Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. Patrzyłem na linki i patrzyłem na te zęby i o dziwo się zgadza, bo w tych sklepach to tez mają pierdolnik. Dziwne ze takie przeguby tez robili... Powiedz Ty mi, czy te półośki moje i przeguby wewnętrzne dadza radę? Bo jakby nie było są cieńsze od tych z AJLa np lub z 2.8 czy tam 2.6?
  2. Ale chyba nie na zwykłym filtrze papierowym...? U mnie tak syczy na filtrze gąbkowym Pipercross, na papierzaku cisza.
  3. Jedni piszą, że alu zwrotnice z B6 są cieńsze i obniżają auto o 15mm, a inni że wymiarowo są takie same jak zwykłe żeliwne. O Allroadach (tzn zwrotnicach z nich) piszą ze są takie same jak w S4 B5, a inni piszą ze są inne, ze są grubsze i inaczej montuje się końcówkę drążka. I weź tu coś zrób, żeby było git. Trzeba kupić masę gratów i wszystko po przymierzać samemu i wtedy będzie wiadomo z czym to się je. Na A4-Klub, na A6-Klub i na SportAudi krążą inne opinie...
  4. W sumie to przeczytaj kilka postów wyzej i bedzie jasne.
  5. Troche z d*py pytanie: Przerabiałeś temat, że tak napisałeś?
  6. Żebym miał garaż lub stodołę, to bym sobie dłubał i kombinował, a tak to napierdalam na podwórku przed blokiem i nie za bardzo mogę sobie powoli rzeźbić, potrzebuję więcej konkretów, pozbieram graty w całości i ogień!
  7. A ktoś przerabiał heble na 320mm w 1.8T ANB 1999r polift FWD???
  8. To kto podpowie jak w 1.8T ANB 1999r. polift zmienić heble na 320mm i wiecej??? Może ktoś przerabiał w takim modelu...?
  9. Zewnętrzny, tak?
  10. Aaaaaaa, to trzeba było tak od razu. Tak patrze sobie teraz na te graty do swapu i widzę ze półoska od AJL ma 614,5mm długości, a od ANB ma 631,5mm... czuli chciał nie chciał jest krótsza. Przeguby wewnętrzne tez się różnią, flansza niby ta sama ale w AJLu jest taka jakby podkładka: A tu od ANB: Może akurat ta podkładka niweluje długość i przy montażu odległość od skrzyni do piasty/zwrotnicy jest w obu modelach jednakowa...
  11. A Ty ile kasujesz za takie kasowanie?
  12. No to chyba kupie bo te 129zł to nie majątek, a teraz weź to wydłub stamtąd, wyslij itp... to trochę sie zejdzie. Nic tam się nie stanie z tym sterem jak we własnym zakresie go ogarne wg instrukcji? W sensie czy bedą one normalnie działac?
  13. Mam interfejs KKL i MPPS... nie wiem czy któryms da radę... zawsze moge kupić Crasza.
  14. Ale i tak nic mi to nie mówi jak to zrobić, myślałem że coś podpowiesz a tu same zagadki.
  15. Aha. Geremi gdzie Ty to wszystko mieścisz w tej swojej głowie?
  16. Nikt nie ma ? Hehe uderz w stół...
  17. No właśnie jeszcze go nie wyjąłem, a na VAGinie... no właśnie... zapomniałem zapamiętać. Później Ci napiszę...
  18. To jak to potem liczyć po zmianie turba na inne? Np K03s (w sumie to tez seria, to odpada), no to K04-015, Gt28, TD04/05? Juziu - OMZIG - spoko, znam ten ból. Ale np w sobote na spokojnie mógłbys coś wrzucić.
  19. Dzisiaj to ciężko Ci będzie coś wyrwać... Od jutra poszukaj sobie na OLX lub Allegro, czasem trafią się w dobrej cenie. I napisz tutaj w dziale KUPIĘ, napewno ktoś sie odezwie.
  20. Nie, nie chcę więcej, chce pozbyć się błędu 17931. Tzn, jak to czyszczenie? Z brudu, czy sczytać ster itd?
  21. Witam. Próbował ktoś tych kasowników z Allegro do kasowania crasha? http://allegro.pl/kasownik-air-bag-crash-data-grupa-vag-poduszki-i4926108279.html
  22. Albo uto do żyda poszło haha. A tak powaznie, to mógłby podzielić się czy ogarnął temat, bo może się komuś przydać.
  23. JUZIU taka furę miałeś pomodzoną i nie umiesz logów wkleić??? No bez jaj...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.