Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. zdrastwójcie
  2. zdrastwójcie
  3. czujnik nasłonecznienia w aucie tak jak inni pisali
  4. nie no wporzo - jeszcze na kiblu siedze
  5. Jeżeli mówisz o całym boku (bokach) to po prostu policz sobie 4 elementy na stronę (czyli w sumie osiem elementów) i pomnóż przez ja wiem 250 zł myślę że średnią cenę można taką przyjąć za 8 elementów masz 2 klocki , ja bym się zastanowił już nad całością bo wyjdzie ci ok 2500+ a nie będzie widać różnicy w odcieniach
  6. ja sie ide wyłożyc bo jutro bobudka o 8:00 niestety[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________szkoda pawciu że cie nie było bo spocik zajedwabisty jajk zwykle
  7. czytam co tam nabazgrałyśta [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:30_________________________________________________ z adasiem już sie na spocie widziałem więc sie nie witam[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________wróciłem już od starego z imprezy imieninowej, literki podwójnie widze więc chyba niedługo uderze w wyro ale forum jeszcze trzeba poczytać[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:32_________________________________________________ale powiem wam chopaki że poczułem sie jak za starych czasów -wracam a tu 4strony nabazgrane tak 3-mać
  8. mła też dziękuje ale szybko te dziękowania - kurde lapki mieliście ze sobą
  9. assistance działa 24h jakby co[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 14:41_________________________________________________ja jeszcze z 20 minut i sie zbieram na spota
  10. także brać d*py w troki i wio na spota [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 10:43_________________________________________________ jesteś w poznaniu ?? jeszcze ....
  11. jaa na 200% a zinndobryyy tak wogóle
  12. ale sie nagadali
  13. z tego co wiem to zapomnij :gwizdanie: zresztą nie jesteś pierwszy który chciałby ją kupić :gwizdanie: no chyba że Bartek zmieni zdanie ......
  14. zgadzam się - dzisiaj sprawdzałem esp w aucie, penersko auto prostuje w zakretach jak sie zaczyna ślizgać
  15. ja dojechałem cało ale wolno. w szwecji szklanka na drogach, w niemczech śnieg na autostradach a w polsce czarno jak u murzyna w d...ie - normalnie uwierzyć nie mogłem nie obyło sie bez usterek JAK DZIAŁAJĄ PODGRZEWANE DYSZE SPRYSKÓW, PO KLUCZYKU CZY PO SZYBIE , CZY JESZCZE JAKOŚ INACZEJ BO MOJE COŚ PADŁY PO 15 MIN JAK WYJECHAŁEM Z GARAŻU I CAŁĄ DROGĘ ZA TIRAMI LUP PSIKAŁEM ATOMIZEREM DO MYCIA SZYB Z WEWNĄTRZ :gwizdanie:
  16. ja sie chłopy zbieram pomalutku do PL śniegu to ze 20 centów jest na drodze. oby sie miło na autostradzie jechało. a tym czasem do jutra
  17. ładny na tamte lata ale za to motór w nim jest kox
  18. napisz PW do Pozka to Ci to wytlumaczy podobno byl kiedys na forum jeden bajkopisarz (Murzyn) przy ktorym Anderesen sie chowa i jak go wywalili to se otworzyl www.wytarmoś-mi-suty.pl.eu. teraz stara sie werbowac userow (do potocznie zwanej "asfaltowej koalicji"-blizsze znaczenie tego sformulowania to tez pytanie do Pozka) bo kiepsko im idzie... juz nie wspominajac ze najwieksza skarbnica wiedzy technicznej jest u nas na forum, wieksza niz na www.audiklub.org lepiej bym tego nie ujął
  19. was? młody to zdziwiony tera chyba ide spać już
  20. :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 21:36_________________________________________________
  21. fajnie masz :gwizdanie: no dzięki za taką pogode - jutro wracam do PL i jak tak sie utrzyma to jazda będzie koszmarem
  22. a ja ten pakiet którego szukałem wziąłem jednak w Hestii. udział własny zniesiony likwidacja szkody - serwisowa (nie kosztorys) wartość 45 K mały tips polecony przez panią agentke: podwyższona o 5zł składka ubezpieczenia NNW z 5000 na 15000 daje upust ok 100pln na AC 2 tips w samochodzie będzie przewożone małe dziecko ( statystycznie kierujący pojazdem z dzieckiem jeździ bezpieczniej ) co powoduje kolejny upust, cena OC+AC+NNW 2240pln Mała rada : Zawsze pytajcie agenta jak można obniżyć składkę, czasami normalni ludzie w urzędach pracują.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.