Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. witam Panowie dużo jest roboty z przeróbka polegającą na zamianie klimatronika bez grzanych d*p na grzane + podłączenie foteli grzanych ? Jest potrzebna dodatkowa wiązka ?
  2. jest pokazywana Barcelona na cyfra + ? bo juve jest na kanale 40
  3. ja miałem C+ od początku jak jeszcze były dawane tunery+skrzynki dekodujące z kluczem i powiem wam że zawsze bardziej opłacało się zerwać umowę i podpisać nowa niż przedłużać aktualną ale to co teraz jest to nawet nie warto myśleć
  4. Już się miesza i to bardzo Nc+ odpowie niezadowolonym abonentom i proponuje promocje - Sport w INTERIA.PL
  5. ja już wypowiedzenie wysłałem umowę miałem do września ale od lipca przechodzą już tylko na pakiety nc+ więc moja umowa ważna tylko do końca czerwca ale z tego co czytałem to mase ludzi tak postąpi
  6. chcesz typowo navi czy bardziej audio ?
  7. ja dzisiaj dostałem pisemko z cyfry że od 01.07.2013 mój obecny abonament będzie wynosił 119 zł (teraz mam 66 zeta) hahaha ale sobie żarty robią mogę zerwać umowę ale muszę w ciągu 14 dni od otrzymania tego pisma ja wypowiedzieć jutro wysyłam wypowiedzenie
  8. Panowie Tunery można kupić w naszym pięknym kraju z gwarancją Do oglądania potrzebujesz dostęp do netu - nie masz netu nie oglądasz
  9. szkoda komentować
  10. Panowie ważne że Komorowski i Tusk dobrze się bawili a wy się podniecacie trzeba było na rodzinkę przełączyć i spoko
  11. to już 1:3 masakra
  12. niop dokładnie ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- k....a m...ć 6 minut gry i już mamy 0:2 oglądam rodzinke pl bo szkoda czasu
  13. ale mamy otwarcie meczu
  14. jest pewien tuner pewnej firmy podłączasz go do netu i śmiga wsjo tylko płacisz raz za tuner
  15. masz racje zrobili teraz totalny burdel na szczęście zostało mi tylko 5 miesięcy i podziękował tym oszołomom
  16. jak masz cyfrę to zaznacz tylko te co lubisz i gitara
  17. mam obecnie C+ ale po dzisiejszej promocji jestem zmuszony podziękować 119 zł za to co teraz mam za 66 zł szok trzeba będzie kupić odpowiedni tunerek i do netu podłaczyć ale to za 5 miesięcy szukaj czegoś za free j/w napisałem
  18. kup Brothera ja mam dwie szt. 150C oraz 515 515 jest już bardziej zaawansowana bo ma łączność wifi i to jest super bez zbędnych kabelków a tusze jak piszą wcześniej są najtańsze
  19. niop właśnie albo taktyka albo słabe ogniowo obecnie tych słabych ogniw jest więcej niż dobrych
  20. nie, Pep jak dla mnie na razie nie jest wielkim trenerem - masz rację wkomponował się w szczyt formy Mesiego,Xaviego, ...., oraz moim zdaniem najlepszego piłkarza barcy Iniesty i na tym koniku jechali wszyscy nic nie zmieniali w taktyce ale zapomnieli że inni się uczą obecnie barca jest bez trenera a Vilanova - to może przyszłość ale obecnie niestety nie z drugiej strony - niech im daja jeszcze większe wypłaty wszedzię jest kryzys a oni maja po kilka , kilkanaście milionów euro za sezon sa zajęci reklamą, spotkaniami i czasami kobietami
  21. niop ale w tym sezonie wygląd to już katastrofalnie
  22. czy to zadyszka to nie wiem Pep wyczuł co się święci i nie został w Barcelonie na dłużej 2/3 zawodników jest bez formy od dłuższego czasu - Alves, Piqué,Alexis ,Pedro,Alex Song, Fabregas i jeszcze kilku spokojnie ja oglądam na bieżąco mecze ligi hiszpańskiej i jest wszystko na minus nawet jak zobaczysz zdobycz punktową do stylu gry to stwierdzisz że jest coś nie teges a jeżeli chodzi o najlepszy czy jeden z najlepszych sezonów to na pewno nie jest to obecny
  23. jakie bzdury ? oglądasz ligę hiszpanską ?
  24. dobrze że w lidze hiszpańskiej nie ma więcej klasowych drużyn bo jeszcze barca ligę mogła by przegrać to jest chyba ostatni sezon w tym skladzie
  25. oglądam ligę hiszpańską i tam od trzech tygodni barca jest bez formy i to się potwierdza jest bez trenera, zawodnicy są do wymiany itd itd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.