Treść opublikowana przez radimm
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
i wilk syty i owca cała a w dodatku masz ori
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
to zakladaj awx'a jedz na program i kup lewe nadole wentylowane od esy i bedziesz zadowolony ze swojego AFn'a
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Sam program spelni Twoje oczekiwania. Po normalnym programie spalanie nie wzrasta
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
mi sie podobaja
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
lampki Gites widze kolego ze podobnie jak ja zbierasz graty pod maske u mnie wtryski juz leza na polce,jeszcze turbo i kolektor i ognia! Powodzenia w modach! Fajna masz furke
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Kolego to zdj. to Vt, taka mam koncepcję na wygląd auta także narazie lampy są przedliftowe
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Ładny Czarnuch o ile niżej jest na tych sprężynach?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
spóźniony Mikołaj dla Auduni teraz trzeba zaczac kompletowac kolejne graty
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
wkladasz do boku kierunkowskazu, tego od strony drzwi owniety czyms plaski srbokret lekko podwazasz. wychodzi latwo
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
Panie Kierowniku, gdzie zdjecia?
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
ale pewnie masz cisnienie zeby juz je zakladac ja napewno nie moglbym spokojnie w pracy wytrzymac
-
Dobrzy chiptunerzy
Na hamownie jezdza do Niepolomic do Termanowskich (tak bylo w czerwcu). Ja za Afn'a placilem 700 program + 100 hamownia. Zadzwon 602355117 i sie dowiedz wszystkiego Jak szukalem miejsca gdzie robic program to na roznych forach go polecali, pojechalem do niego i nie zaluje. Teraz zbieram graty i na korekte tez do niego pewnie pojade Ale niech sie wypowie jeszcze ktos kto robil u Daniela
-
Dobrzy chiptunerzy
Kraków - Daniel TTC. Ja robilem u niego, kolega robil u niego - obaj zadowoleni. Auto od czerwca po programie do dzis 0 problemow
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
powiesic go! Kowi dobra robota! Na pewno wielu ludziom pomoze rozwiazac dylemat: co dalej.
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
leń :bicz3:
-
[B5 AFN] Czy niedopasowany przód = uszkodzony?
niestety Polak lubi ruchac Polaka. Kupno używanego samochodu to nie taka prosta sprawa, jak na wojnie trzeba się pilnować
-
[B5 AFN] Czy niedopasowany przód = uszkodzony?
co łaska pewnych rzeczy czasem lepiej nie wiedziec
-
[ALL B5] Do panów z przedliftami
mi sie rowniez podoba - dobra robota
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
jakoś wczoraj albo przed wczoraj kolego junior_tdi wrzucił gdzies wątek o tych lampach... lampy rzeczywiscie ciekawe
-
Rezanie bixenonu
oryginalnie ciekawe jak na aucie bedzie to wygladac
-
[ALL B5] Czy ten schowek na okulary pasuje?
ja bym odpuscil ten schowek
-
Rezanie bixenonu
to czekamy z niecierpliwoscia
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
ale porezana nexia co ona ma? czujnik prakowania
-
[ALL B5] Do panów z przedliftami
jakby pieniadze rosly na drzewach to pewnie kazdy by wymienial, a jak kasy nie ma to trzeba inaczej sobie radzic
-
[B5 AFN] Czy niedopasowany przód = uszkodzony?
lepiej psychicznie nastawic sie ze auto mialo jakies przygody blacharskie (bo tylu letnie audi bez wizyty u blacharza jest naprawde rzadkoscia ), wazne zeby w miare realnie ocenic jak duze mogly byc, zeby pozniej nie bylo