak 249tys ma
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Co do zderzaka to zostawie lakiernikowi robotę bo zrobi to lepiej niż ja, a co do 2.0 w A6 to masz racje 1 i 2 nie jedzie dlatego będzie program a jak dalej będzie mało to pomyślimy co zrobić żeby było dobrze
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Lotka będzie, ale nie wiem kiedy narazie szukam zaslepek sprysków od rs6
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
AUDI A6 31.12.2005r. 2.0 TDI BRF 136KM. Auto bezwypadkowe do 2013 serwisowane, ale potrzebuje trochę kosmetyki. Jak na 2.0 to dość wyposażone: - kolorowy fis - bi-xenon - mmi kolor - podgrzewane fotele skórzane - lusterko westeczne fotochrom + zewnętrzne el. składane - pakiet rolet - światła LED tył i to tyle narazie Zdjęcia: Plany: zrobione - nowe felgi wzór ROTOR 19" et35 8J - nowe opony NOKIAN ZLINE 235/35 R19 - zderzak przód RS6 + grill - zderzak tył s-line polift - lotka s-line - fotele s-line pełna elektryka + pamięć kierowcy jeszcze nie ogarnięta - kierownica polift s-line - gałka zmiany biegów a4 b8 s-line - led przód RS6 - sprężyny eibach -30 - program - etc.... Zdjęcia wyszły kiepsko, ale jak już ogarnę auto to lepszym sprzętem zrobi się zdjęcia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki, ale już koledzę Stanley wysłałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki jak zawsze pomocny JEDREKX
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koledzy kto sprawdza nr VIN? oczywiście nie za darmo
-
Pilne
Ja mam u siebie 225/45 r17 i jest OK nawet lepiej dać 215 u Ciebie.
-
A4 B6 by P-U-M-A
No seria jak się patrzy...
-
9letnie opony letnie do wyrzucenia ?
Opony to jedno co trzyma Cię na drodze... Dla mnie to 5letnie opony są stare.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Dość szeroka opona jak do b5, jaka szeroka felga i jakie et? A co do śrub to jak ori felgi to pamiętaj żeby z lbem kulistym kupić, a długość to o tyle dłuższe co dystans.
-
Jakie kapsle do felg ? Pilna sprawa
Wydaje mi sie ze powinny wyglądać tak jak z pierwszego linku który ja przeslalem
-
Pomocy! Czy telefon może działać bez telematic'u?
Chcesz wyłączyć telematic czy jak ?
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
Kolega z forum ma ori na sprzedaż
-
Dystanse
Przy dystansie 5mm felga trzyma się delikatnie na kołnierzu i nic nie będzie Ci biło