Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Zabrałem się za małe odchwaszczanie wnętrza i przy tej okazji robiłem upgrade podświetlenia klamek vol.1
  2. Jest dobrze Troszkę ogarniesz przód i będzie jeszcze lepiej
  3. Wygląda,że dość delikatnie świecą ? masz je caly czas odpalone czy świecą tylko po otwarciu
  4. Tyłu zostawiłbym w spokoju, z przodem sobie powalcz i będzie bajka Twardo jest ?
  5. O śruby skręcające rant ale jak sprzedajesz to zapominamy o pytaniu fajne nakładki można zrobić z końcówek nabojów od strzelby
  6. Słabo przeglądasz dział sprzedam Mati Na fotęcję starych miał czas a na jedno z nowymi na aucie to już nie
  7. Zawieche wrzucisz i będzie cacy Pamiętasz jaki producent jest oznaczony na tych felgach ?
  8. Super wyszło i auto świetnie się prezentuje
  9. Ehh, piękny jest Zderzak przedni w esce masz taki sam jak s-line tyle, że grill inny i nawet tańszy więc wiesz zdesio S-line/S z grillem RS wygląda mega
  10. Następny z krzywymi kołami i jakimś paskiem z przodu... :decayed: Auto fajnie się prezentuje będziesz malował śruby na felgach?
  11. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  12. Nie no, tip w trybie automatycznym to dramat. To samo miałem w A6... tryb manualny troszkę lepiej ale dalej to nie to samo co ręczna skrzynia Ważyłeś już furę i porównywałeś z papierami ? Ja miałem ostatnio swoim wjechać na wagę ale czasu brakło
  13. Czekałem aż ktoś to przetestuje. Ogólnie czegoś jeszcze tam brakuje, może jeszcze nad dekory w konsoli ? Brałeś z wish.com ?
  14. Norbas odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Może gumy staba Ci skrzypią albo sprawdź osłonę pod silnikiem jak się ma. Możesz też podjechać na myjkę i umyj porządnie nadkola oraz okolic stabów
  15. Polecam WetCoat'a firmy Gyoeon Q2M. Bardzo prosty w aplikacji i nie zostawia żadnych plam o ile nie zostawisz go na dłuższą chwilę w słońcu. Dobrze jest go nanieść kilka razy. Po pierwszym razie odczekaj 3 dni, umyj auto i go nanieś potem po tygodniu umyj auto i znowu go nanieś Efekt jest naprawdę dobry, w sumie raz wystarczy i utrzymuje się na 2-3 tygodnie
  16. Gdzieś Ty się ganiał z takim prosiakiem jak D2 Dostał baty ? Frajda z jazdy na pewno jest
  17. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    I do tego klej do gwintów
  18. E, myslalem, ze juz z prawie 10tys przejechales i napiszesz cos o zuzyciu oleju Ale widze, ze olej polecial 5w50 Co do spalania to nie ma tragedi raczej, przy tej mocy raczej nie ma co liczyc na wynik z awx czy ajm wazne zeby sie sprawowal i dawal frajde
  19. Nie patrz tylko co producent sprężyn podaje. Dobieraj według kategorii wagowej z tabliczki pod maską
  20. Dawaj więcej fotosów Springi już zamówione ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.