Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. ok 14:00 w domu było 27st. a na dworzu 36st. po 16:00 troche popadało i teraz jest tylko 25 inside i 29,3 outside chyba już czas żeby klimę w domu załorzyć bo afryka się robi w PL normalnie jeszcze kilka lat i będziemy wszyscy wyglądać jak murzyny z kamerunu :gwizdanie:
  2. zaczynasie :gwizdanie: pojedynek siły i miazgi
  3. to tak jak ja
  4. panie co tam słychać ? [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 23:33_________________________________________________ możesz do mnie przyprowadzić na przechowanie - obiecuję że nie będe latał po wsi - powaga, słowo harcerza :gwizdanie:
  5. spokojnie damy radę mam nadzieję bo jak nie to skończymy w egipcie i te upały z tym se damy rade prywatny beduin z wachlarzem już wynajęty
  6. VAGTACHO to chyba interfejs do cofania liczników, nie liczyłbym że ktoś ci pomoże
  7. troche późno - też szukam ale ciężko jest
  8. witamy na forum
  9. Patryk wytłumaczę troche, to tak jakbyś kupił A8 tylko do latania po wsi lub S8 tylko do jeżdzenia w niedziele do kościoła [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:48_________________________________________________aaaaa dzindobry dźentelmeni i tobie duluki [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:49_________________________________________________ ooo następny :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:46_________________________________________________jak panowie minął dzionek mnie pracowicie minął - auto umyłem :polew: :polew: :polew: moje też możesz umyć ,a jak Ci będzie mało to mam jeszcze żony auto do umycia :polew: żona do mycia
  10. Patryk wytłumaczę troche, to tak jakbyś kupił A8 tylko do latania po wsi lub S8 tylko do jeżdzenia w niedziele do kościoła [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:48_________________________________________________aaaaa dzindobry dźentelmeni i tobie duluki [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:49_________________________________________________ ooo następny :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 20:46_________________________________________________jak panowie minął dzionek mnie pracowicie minął - auto umyłem
  11. witamy na forum
  12. witamy na forum
  13. witamy na forum
  14. normalnie az smierdzi tak przesrane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.