Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Panowie może jakiegoś spocika byśmy zrobili? :>
  2. Witam, na wstępie powiadomię że czytałem wszystkie tematy o tym na forum lecz nie znalazłem swojego przypadku. Mam w aucie zamontowany alarm (nieoryginalny). Jak do tej pory wszystko działało OK. Teraz mam problem z pompką centralnego bo nie zamyka mi auta - muszę ręcznie wciskać rygielki. Jeżeli chodzi o otwieranie auta to normalnie działa z pilota od alarmu jak i z kluczyka. Jedyny problem tkwi w tej pompce ( 4A0 862 257 K) że działa tylko otwieranie. Dodam że ją dziś wyjmowałem i rozkręcałem i czuć spaleniznę. Czy miał ktoś taki przypadek? Może wystarczy wymienić jakiś układ który odpowiada właśnie za zamykanie? [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 15:12_________________________________________________Nikt nie wie co z tym fantem zrobić?
  3. http://www.digakom.de/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4 Tu masz opisane poszczególne pompki. Zobacz która ma takie same funkcję co twoja i kupuj
  4. Po prostu do tych lutów przykładasz rozgrzany grot lutownicy, czekasz aż się lut rozpuści i zostawiasz tak. Do tego sama lutownica Ci wystarczy :> Ja właśnie naprawiłem swój panel Jeden ekranik nie podświetlał (przepalona żarówka - koszt 4,6zł) i cały czas mrugał lub wcale nie działał. Luty poprawiłem i wszystko wróciło do normy :> Teraz idę wykręcać licznik bo mi góry nie podświetla
  5. Panowie zobaczcie czy warto: http://motoallegro.pl/oryginalne-16-calowe-alu-do-audi-a4-a6-i1701726476.html Tak jest: Uploaded with ImageShack.us A tu po przymiarce: (mistrzem PS to ja nie jestem :>) Uploaded with ImageShack.us
  6. I jak się mają sprawy wlepy? :> Chętnie taką bym zakupił
  7. Ja ostatnio podłączałem ten sterownik do passata b5 97r. - centralny zamek sterowany minusami. Aby zrobić domykanie szyb musisz: przewód domykania ze sterownika (zielony) łączymy z zamykającym zamek (biały). Posiadam konkretną instrukcję w PDF wraz ze zdjęciami. Także jak ktoś chciałby to mogę podesłać na email
  8. Gdybym nie jechał na zlot do opola ( http://mastertruck.pl/ ) to bym z chęcią przyjechał A tak to już cały weekend mam zarezerwowany.
  9. Chociaż trochę poznałem Koszalin robiąc prawko :> Jutro tam się przejdę bo z samochodówki daleko nie mam i się dowiem jak z cenami tam jest. Dzięki za pomoc.
  10. A dokładny adres mógłbyś podać? Niestety nie znam dobrze Koszalina, a tak wklepie sobie adres na Zumi i będę wiedział. [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 17:44_________________________________________________Czy to nie jest tam gdzie siedzibę ma też firma zajmująca się tachografami? I też szkoła jazdy Świętoń ma tam plac manewrowy. Dobrze mówię?
  11. Gdzie w Koszalinie (ewentualnie Białogard, Świdwin) kupię tanio opony letnie? Szukam 205/55/16;
  12. Ja rok temu sprzedawałem Alu 17" wraz z oponami. Kuriera zamówił kupujący. Ja tylko miałem spakować koła - 2 paczki (chyba maks waga 50kg) i oddać je kurierowi gdy przyjedzie. Koła owinąłem folią przemysłową i było OK
  13. Ja w sobotę pozmieniałem koła Póki co alu 16" z ojca Passata, ale będą ori Audi 16" :>
  14. To jest ktoś chętny na spota w tym tygodniu? :>
  15. Ja na tygodniu mógłbym pojawić się na spocie Tak się składa że jadę autem do internatu i do piątku będę w Koszalinie. Co do godziny to wiadomo że po szkole (po 16.00)
  16. Ja LPG przy krajowej "6" tankuje za 2,52zł (jakaś prywatna stacja), a 30km dalej przy tej samej trasie w Orlenie LPG już w cenie 2,67 zł. Ładna różnica w cenie ;]
  17. Dobrze wiedzieć że po wymianie termostatu spalanie maleje. Sam jeździłem z uszkodzonym 2 tygodnie i palił w granicach 12-13 litrów. Kupiłem termostat vernet i od razu silnik ładnie temperaturę 90 stopni utrzymuje. Czasem nawet miałem problemy z tym żeby komputer zmienił zasilanie na LPG tylko cały czas na benzynce jechał :/ na szczęście wszystko już w normie.
  18. Ja do swojej Audi kupiłem ostatnio BOSCH SILVER S4 60Ah 580A i jest dobry. Cena też nie wygórowana - 250zł łącznie z wysyłką.
  19. Ja bardzo chętnie podjadę na Bagicz
  20. Kolejna B5 do was dołączy :> Parametry Audi takie same jak kolega mirek s tylko 2 lata młodsza. Za jakieś 2 tygodnie pojawię się w Koszalinie jak będę do internatu jechał (chodzę do samochodówki).
  21. Na początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać :> Wbiłem na forum aby zasięgnąć wskazówek na co mam uważać przy kupnie A4. W końcu to ma być dobry zakup Mam nadzieję że zostanę tu na dłużej. pozdro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.