Treść opublikowana przez radimm
-
co myslicie o tych felgach?
mi się ostatnimi czasy co raz bardziej podoba ten wzór i gdybym teraz kupował 18 brałbym je pod uwagę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Fanti w końcu pokazałeś na forum swojego czarnucha Audik naprawde zacny Powodzenia w modzeniu aaa... yepaj 19', jak chcesz to mogę Ci swoje 15'tki pogonić i bedziesz miał mega komplet do tych oponek :banan:- Już czas... AFN+, body 1/2 S4 :))
uratowałeś Audikowi życie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pzdrówki z Bieszczad taki mam widok z okna- Alufelgi do mojej A4 B5 czy będą pasować? et50?
kurde, a mi nic nie obciera, a faktycznie parametry te same :eusathink:może mam większe luzy w zawieszeniu- Alufelgi do mojej A4 B5 czy będą pasować? et50?
et48 8J wchodzi przy kapciu 225/45/17 na styk, a więc tu może być problem- [b5 AFN] Moja czarna
nie działa mi powiększanie zdjęć ale z tych miniaturek to ciekawie się prezentuje, a po za tym masz fajny silnik niech Ci dobrze Audik służy ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- aaa... ściągnij go trochę niżej to ładniej będzie się prezentował na tej feldze- [B5 ADP] Mój pierwszy INDIVIDUAL :)
soczewki z dziennymi a'la R8 - moim zdaniem kup zwykle polifty, bedzie taniej i ładniej- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
aaaa dałem d.upy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyżby ogień z d. upy ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- papier toaletowy o wartości 30zl - to albo mają rolki w prokuraturze ze złota, albo ukradł 3 zgrzewki papieru- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
co z wydechem poprawiasz? Wybij sobie katalizator, gdy już go ściągniesz, turbo będzie miało lżej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale który bo są ponoć dwa pabla- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może uda mi się przekonać rodziców dzieciaka, żeby 1-ssze urodziny zrobili ma w Sączu, że będą to jego najlepsze urodziny w życiu, a mały nigdy ich nie zapomni ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Krzysiek założyłeś w końcu wątek o swoim Audiku?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krzychu, myślę że ten argument Cię przekona- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nieee tego nie czytałem, czytałem że pojedziesz jak kogoś znajdziesz do auta ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- Chcesz bana:decayed: wujku, ale za co? za niewinność- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde czytałem to już kiedyś i mur beton że pojechałbym, ale w środe spadam z Krakowa w Bieszczady do niedzieli, bo jedziemy z moją Gabrielą na 1-sze urodziny jej chrześniaka więc z bólem serca ale nie dam rady- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
radimm czytaj wyżej... wyskoczyłem że jestem z Borku? Nie, no napisałbym przecież gdybym był, ja tylko chciałem się przywitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam witam!- [B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
wtryski ma do sprzedania junior_tdi- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
hehe wkładaj je bo własnie kółek brakuje ale zmiany na olbrzymi plus- [Felgi] Pytanie o to czy warto.
ja nie widzę w wątku żeby kolega Andergrand coś proponował wcześniej- felgi do mojej audiczki
mi się oba komplety podobają, a biała felga powinna pasować do granatowej budy fakt 2500zl to trochę kasy jest, ale wierząc na słowo jeśli opony mają faktycznie 6mm to na chwilę Ci wystarczą- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
:polew: a co do samochodu to jeden z najfajniejszych Audików na forum - [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana