Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. U kogo robiles ? Troche slabo z terminami bo prawie wszystko jest pozajmowane...
  2. Poczatki zawsze sa trudne. Wazne, ze jest dach i mozna dzialac ;-) Masz jakas konkretna firme kosnetykow czy na różnych pracujesz?
  3. Wiadomo fura do ścigania nie jest, ale przy wyprzedzaniu dobrze czuć się bezpiecznie Bezawaryjności
  4. Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek Otwierasz biznesik czy na razie garażowo ?
  5. Dobry wybór z czarnym grillem Program, który robiłeś wystarcza czy będziesz jeszcze coś grzebał ?
  6. Co tam Ci świeci w pozycjach ?
  7. No to nie jest źle ja mam do was 20 min jak nie ma ruchu
  8. Na tłumy nie ma co liczyć. Mam nadzieje, że chociaż 5 osób się znajdzie
  9. Na weekend pomyśli się o jakimś temacie odnośnie spotów SVG i okolic
  10. Fajnie, że ktoś jest z okolic SVG może kiedy się ogarnie jakiegoś spota
  11. Tył nabrał smaku i czuć moc z tyłu
  12. No nic tak jak piszesz zacznę od czujnika dzięki za pomoc
  13. VDO nie wiedzę, żeby miał wybite więc chyba jaeger. Jak się nagrzeje to pokazuje 93 st Muszę wyciągać licznik, żeby sprawdzić?
  14. U mnie na zimnym silniku po przekręceniu zapłonu pokazuje się ponad 60 st. Po odłączeniu czujnika ta sama sytuacja :/
  15. Panowie jakie powinno być wskazanie temperatury na zimnym silniku po przekręceniu stacyjki ? Zastanawiam się czy problem jest w liczniku czy w czujniku cieczy chłodzącej...
  16. Kawał dobrej roboty na tym kole wygląda zacnie
  17. Norbas odpowiedział(a) na _Makki_ temat w Audi
    Graty za to, że wszystko idzie w dobrym kierunku i trzymam kciuki za dalszy rozwój Co ile organizujesz takie szkolenia, może i ja bym się nauczył co nie co
  18. Od razu lepiej auto wygląda Ile dawałeś za nowy wentylator?
  19. Auto fajnie wygląda, co za koło tam jest i jakie ET ma ?
  20. Jaki przelot miałeś ? Ponoć takie problemy pojawiały się nawet przy przelocie 150 tyś... Skrzynie wstawiłeś taką samą ?
  21. Norbas odpowiedział(a) na Bartek6996 temat w Audi A4 B5
    Temat ogarnięty ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.