Treść opublikowana przez prezesik18
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Ładowałem evox 2.0 od chinczyka do paska b6 i jest miazga w nocy. Najlepiej zainwestowane 250zł w auto ? https://www.aliexpress.com/item/ROYALIN-Car-Styling-3-0-inch-Bi-Xenon-Projector-Lens-for-Hella-4-LHD-RHD-Full/32781700600.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4duSDA6k
-
1.8 ADR Telepie przy odpalaniu i dodawaniu gazu
auto posiada instalacje lpg?
-
[B6 AVF] Zerwany gwint w misce olejowej. Jak zregenerować?
https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-korka-oleju-m15x1-5-vw-audi-z-m14-6963860190 skoro stworzyli zestaw naprawczy z m14 na m15 to myślę że śmiało możesz próbować ?
-
Chip tuning- specjaliści
też ich polecam ?
-
Problem z szarpaniem 19 TDI
trzeba podpiąć kompa, sprawdzić błędy, porobić logi. Może już któryś pompowtrysk nie domaga.
-
Jak zdemontować pompę wody w Audi A4 B5 1.8 ADR?
-
Jak zdemontować pompę wody w Audi A4 B5 1.8 ADR?
tak z grubsza: zdjąć lampy przednie, zdjąć zderzak przedni, wysunąć pas przedni (a najlepiej go zdemontować), zdemontować wiatrak wisko, paski osprzętu. Nie wiem czy konieczne było zdjęcie obudowy rozrządu, ale ja ściągałem - całość robiłem z 5 lat temu.
-
Czy ten przewód jest Uszkodzony? AUDI A4 B5
Jeśli ten pobór co podałeś jest w A(amperach), czyli od 0,01A(10mA) do 0,02A(czyli 20mA) - to masz bardzo malutki pobór prądu i to nie on powoduje rozładowanie akumulatora. Zmierz napięcie na akumulatorze po postoju - tzn po kilku godzinach otwórz maskę, zmierz napięcie, włącz zapłon i też zmierz napięcie, ustaw miernik abyś go widział podczas próby odpalania i zobacz co się dzieję gdzy przekręcasz kluczyk. Jednak ja bym podmienił akumulator z innym autem i byłoby wiadomo co się dzieję. Zapewne akumulator już pada.
-
Czy ten przewód jest Uszkodzony? AUDI A4 B5
Narazie porządnie zaizoluj ten przewód, kup miernik za 20zł i zrób pomiar według tego:
-
Czy ten przewód jest Uszkodzony? AUDI A4 B5
Kolego, opcje na wymianę masz dwie. Albo jedziesz na szrot i próbujesz kupić taki przewód (nie powinno być z tym problemu, szukaj najlepiej od auta z taką skrzynią jaką masz w aucie (automat/manual) - żeby przypadkiem długości się zgadzały. Druga opcja to podjechać do dobrego sklepu elektrycznego/sklep z akcesoriami spawalniczymi i kupić przewód o takim samym przekroju lub większym, konektory i samemu sobie zrobić przewód z tego. Moim zdaniem te uszkodzenie nie ma wpływu na rozładowanie akumulatora. Może powodować jedynie że akumulator jest ciut słabiej ładowany.
-
A5 Ucieka prąd na postoju? wadliwy akumulator? - pomiar
Nie jestem do końca pewien czy dobrze zmierzyłeś pobór prądu. Obejrzyj filmik i zrób jeszcze raz. Od czasu zamknięcia auta poczekaj ok. 5min niech wszystkie moduły przejdą w stan uśpienia - wtedy wynik pomiaru będzie wiarygodny.
-
Zabudowa telefonu z androidem w panel centralny
etui kup jakieś w rodzaju plastikowej kabury, powinno być łatwiej. Nie wiem czy robisz to w 1din, czy 2din. Może lepiej pójść w stronę kupna uszkodzonego ori radia żeby pozyskać panel przedni. Jego można odpowiednio pocharatać, pospawać z etui, podpszpachlować. Może być dużo łatwiej. w dodatku wywalisz bebechy z radia i zostawisz obudowę co ułatwi późniejszy montaż w tunelu.
-
Zabudowa telefonu z androidem w panel centralny
Próbuj robić z plexi. Co do montażu telefonu to może kup jakieś dobre etui które będziesz mógł wkomponować w tą plexi, wtedy odejdzie Ci sporo kłopotu z otworem na tel.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Powiem szczerze że ostatnio wymieniałem trójniki w układzie chłodzenia i przypadkowo zobaczyłem pęknięty wąż odmy idący do dolotu, auto czasem bujnęło na obrotach, czasem szarpało delikatnie przy zmianie biegów. Także nie powiedziałbym żeby to było przyczyną bujania silnikiem aż do 0. Podejrzewałbym mocno układ lpg który rozjechał mapy silnika i dlatego są takie jajca, kiedyś coś podobnego przechodziłem. Zacząłbym od zakręcenia lpg i wypalenia z przewodów. Odłączenia aku na noc, podpięcia pod kompa, skasowanie błędów i zrobieniu nastaw podstawowych. Następnie przejechałbym min 100km na benzynie i obserwowałbym czy jest poprawa. Nie wiem na ile masz możliwości i zdolności, ale ja bym zaczął od zrzucenia kolektora dolotowego, czyszczenia przepustnicy, sprawdzenia stanu odmy(będzie do niej idealny dostęp).
-
PIN do audi A4 immo
jak masz problem z kluczykiem to proponuje kupić na allegro emulator immobilizera (immo off) za ok 60zł i mieć z głowy te kłopoty przy odpalaniu.
-
Jak skanować Auta jak nootebook nie ma wejscia na cd???
napęd cd podpiąć poprzez USB.
- Rezanie bixenonu
-
A4 B5 Montaż Webasto, co i jak.
Najszybciej to myślę będzie jak pojedziesz na szrot i utniesz kostkę od przełącznika elektrycznie regulowanych lusterek, tam są takie same piny z tego co pamiętam. Ewentualnie takie same są w kostkach licznika, a z tego co pamiętam to powinny być wsadzone piny i nie podpięte do nich przewody.
-
Rezanie bixenonu
jaki to rozmiar szpilki mocującej soczewkę? m2, m3, m4?
-
Kołobrzeskie A4 .........
ja żyję, mam się świetnie ?
-
Ocena loga011 turbo golf 5 1.9 tdi bru
na tą stronkę wrzuć loga i podaj linka - http://vaglogi.pl/
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
jak mnie passatem nie przegonicie to może podjadę jak termin będzie sprzyjał ?
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
Kto by się spodziewał takiej akcji
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
a jak miałeś "usunięte" IMMO? masz 96r i immo w puszczce, najłatwiej jest podłączyć emulator zamiast puszki, przy tym podłóączeniu trzeba zewrzeć 2 przewody przy wtyczce co była w puszcze immo, gdy tego nie zrobisz nie będziesz miał komunikacji ze sterownikami. Zdejmij półkę pod kierownicą i będziesz widział co tam jest przy puszce immo, jak jest coś w tym stylu to masz emulator. aby przywrócić komunikację musisz zewrzeć pin 9 i 10 (linia W i linia K).
-
Podniesienie mocy AFN brak połączenia z komputerem :(
w przypadku AFN trzeba wylutować kość ze sterownika i zaprogramować.