Treść opublikowana przez omzig
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Patrzyłem na linki i patrzyłem na te zęby i o dziwo się zgadza, bo w tych sklepach to tez mają pierdolnik. Dziwne ze takie przeguby tez robili... Powiedz Ty mi, czy te półośki moje i przeguby wewnętrzne dadza radę? Bo jakby nie było są cieńsze od tych z AJLa np lub z 2.8 czy tam 2.6?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale chyba nie na zwykłym filtrze papierowym...? U mnie tak syczy na filtrze gąbkowym Pipercross, na papierzaku cisza.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Jedni piszą, że alu zwrotnice z B6 są cieńsze i obniżają auto o 15mm, a inni że wymiarowo są takie same jak zwykłe żeliwne. O Allroadach (tzn zwrotnicach z nich) piszą ze są takie same jak w S4 B5, a inni piszą ze są inne, ze są grubsze i inaczej montuje się końcówkę drążka. I weź tu coś zrób, żeby było git. Trzeba kupić masę gratów i wszystko po przymierzać samemu i wtedy będzie wiadomo z czym to się je. Na A4-Klub, na A6-Klub i na SportAudi krążą inne opinie...
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
W sumie to przeczytaj kilka postów wyzej i bedzie jasne.
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Troche z d*py pytanie: Przerabiałeś temat, że tak napisałeś?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Żebym miał garaż lub stodołę, to bym sobie dłubał i kombinował, a tak to napierdalam na podwórku przed blokiem i nie za bardzo mogę sobie powoli rzeźbić, potrzebuję więcej konkretów, pozbieram graty w całości i ogień!
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
A ktoś przerabiał heble na 320mm w 1.8T ANB 1999r polift FWD???
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
To kto podpowie jak w 1.8T ANB 1999r. polift zmienić heble na 320mm i wiecej??? Może ktoś przerabiał w takim modelu...?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Zewnętrzny, tak?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Aaaaaaa, to trzeba było tak od razu. Tak patrze sobie teraz na te graty do swapu i widzę ze półoska od AJL ma 614,5mm długości, a od ANB ma 631,5mm... czuli chciał nie chciał jest krótsza. Przeguby wewnętrzne tez się różnią, flansza niby ta sama ale w AJLu jest taka jakby podkładka: A tu od ANB: Może akurat ta podkładka niweluje długość i przy montażu odległość od skrzyni do piasty/zwrotnicy jest w obu modelach jednakowa...
-
Crash data.
A Ty ile kasujesz za takie kasowanie?
-
Crash data.
No to chyba kupie bo te 129zł to nie majątek, a teraz weź to wydłub stamtąd, wyslij itp... to trochę sie zejdzie. Nic tam się nie stanie z tym sterem jak we własnym zakresie go ogarne wg instrukcji? W sensie czy bedą one normalnie działac?
-
Crash data.
Mam interfejs KKL i MPPS... nie wiem czy któryms da radę... zawsze moge kupić Crasza.
-
Crash data.
Ale i tak nic mi to nie mówi jak to zrobić, myślałem że coś podpowiesz a tu same zagadki.
-
Crash data.
Tzn?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Aha. Geremi gdzie Ty to wszystko mieścisz w tej swojej głowie?
-
Crash data.
8D0 959 655F
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Nikt nie ma ? Hehe uderz w stół...
-
Crash data.
No właśnie jeszcze go nie wyjąłem, a na VAGinie... no właśnie... zapomniałem zapamiętać. Później Ci napiszę...
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
To jak to potem liczyć po zmianie turba na inne? Np K03s (w sumie to tez seria, to odpada), no to K04-015, Gt28, TD04/05? Juziu - OMZIG - spoko, znam ten ból. Ale np w sobote na spokojnie mógłbys coś wrzucić.
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Dzisiaj to ciężko Ci będzie coś wyrwać... Od jutra poszukaj sobie na OLX lub Allegro, czasem trafią się w dobrej cenie. I napisz tutaj w dziale KUPIĘ, napewno ktoś sie odezwie.
-
Crash data.
Nie, nie chcę więcej, chce pozbyć się błędu 17931. Tzn, jak to czyszczenie? Z brudu, czy sczytać ster itd?
-
Crash data.
Witam. Próbował ktoś tych kasowników z Allegro do kasowania crasha? http://allegro.pl/kasownik-air-bag-crash-data-grupa-vag-poduszki-i4926108279.html
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
Albo uto do żyda poszło haha. A tak powaznie, to mógłby podzielić się czy ogarnął temat, bo może się komuś przydać.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
JUZIU taka furę miałeś pomodzoną i nie umiesz logów wkleić??? No bez jaj...