Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawdopodobnie styczeń ale zobaczymy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sun zbieram sie i przygotowuje psychicznie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
e tam bo niema czym seria powinna być 163KM i 225Nm - czyli lekki bonusik jest w postaci 15Nm ale to raczej przez temp. otoczenia - tak mi sie wydaje [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:06_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
weź przestań ty brutaluuu [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 23:59_________________________________________________ale powiem wam tak na marginesie że złych wspomnień po AP jeszcze nie mam za każdym razem tylko kupuje tam części - na usługach jeszcze nie byłem i może dlatego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
własny dobry mechanik i blacharz w jednym w ASO pracują zwykli ludzie, podobno po szkoleniach ale itak nigdy do końca nie wiesz czy zrobią dobrze czy coś spartaczą. jeśli auto jest na gwarancji to zostaje ASO z wiadomych przyczyn jeśli już po gwarancji to każdy mechanik który już od kilku lat jest na rynku zrobi ci tak samo jak ASO a czasem nawet lepiej ! WYSTARCZAJĄCO WYLEWNIE ?? Ty nie jestes Poznaniak :polew: dlatego wyraziłem opinię neutralną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam własnego dobrego mechanika i blacharza w jednym. zakładów nie polecam :gwizdanie: w ASO pracują zwykli ludzie, podobno po szkoleniach ale itak nigdy do końca nie wiesz czy zrobią dobrze czy coś spartaczą. jeśli auto jest na gwarancji to zostaje ASO z wiadomych przyczyn jeśli już po gwarancji to każdy mechanik który już od kilku lat jest na rynku zrobi ci tak samo jak ASO a czasem nawet lepiej, wszystko zależy jak trafisz, czy kolo ma dobry humor, czy dostał już wypłatę, czy se pobzykał dzień wcześniej - ogólnie wybór należy do ciebie ! WYSTARCZAJĄCO WYLEWNIE ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a HP Pawulon ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wygram to sie podziele troszku na kawe was zaprosze abo cuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obstawiajcie numery lotto - mi gwiazdy sprzyjały cały tydzień więc czuje że dzisiaj wygram te 4 bańki i kupie w końcu rs6
-
[ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D
gratuluje pomysłu - robota 1 klasa a to co na wyświetlaczu to id3 tag utworu ? tzn zapisujesz w pamięci utwór pod taką nazwą czy to inne rozwiązanie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:slina: :slina: :slina: :slina: od dzisiaj nie przyjeżdzam na spoty -obliczyłem że jak odłożę do skarbonki 50 k rocznie to już za 8 lat będę taką jeździł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak sie bawić to się bawić......[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 00:04_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam Adaś ?? jeszcze świętujesz od wczoraj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak niema 2 stron powitań to aż miło sie czyta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak dobrze wstać skoro świt ..... już dawno wstał zdrastwujcie państwo
-
[ALL] Tania Hamownia w Poznaniu
zgadza się - jest sponsorem, ceny promocyjne dla wszystkich marek, więcej nic nie wiem, w zeszłym tyg. byłem na hamowni i tylko tyle sie dowiedziałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu dzisiaj ruch - co wejdę to ze czy strony
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
opis podłączenia w 1 poście był do auta z 1995 roku !!!!! w 98 i jak dobrze pamiętam nawet w 97 roku już były inne pompki montowane, sterowanie zamykania i otwierania na 2 osobnych kabelkach, więc prawdopodobnie dlatego otwiera szybki. poszukaj innych postów o domykaniu szyb - są chyba 2 lub 3 dla aut z twojego rocznika, może tam znajdziesz odpowiedź
-
[ALL] Tania Hamownia w Poznaniu
dla waszej informacji: w WSTRgarage w Poznaniu cena pojedyńczego hamowania auta 70pln cena grupowego hamowania (min.10 aut) 50zł od auta. więcej info http://chiptuning.poznan.pl/Witaj.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cytat: fuzzy-wuzzy Dzisiaj o 12:52 witam, jestem użytkownikiem audi a3 (a3-club.net). W najbliższym czasie organizuję dyno day na hamowni w geko cars (Poznań). Do końca tygodnia będzie ustalony termin (21 lub 28 listopad 2009). Nie chciałem robić bałaganu na forum, dlatego zwracam się bezpośrednio do Ciebie. Koszt wizyty na hamowni będzie wynosił 60 pln. (jeśli uda się uzbierać odpowiednią liczbę osób-min. 10). Wszystkich info. chętnie udzielę na GG 552-4543. Poniżej link do wątku na stronie a3-club.net http://a3-club.net/forum/showthread.php?p=490952#post490952 Proszę o poinformowanie użytkowników A4. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za pomoc. dla waszej informacji: w WSTRgarage w Poznaniu cena pojedyńczego hamowania auta 70pln cena grupowego hamowania (min.10 aut) 50zł od auta. więcej info http://chiptuning.poznan.pl/Witaj.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z kim wy gadacie ?? [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:01_________________________________________________przecież Adasia tu nima
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry ! Bart-S nie wiem czy dojechał bo gdzieś dymał z Gośką na zakupy jeszcze wczoraj więc za KC od razu się rozjechaliśmy w inne strony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też już dojechałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z gazem ?? [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 14:40_________________________________________________nowatorskie i przestronne wnętrze na swój sposób a do tego oszczędny i dynamiczny silnik potrafiący poruszać się szybciej niż maszyny rolnicze