Treść opublikowana przez Norbas
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Graty auta i powrót do kodu "B" Jest jeszcze co porezać takze powodzenia P.s teraz trzeba będzie dzielić mody na dwie fury
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Dziwne, że niektóre skrzypią inne nie... Mimo wszystko, Audi słabo się stara. Mnie w b7 cały tył męczy + podłokietnik a w szczególności roleta bagażnika troszkę ogarnąłem sytuację po zastosowaniu filców oraz taśmy "myszka"... Pewnie jakbym miał tak przy nowym aucie to aso miałoby mnie dosyć
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Jaką zawieche miałeś w b7? Teraz masz w b8 1bv tak? Ja b8 jeździłem z 1ba.
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Jechałem sedanem i do tego przebieg znikomy w b7 w avancie też słychać a jadąc sedanem, nie było słychać nic poza podlokietnikiem :/
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Nawet, nic mi nie mów co chwilę zmiana planów.... Pod koniec czerwca przylatuje na kilka dni, więc będę przepalał B5 może we wrześniu przewietrzę B7- A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Co tam z tymi plastikami nie teges?- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Tak, czarne. Jedni mówią, że nie ma problemów, a niektórzy mówią, że tną tablice na pół... Pożyjemy zobaczymy Niby detal ale cieszy mordę- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
W ostatnim czasie wymienione klocki hamulcowe na przodzie oraz wleciał mały smaczek na rejke Pondato dzisiaj było małe łoszi łoszi i uchwyciłem kropelkowanie po zastosowaniu gyeon wetcoat na lakierze, szybach, lustrach i lampach ( miesiąc po aplikacji) ... i kropelkowanie po autobahn na felach (ponad 2 miechy po aplikacji)- A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Piękna mordka Dobre mody szkoda tylko, że kiera nie jest ścięta na dole Powodzenia z dalszymi modami- [B6 AVF] by Edyta
Tylko jedna fota- B7 Crew
Ja pitole, sporo wyszło za oc... to ja za a6 2.4 w NO płaciłem mniej bez specjalnych zniżek.... Śmiech na sali... Co do wyliczeń odszkodowania to masakra, bedziesz jeszcze się odwoływał? Trzeba było może oddać odrazu do Aso...- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Ze zdesiem i listwami będzie git- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Kawał dobrej roboty- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B6 DIVISION
No i wszystko wiadomo dzięki- B6 DIVISION
I zadnych bledow nie ma po ich podlaczeniu ? - [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/