Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. Podepnę się pod temat: Jak zdjąć tylny zacisk żeby dostać się do klocków??? Odkręciłem dwie 13ki góra-dół i co dalej??? Muszę też odkręcić te imbusy z jarzm???
  2. omzig odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    Ok, dzięki dzięki. [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:08_________________________________________________Czujnik wymieniony, nawet ta tuleja mocująca go i przez jakies 30 min było git... a potem znowu to samo, a nawet gorzej. Świeci się kontrolka ABS i ESP oraz brak ABSu... Na VAGu jest cały czas błąd tego czujnika... czy to wina regulacji??
  3. A da rade wymienić banana podnosząc Audi na zwykłym lewarku z jednej strony??? Chciałbym zrobić to sam... od czego zacząć???
  4. omzig odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    Siemanko. Dzisiaj mam zamiar wymienić czujnik ABS z przodu z prawej strony i pytanie jak przygotować to gniazdo na czujnik??? WD40??? Czy jakoś na sucho cos podskrobać i szmatką??? Takie z d*py pytanie, ale wolałbym czegoś nie uszkodzić...
  5. omzig odpowiedział(a) na KYLOMC temat w Audi A4 B5
    Podpinam się pod temat - od czego zacząć??? Gdzie szukać???
  6. Nie zauważyłem podpisu.
  7. No wiadomo, że będę ją dusił, bo aż sama się prosi hehe ale tylko jak jeżdżę sam, bo z moja drugą połówką się nie da. Koleżka polecił mi właśnie ten Motul, a sam jeździ Subaru 2.0T i powiedział, że jest kozak. Drugi powiedział, że Mobil 5w50, a tu na forum większośc pisze 5w40... Co wybrać żebym mógł trochę przycisnąć i żeby za szybko silnika nie zajechać???
  8. Podczas jazdy gdy lekko wcisnę hamulec mrugają xenony... tzn za każdym wciśnięciem hama jest jedno mrugnięcie... tak jakby jakieś zwarcie???
  9. A co z tym Motulem???
  10. No dobra, a co sądzicie o oleju Motul v300 15w50 do 1.8t ANB???
  11. Ale po co się grzejesz??? Krótka odpowiedź i tyle.
  12. Siema. Nabyłem niedawno A4 B5 1999 1.8T 150PS... śmiga on na Castrolu 0w40, a znajomy mechanik powiedział, że to kupa i żebym zmienił na 15w50 Mobil lub Motul... Jak mam zadecydować??? Co będzie lepsze???
  13. Siemano. Którą firmę polecacie jeśli chodzi o klocki i tarcze na przód jak i na tył do Audi A4 B5 1.8T?
  14. Witam wszystkich zgromadzonych. :> W tej chwili posiadam VW Golfa 1,6SR. A że potrzebuje większego auta, ponieważ za pół roku będę Tatą... Za kilka dni zamieniam Golfa na A4 B5 1,8T. Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.