Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
może i tak zobaczymy co powie jak sie pojawi
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Paweł szkoda gadania na takich ludzi
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
szkoda ze w eSkach tego nie bylo, bo juz ze trzy sa w sasiednim miescie, a RS4 to najlblizej w Kraku widziałem i trudno zlokalizować właściciela... szkoda ze ten moj grill nie przyszedł w ori malowaniu bo bylo by po problemie
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
Narazie czekam ale coś czuję że nic z tego nie wyjdzie i pojadę w chrom ja już przepytałem całą mieścine i nic, mówią mi że jak przyjde z elementem to dobiorą kolor, nie mogę tego nigdzie znaleźć, już nawet pytałem trzech gości z forum co mieli, lub mają RS4 ale jak narazie bez odpowiedzi
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
kolego to nie ta marka , Nowak felgi kozak, no i szacun za rozmiar mi się jest na 18" trudno zdecydowac i pewnie zostane przy 17", a Ty juz drugie, graty
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
poddajesz sie w walce o kod koloru RS4
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
no to jak skonczysz to wrzuc fotke, bo stare lusterko jeszcze lezy to przed malowaniem mozna zrobic podmianke
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
To chyba jednak nie będę podmieniał trójkątów. Mi chodzi głównie o to żeby były pod tymi samymi kątami, więc pozostaje mi tylko chyba podmiana szkła obawiam sie o wynik, nie wiem czy Ci plastik nie bedzie zasłaniał, ale życze powodzenia, jak zrobisz to wklej fotki zobaczymy jak to bedzie wygladać
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
nic tylko by pasował to szkło wymienic i zobaczyc jak bedzie, tylko nie wiem czy to cos da , najlepiej jakby był ktoś kto już zakładał i sie wypowidział bo szkoda kasy jak to nic nie da
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
pasuje idealnie nie widac roznicy, no u mnie moze widac bo mam obudowe porysowana, a trójkat czysciutki, ale to do malowania
-
[B5 1Z] A4 TDi
do gratów dołączyły lampki na przód DEPO po lifcie, i kierunki clear
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
Maja inne katy, pasażera jest bardziej ku autu ale i tak lepiej wyglada niz to małe ORI, sorki za brudny wózek :gwizdanie:, pogoda i zdrowie nie pozwalają umyć
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
a ramke zostawisz ta Ori przedliftowa, bo ja mam teraz założona taka do grilla RS i srednio mi sie to widzi, za duzo chromu z przodu
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
no ja musze sprzedac to moje male tylko nie wiem jak to bedzie wygladac na tym angielskim trojkacie , musze je przymierzyc na aucie jeszcze
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
ja zalozylem ori angielskie i niby lapalo tyl ale kiepsko, ale jak wymienilem ten trojkat jest spoko, moze ktos wymieniał tylko szkło i bedziesz widział jak to wyglada
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
a bedziesz wymieniał szkło?
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
NOSB zmieniaj trojkąt jest o niebo lepiej, u mnie obejdzie sie bez wymiany szkła, bo ustawiłem i wszystko ładnie widac
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ala RS4 tylko bez znaczka , no fajnie, fajnie a skad dorwałeś środkowa kratke od zderzaka RS i ile cie wyszla
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
no to spoko tez musze chyba zainwestowac
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
no ale to chyab wina fotek, zobaczymy co bedzie po polerce, malujesz dokladki zderzakow w kolor czy bedziesz kombinowal body od Es jak sie spisuja sprezynki na Ori amorach?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
aha to chyba ze tak . a zawias bedziesz wymieniał?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no z progami to może być lipa sam wiesz po Nowaku :gwizdanie:, no ale powodzenia, ja mam troszke mniejsze plany, bo mi szkoda kaski w 95r. ładować, ty masz mlodsze auto takze, tylko powodzenia
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to czego Ci brakuje?
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
no wlasnie to taki kolor jak mój :gwizdanie:, ale wyglada inaczej... mam tylko nadzieje ze bedzie tak wygladal po polerce dzieki wielkie a sprezynki masz na ori amorach 1BA, czy na 1BE
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ORIginalność , zwykle B6, moze mieć kazdy, a wypasione B5, tylko facet z zajawka , a jeszcze jak takie cuda wychodzą widzisz jak już ślepy mówi, że ładna to coś musi w tym być heheh oj igrasz , ale coś w tym jest