Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario nie przejmuj sie - mnie też nikt nie lubi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mykam - bajo pany
-
[B5 AVV] Problem z nieoryginalnym radiem
no żeby czasem biały dym nie poszedł z radyjka :gwizdanie: więc tam panie uważaj jak będziesz mostkował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dzisiaj nie dam rady - jestem już umówiony na wieczór na 19:00
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to elegancko moze na spota przylecisz motorkiem postaram się [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 18:22_________________________________________________ no panie na bank będe na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już wiem co będzie - PEPIN chyba się wybiera
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noooo wiem - conajmniej tydzień wakacji dłużej :drool: :oklaski: :punk: [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 18:04_________________________________________________jutro jade na motobazar z siorą do POZ - nie planujecie czasem jakiegoś minispota lub maxispota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa ktoś coś mówił o sobocie że cos na torze poznań jest ?? co tam sie dzieje teraz ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja mam newsa - opóźnił mi się wyjazd do S, nie jake 15.04 jak planowaliśmy tylko o tydzień albo 2 później więc będe na spocie jeszcze następnym więc obwącham osobiście
-
[B5 AVV] Problem z nieoryginalnym radiem
radio pioneera które miałem np. miało obydwa wyżej wymienione kabelki ale nie działo załączanie po stacyjce. w niektórych modelach radii trzeba ten żółty i czerwony zmostkować razem i przyłączyć do stałego zasilania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ile w końcu tej gleby dostał kuredu bartek / te foty w podpisie to już po czy przed ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też wam tylko echo w lodówcew zostało u nas też na śniadanie dzisiaj ogóra kiszonego z kawą miałem
-
[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania
Nie da się. Chyba, że jakiś swój patent opracujesz. Zakodować się nie da ! Jedyne co można zrobić to ustawić kodowanie normalne na europę i dokupić taki przekaźnik z allegro co załącza światła dopiero gdy płynie prąd z alternatora - czyli już po odpaleniu silnika a nie po włączeniu zapłonu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
haj pany ! piękny poranek mamy - możed by tak wyjść na spacer...... ......do sklepu po bronisława
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry dziewczyny - mleczko już na stołach
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
1.mam kilka zastrzeżeń do tego opisu: - mianowicie może nie działać jeśli sterownik będzie wyprodukowany przez inną firmę dlatego każdy powinien trzymać sie swojej instrukcji którą dostanie z urządzeniem bo w przeciwnym razie można łatwo spalić sterownik i nie dziwcie sie że wam nie działa, przecież nikt w chinach i innych państwach nie ustalił żadnej normy że na otwieranie ma być zielony kabel a na zamykanie niebieski ! Ja w swoim sterowniku wyjście na kierunkowskazy miałem 2 kolory żółte a kolega tu pisze że ma brązowo-czarny i brązowy !!! 2. z tego co wyczytałem z instrukcji w B5 wychodziła z opcją centralnego zamka która po 1 przyciśnieciu pilota otwierała tylko drzwi kierowcy i klapkę wlewu paliwa a dopiero za drugim razem resztę drzwi i klapę bagażnika, pompka w bagażniku miała wtedy 2 kanały powietrzne, jakaś opcja komfortu chyba taka była... ....może kolega ma tą opcje ale coś skopane jest i nie działa to prawidłowo
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
przedwczoraj założyłem - wkurza mnie troche większy hałas niz na zimówkach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie no aż tak źle nie jest - już dochodzę ...... do siebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
częsć wszystkim - ide se kawe strzelić bo nie wyraźny jestem troche
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nooo ja też spadam bo rano pobudka 3-majta się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdzwonimy się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po mleczku to ale poezja płynie w morde misia -jutro walę na nowy tomyśl - może wpadnę do was pany jak będzie czas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak np. mrówkojad wylizuje mrówy z mrowiska - to jest przyroda :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:bicz3: ty zboczuchu - my wcale nie rozmawiamy o zwierzętach :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
reklama R8