Treść opublikowana przez Norbas
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
U kogo robiles ? Troche slabo z terminami bo prawie wszystko jest pozajmowane...
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ładny sedanik Środek sporo zyskał po kilku detalach
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Poczatki zawsze sa trudne. Wazne, ze jest dach i mozna dzialac ;-) Masz jakas konkretna firme kosnetykow czy na różnych pracujesz?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Fura mega szczególnie lakier Szacunek za prace przy aucie
-
srebrny avant 1.9 TDI by szkodnik
Wiadomo fura do ścigania nie jest, ale przy wyprzedzaniu dobrze czuć się bezpiecznie Bezawaryjności
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek Otwierasz biznesik czy na razie garażowo ?
-
srebrny avant 1.9 TDI by szkodnik
Dobry wybór z czarnym grillem Program, który robiłeś wystarcza czy będziesz jeszcze coś grzebał ?
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Co tu taki spokój ?
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Co tam Ci świeci w pozycjach ?
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
No to nie jest źle ja mam do was 20 min jak nie ma ruchu
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Na tłumy nie ma co liczyć. Mam nadzieje, że chociaż 5 osób się znajdzie
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Na weekend pomyśli się o jakimś temacie odnośnie spotów SVG i okolic
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Fajnie, że ktoś jest z okolic SVG może kiedy się ogarnie jakiegoś spota
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Tył nabrał smaku i czuć moc z tyłu
-
Wskaźnik temperatury na zegarach
No nic tak jak piszesz zacznę od czujnika dzięki za pomoc
-
Wskaźnik temperatury na zegarach
VDO nie wiedzę, żeby miał wybite więc chyba jaeger. Jak się nagrzeje to pokazuje 93 st Muszę wyciągać licznik, żeby sprawdzić?
-
Wskaźnik temperatury na zegarach
U mnie na zimnym silniku po przekręceniu zapłonu pokazuje się ponad 60 st. Po odłączeniu czujnika ta sama sytuacja :/
-
Wskaźnik temperatury na zegarach
Panowie jakie powinno być wskazanie temperatury na zimnym silniku po przekręceniu stacyjki ? Zastanawiam się czy problem jest w liczniku czy w czujniku cieczy chłodzącej...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Kawał dobrej roboty na tym kole wygląda zacnie
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
Graty za to, że wszystko idzie w dobrym kierunku i trzymam kciuki za dalszy rozwój Co ile organizujesz takie szkolenia, może i ja bym się nauczył co nie co
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Wiskozy
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Od razu lepiej auto wygląda Ile dawałeś za nowy wentylator?
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
Auto fajnie wygląda, co za koło tam jest i jakie ET ma ?
-
Dziwny dźwięk, dobrze słyszalny w aucie.
Jaki przelot miałeś ? Ponoć takie problemy pojawiały się nawet przy przelocie 150 tyś... Skrzynie wstawiłeś taką samą ?
- Buczenie