Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. prawdopodobnie styczeń ale zobaczymy
  2. sun zbieram sie i przygotowuje psychicznie
  3. e tam bo niema czym seria powinna być 163KM i 225Nm - czyli lekki bonusik jest w postaci 15Nm ale to raczej przez temp. otoczenia - tak mi sie wydaje [br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:06_________________________________________________
  4. weź przestań ty brutaluuu [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 23:59_________________________________________________ale powiem wam tak na marginesie że złych wspomnień po AP jeszcze nie mam za każdym razem tylko kupuje tam części - na usługach jeszcze nie byłem i może dlatego
  5. własny dobry mechanik i blacharz w jednym w ASO pracują zwykli ludzie, podobno po szkoleniach ale itak nigdy do końca nie wiesz czy zrobią dobrze czy coś spartaczą. jeśli auto jest na gwarancji to zostaje ASO z wiadomych przyczyn jeśli już po gwarancji to każdy mechanik który już od kilku lat jest na rynku zrobi ci tak samo jak ASO a czasem nawet lepiej ! WYSTARCZAJĄCO WYLEWNIE ?? Ty nie jestes Poznaniak :polew: dlatego wyraziłem opinię neutralną
  6. ja mam własnego dobrego mechanika i blacharza w jednym. zakładów nie polecam :gwizdanie: w ASO pracują zwykli ludzie, podobno po szkoleniach ale itak nigdy do końca nie wiesz czy zrobią dobrze czy coś spartaczą. jeśli auto jest na gwarancji to zostaje ASO z wiadomych przyczyn jeśli już po gwarancji to każdy mechanik który już od kilku lat jest na rynku zrobi ci tak samo jak ASO a czasem nawet lepiej, wszystko zależy jak trafisz, czy kolo ma dobry humor, czy dostał już wypłatę, czy se pobzykał dzień wcześniej - ogólnie wybór należy do ciebie ! WYSTARCZAJĄCO WYLEWNIE ??
  7. a HP Pawulon ??
  8. jak wygram to sie podziele troszku na kawe was zaprosze abo cuś
  9. obstawiajcie numery lotto - mi gwiazdy sprzyjały cały tydzień więc czuje że dzisiaj wygram te 4 bańki i kupie w końcu rs6
  10. gratuluje pomysłu - robota 1 klasa a to co na wyświetlaczu to id3 tag utworu ? tzn zapisujesz w pamięci utwór pod taką nazwą czy to inne rozwiązanie ?
  11. :slina: :slina: :slina: :slina: od dzisiaj nie przyjeżdzam na spoty -obliczyłem że jak odłożę do skarbonki 50 k rocznie to już za 8 lat będę taką jeździł
  12. jak sie bawić to się bawić......[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 00:04_________________________________________________
  13. Co tam Adaś ?? jeszcze świętujesz od wczoraj
  14. jak niema 2 stron powitań to aż miło sie czyta
  15. jak dobrze wstać skoro świt ..... już dawno wstał zdrastwujcie państwo
  16. zgadza się - jest sponsorem, ceny promocyjne dla wszystkich marek, więcej nic nie wiem, w zeszłym tyg. byłem na hamowni i tylko tyle sie dowiedziałem
  17. ale tu dzisiaj ruch - co wejdę to ze czy strony
  18. opis podłączenia w 1 poście był do auta z 1995 roku !!!!! w 98 i jak dobrze pamiętam nawet w 97 roku już były inne pompki montowane, sterowanie zamykania i otwierania na 2 osobnych kabelkach, więc prawdopodobnie dlatego otwiera szybki. poszukaj innych postów o domykaniu szyb - są chyba 2 lub 3 dla aut z twojego rocznika, może tam znajdziesz odpowiedź
  19. dla waszej informacji: w WSTRgarage w Poznaniu cena pojedyńczego hamowania auta 70pln cena grupowego hamowania (min.10 aut) 50zł od auta. więcej info http://chiptuning.poznan.pl/Witaj.html
  20. Cytat: fuzzy-wuzzy Dzisiaj o 12:52 witam, jestem użytkownikiem audi a3 (a3-club.net). W najbliższym czasie organizuję dyno day na hamowni w geko cars (Poznań). Do końca tygodnia będzie ustalony termin (21 lub 28 listopad 2009). Nie chciałem robić bałaganu na forum, dlatego zwracam się bezpośrednio do Ciebie. Koszt wizyty na hamowni będzie wynosił 60 pln. (jeśli uda się uzbierać odpowiednią liczbę osób-min. 10). Wszystkich info. chętnie udzielę na GG 552-4543. Poniżej link do wątku na stronie a3-club.net http://a3-club.net/forum/showthread.php?p=490952#post490952 Proszę o poinformowanie użytkowników A4. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za pomoc. dla waszej informacji: w WSTRgarage w Poznaniu cena pojedyńczego hamowania auta 70pln cena grupowego hamowania (min.10 aut) 50zł od auta. więcej info http://chiptuning.poznan.pl/Witaj.html
  21. z kim wy gadacie ?? [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:01_________________________________________________przecież Adasia tu nima
  22. dobry ! Bart-S nie wiem czy dojechał bo gdzieś dymał z Gośką na zakupy jeszcze wczoraj więc za KC od razu się rozjechaliśmy w inne strony
  23. też już dojechałem
  24. z gazem ?? [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 14:40_________________________________________________nowatorskie i przestronne wnętrze na swój sposób a do tego oszczędny i dynamiczny silnik potrafiący poruszać się szybciej niż maszyny rolnicze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.