Treść opublikowana przez aborygen
-
[B6] Podgrzewane fotele
witam Panowie dużo jest roboty z przeróbka polegającą na zamianie klimatronika bez grzanych d*p na grzane + podłączenie foteli grzanych ? Jest potrzebna dodatkowa wiązka ?
-
Piłka nożna
jest pokazywana Barcelona na cyfra + ? bo juve jest na kanale 40
-
Platforma cyfrowa NC+
ja miałem C+ od początku jak jeszcze były dawane tunery+skrzynki dekodujące z kluczem i powiem wam że zawsze bardziej opłacało się zerwać umowę i podpisać nowa niż przedłużać aktualną ale to co teraz jest to nawet nie warto myśleć
-
Platforma cyfrowa NC+
Już się miesza i to bardzo Nc+ odpowie niezadowolonym abonentom i proponuje promocje - Sport w INTERIA.PL
-
Platforma cyfrowa NC+
ja już wypowiedzenie wysłałem umowę miałem do września ale od lipca przechodzą już tylko na pakiety nc+ więc moja umowa ważna tylko do końca czerwca ale z tego co czytałem to mase ludzi tak postąpi
-
B6/B7 - Alternatywne rozwiązania - zamiast ori navi RNS
chcesz typowo navi czy bardziej audio ?
-
Platforma cyfrowa NC+
ja dzisiaj dostałem pisemko z cyfry że od 01.07.2013 mój obecny abonament będzie wynosił 119 zł (teraz mam 66 zeta) hahaha ale sobie żarty robią mogę zerwać umowę ale muszę w ciągu 14 dni od otrzymania tego pisma ja wypowiedzieć jutro wysyłam wypowiedzenie
-
Platforma cyfrowa NC+
Panowie Tunery można kupić w naszym pięknym kraju z gwarancją Do oglądania potrzebujesz dostęp do netu - nie masz netu nie oglądasz
-
Piłka nożna
szkoda komentować
-
Piłka nożna
Panowie ważne że Komorowski i Tusk dobrze się bawili a wy się podniecacie trzeba było na rodzinkę przełączyć i spoko
-
Piłka nożna
to już 1:3 masakra
-
Piłka nożna
niop dokładnie ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- k....a m...ć 6 minut gry i już mamy 0:2 oglądam rodzinke pl bo szkoda czasu
-
Piłka nożna
ale mamy otwarcie meczu
-
Platforma cyfrowa NC+
jest pewien tuner pewnej firmy podłączasz go do netu i śmiga wsjo tylko płacisz raz za tuner
-
Platforma cyfrowa NC+
masz racje zrobili teraz totalny burdel na szczęście zostało mi tylko 5 miesięcy i podziękował tym oszołomom
-
Platforma cyfrowa NC+
jak masz cyfrę to zaznacz tylko te co lubisz i gitara
-
Platforma cyfrowa NC+
mam obecnie C+ ale po dzisiejszej promocji jestem zmuszony podziękować 119 zł za to co teraz mam za 66 zł szok trzeba będzie kupić odpowiedni tunerek i do netu podłaczyć ale to za 5 miesięcy szukaj czegoś za free j/w napisałem
-
Jakie polecacie urządzenie wielofunkcyjne ( drukarka, ksero, skaner) do 250zł
kup Brothera ja mam dwie szt. 150C oraz 515 515 jest już bardziej zaawansowana bo ma łączność wifi i to jest super bez zbędnych kabelków a tusze jak piszą wcześniej są najtańsze
-
Piłka nożna
niop właśnie albo taktyka albo słabe ogniowo obecnie tych słabych ogniw jest więcej niż dobrych
-
Piłka nożna
nie, Pep jak dla mnie na razie nie jest wielkim trenerem - masz rację wkomponował się w szczyt formy Mesiego,Xaviego, ...., oraz moim zdaniem najlepszego piłkarza barcy Iniesty i na tym koniku jechali wszyscy nic nie zmieniali w taktyce ale zapomnieli że inni się uczą obecnie barca jest bez trenera a Vilanova - to może przyszłość ale obecnie niestety nie z drugiej strony - niech im daja jeszcze większe wypłaty wszedzię jest kryzys a oni maja po kilka , kilkanaście milionów euro za sezon sa zajęci reklamą, spotkaniami i czasami kobietami
-
Piłka nożna
niop ale w tym sezonie wygląd to już katastrofalnie
-
Piłka nożna
czy to zadyszka to nie wiem Pep wyczuł co się święci i nie został w Barcelonie na dłużej 2/3 zawodników jest bez formy od dłuższego czasu - Alves, Piqué,Alexis ,Pedro,Alex Song, Fabregas i jeszcze kilku spokojnie ja oglądam na bieżąco mecze ligi hiszpańskiej i jest wszystko na minus nawet jak zobaczysz zdobycz punktową do stylu gry to stwierdzisz że jest coś nie teges a jeżeli chodzi o najlepszy czy jeden z najlepszych sezonów to na pewno nie jest to obecny
-
Piłka nożna
jakie bzdury ? oglądasz ligę hiszpanską ?
-
Piłka nożna
dobrze że w lidze hiszpańskiej nie ma więcej klasowych drużyn bo jeszcze barca ligę mogła by przegrać to jest chyba ostatni sezon w tym skladzie
-
Piłka nożna
oglądam ligę hiszpańską i tam od trzech tygodni barca jest bez formy i to się potwierdza jest bez trenera, zawodnicy są do wymiany itd itd