Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. auto jak i silnik marzenie czekam na sezon letni
  2. Kolega adamooo już taki coś ma swoją drogą fajna i przydatna sprawa http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?37112-B6-AWX-RS4-diesel-edition
  3. ja mam orginalne od audi RS TT i zawieszenie też -40 tak mi się wydaje bo od eibach 1cm niżej mam Patrox w dziale sprzedam ma swoja b7 i ma tam orginalne RS4 to zobacz jak to u niego siedzi. Orginały od RS4 mają ET 29
  4. ja mam 19 szerokość 9 i et 52 i przy dystansie 5mm będzie tak na styk żeby nie tarło o błotnik bo auto jest trochę posadzone no ale nie przymierzysz to się nie dowiesz
  5. dzisiaj już widzę nowe kolory
  6. rs4 w b6 nie było ale od s4 po przeróbkach będzie pasować już parę kolegów z forum robiło taki zabieg
  7. nie wiem czy czasem nie będą opcierać o nadkole bo jednak szerokość 9cali przy et 35
  8. pomału zaczynam łapać o co chodzi a co ze zdjęciami??
  9. Witam nie wiecie co jest grane bo w dziale b7 nie ma mojego wątku ?? Znalazłem nie mogę się tutaj połapać... ale zdjęcia nie działają stare
  10. Przejrzyj parę a4 na forum i u kogoś w wątku na pewno znajdziesz zdjęcia jak to wygląda
  11. a na quattro można stosować dwa rodzaje dystansów? przód i tył?? no aluski są od TT opona jest 255/35
  12. W tyle jest zimówka et 43 7,5J 17" . Z racji tego że to quattro to wole dać z przodu i z tyłu taki sam dystans. Najlepiej było by przymierzyć ten 10mm tylko nikt ze znajomych nie ma dystansów u siebie.
  13. Generalnie chodzi mi o ten przód czy te 10mm jak mówisz nie bedzie za dużo i nie bedzie obcierać
  14. Mam mały problem z dobraniem dystansu. Na zdjęciach widać że jest on konieczny ponieważ alus opiera się o element zawieszenie (nie wiem jak on sie nazywa... ) dystans nie może być za duży żeby nie obcierał 5mm starczy?? idzie to jakoś obliczyć, czy metodą prób i błędów?? Z góry dzięki za pomoc
  15. dzięki wszystkim przybyłym na spota było miło
  16. i tak jade do bydgoszczy bede o 18 pod tesco
  17. Witam a jest możliwość przełożenia czujnika zapięcią pasów od fotela pasażera do fotela kierowcy? Narazie wyłączyłem kontrolkę zapięcia pasów bo od fotela kierowcy coś szwankuje i czasami się zapala.
  18. mi też pasuje 17 i 18 tylko musiałbym wiedzieć max do 14 o której
  19. 1. ArturB6 2. Krzychu 3. Bula 4. Jędrek 5. marcintuchola (zależy jaka godzina)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.