Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JotAeN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JotAeN

  1. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a na ten ptc z przodu to są jakieś zaślepki jakby co bo ja niestety nieposiadam przedniego tylko tylny ^^
  2. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Czy środkowa atrapa w tym zderzaku jest ORI?? Bo przymierzam się do kupna ^^ Audi S4 B6 zderzak przód oryginał (2969947163) - motoAllegro
  3. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego gdzie dorwałeś zderzak??
  4. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedź do Nosba. Pół godziny i po robocie. Marcin jak bym był w CK to z miłą chęcią ale aktualnie urzęduję na Warszawie a poza tym autko stoi u znajomego w warsztacie w Jaśle (podkarpackie) bez zderzaka więc nie bardzo nim da się jeździć :/
  5. Witam wszystkich Trochę mnie nie było i pająki się zalęgły Auto lata jak malina, chociaż ostatnio miałem małą przygodę z golfem II i teraz zostałem bez zderzaka szukam jakiegoś s-line lub s4 w komplecie pod spryski ^^ ale bida jest :/ Przez ten czas za wiele w aucie się nie zmieniło, no parę drobiazgów wleciało. Poniżej parę drobiazgów: - czerwone diody LED do podświetlenia przestrzeni nóg - oświetlenie tylnej tablicy ori LED - wentylowane tarcze przednie 288 ZIMMERMANN SPORT z klockami FERODO - schowek z lodówka, pod zmieniarkę i z AIRBAG ON/OFF - wleciała zmieniarka - BIXY z soczewkami B8 - wycieraczki AERO - czujnik poziomu płynu spryskiwaczy - odblokowany komputer - standardowa wymiana oleju (olej MOTUL i kpl. filtrów MANN) Za dużo to tego niema ale urodziła mi się córa i zacząłem budowę domu więc jest w co ładować kasę ^^ W najbliższych planach jest: - zderzak przedni s-line (jak szybko znajdę) - nakładki na progi s-line - tempomat - lotka (jak będzie trochę zaskórniaków) Pozdrawiam wszystkich.
  6. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam niechciał by mi kto wyrezać zderzaka s-line?? ^^
  7. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde z koma to tego nie kupię No i h... ktoś mnie uprzedził Przyznać się który?
  8. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozek za ile te listwy? Co do zderzaka to niebardzo mam czas żeby to rezac. Ori kratki pasują do takiego rezanego?
  9. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zderzak przód przedni Audi A4 S-Line B6 S Line (2943892703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bez dziur na spryski. Troszkę zdezelowany. Można go jakoś odratować? Sam szukam od miesiąca s-line i bida z nędzą. Nawet na forum nic niema Auto już miesiąc stoi bo nie mam ryja a bez niego nie pojeżdżę.
  10. Jak już kolega pisał jest grubsza i niema tej samej linii co poduszka. Wygląda to trochę dziwnie, ale zależy co ci się podoba. Najlepiej jak zagadasz z reggi on ci wszystko powie co i jak i za ile
  11. Czy to prawda że w tych starszych nietrzeba ciągać kabli tylko wystarczy podpiąć przełącznik i lampę podsufitki??
  12. Rozumiem że LED ma tylko funkcje informacyjną nic więcej ^^ Mam jeszcze dodatkowe pytanie. Nieda rady u mnie przekręcić kluczem chociaż mam auto z końca 2001 i przełącznik stalowy ten do 2002. co może byc przyczyną??
  13. Mam pytanie jaki kabel zastosować do połączenia zmieniarki z concert II? Pomoże ktoś?
  14. Witam Szczerze mówiąc nie znam się na sprzęcie audio. Mógł by mi ktoś podeslac jakiś link do kabla którym polacze zmieniarke i radio concert II? Z góry dzięki
  15. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie podrzuci ktoś linka do rezania tego zderzaka s-line??
  16. Witam Mam podobny problem Dziś robiłem trasę 400km, po przejechaniu około 300 zaczęłły mi się świecić kontrolka ABS i kontroli trakcji ( nie wjechałem w żadną dziurę, ale popadał śnieg i kilka razy załączał mi się ABS) mało tego po przejechaniu około 30km zaczęła mi mrugać kontrolka od świec. Ma ktoś przypuszczenia o co może chodzić?? Bardzo proszę o pomoc bo czeka mnie jeszcze trasa powrotna i nie wiem czy nie będzie problemu żeby dojechać. ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ---------- Mało tego byłem teraz sprawdzić czy coś się nie zmieniło, oczywiście po odpaleniu dalej to samo. Mało tego auto wchodzi mi na tryb awaryjny. Pedał gazu nie reaguje a obroty stoją na 1200. Raz już miałem taką sytuację rok temu z tymi obrotami. Podczas trasy gaz przestał reagować (pogoda taka jak dziś, chlapa) auto postało dzień i później wszystko wróciło do normy. Podejrzewam że gdzieś dostała się woda w przewody i zamoczyło wtyki. Czy może to być też powodem wyświetlania tych wszystkich kontrolek??
  17. JotAeN odpowiedział(a) na JotAeN temat w Audi A4 B6
    Skoro audi rozróżnia te halogeny po numerach to wydaje mi się, że tak właśnie jest. np. Halogeny z końcówką A te pod zderzak S4 mają troche inaczej wyprofilowane szkło . Z b7 te z końcówką C wątpie że podejdą ze względu na inny zderzak. Także pozostaje Ci szukać z końcówką B Tak też myślałem ale wolałem się upewnić ^^ Z góry dzięki za pomoc.
  18. JotAeN odpowiedział(a) na JotAeN temat w Audi A4 B6
    Czyli do B6 musze brać z B, inne nie podejdą??
  19. JotAeN odpowiedział(a) na JotAeN temat w Audi A4 B6
    powiedzcie mi czym się różnią halogeny z końcówką A, B i C?? Niema to znaczenia w przypadku B6 czy może któreś jest dedykowane do konkretnych modeli??
  20. JotAeN opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Moje w moich halogenach znajduje się coś co wygląda jak piasek. Odblaski w ogóle nie odbijają już są tak poniszczone. Chciał bym wymienić cale halogeny. Czy mógł by mi ktoś napisać jakie nr mają ori i jaka jest ich cena w ASO? ---------- Post dopisany 30-10-2012 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 14:17 ---------- Czy halogeny o tych nr będą pasować?? PRAWY 8E0 941 700C LEWY 8E0 941 699C
  21. JotAeN odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    Witam Panowie chetnie kupie spryski mgiełkowe z grzaniem. Ma ktoś możliwość zalatwić taniej w ASO?? Jeśli tak to proszę o PW.
  22. Witam Był bym zainteresowany kompletem poziomu płynu do sprysków. Czy to jest wszystko co jest potrzebne? jeśli tak to bym wzial komplecik. czekam na PW
  23. Biały i tylko biały. Będzie kozak w macie
  24. W najgorszym wypadku to będziesz jeździł z jednym dłotnikiem i jednymi drzwiami w innym kolorze ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.