Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. może i tak zobaczymy co powie jak sie pojawi
  2. Paweł szkoda gadania na takich ludzi
  3. szkoda ze w eSkach tego nie bylo, bo juz ze trzy sa w sasiednim miescie, a RS4 to najlblizej w Kraku widziałem i trudno zlokalizować właściciela... szkoda ze ten moj grill nie przyszedł w ori malowaniu bo bylo by po problemie
  4. Narazie czekam ale coś czuję że nic z tego nie wyjdzie i pojadę w chrom ja już przepytałem całą mieścine i nic, mówią mi że jak przyjde z elementem to dobiorą kolor, nie mogę tego nigdzie znaleźć, już nawet pytałem trzech gości z forum co mieli, lub mają RS4 ale jak narazie bez odpowiedzi
  5. kolego to nie ta marka , Nowak felgi kozak, no i szacun za rozmiar mi się jest na 18" trudno zdecydowac i pewnie zostane przy 17", a Ty juz drugie, graty
  6. poddajesz sie w walce o kod koloru RS4
  7. no to jak skonczysz to wrzuc fotke, bo stare lusterko jeszcze lezy to przed malowaniem mozna zrobic podmianke
  8. To chyba jednak nie będę podmieniał trójkątów. Mi chodzi głównie o to żeby były pod tymi samymi kątami, więc pozostaje mi tylko chyba podmiana szkła obawiam sie o wynik, nie wiem czy Ci plastik nie bedzie zasłaniał, ale życze powodzenia, jak zrobisz to wklej fotki zobaczymy jak to bedzie wygladać
  9. nic tylko by pasował to szkło wymienic i zobaczyc jak bedzie, tylko nie wiem czy to cos da , najlepiej jakby był ktoś kto już zakładał i sie wypowidział bo szkoda kasy jak to nic nie da
  10. pasuje idealnie nie widac roznicy, no u mnie moze widac bo mam obudowe porysowana, a trójkat czysciutki, ale to do malowania
  11. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do gratów dołączyły lampki na przód DEPO po lifcie, i kierunki clear
  12. Maja inne katy, pasażera jest bardziej ku autu ale i tak lepiej wyglada niz to małe ORI, sorki za brudny wózek :gwizdanie:, pogoda i zdrowie nie pozwalają umyć
  13. a ramke zostawisz ta Ori przedliftowa, bo ja mam teraz założona taka do grilla RS i srednio mi sie to widzi, za duzo chromu z przodu
  14. no ja musze sprzedac to moje male tylko nie wiem jak to bedzie wygladac na tym angielskim trojkacie , musze je przymierzyc na aucie jeszcze
  15. ja zalozylem ori angielskie i niby lapalo tyl ale kiepsko, ale jak wymienilem ten trojkat jest spoko, moze ktos wymieniał tylko szkło i bedziesz widział jak to wyglada
  16. a bedziesz wymieniał szkło?
  17. NOSB zmieniaj trojkąt jest o niebo lepiej, u mnie obejdzie sie bez wymiany szkła, bo ustawiłem i wszystko ładnie widac
  18. ala RS4 tylko bez znaczka , no fajnie, fajnie a skad dorwałeś środkowa kratke od zderzaka RS i ile cie wyszla
  19. no to spoko tez musze chyba zainwestowac
  20. no ale to chyab wina fotek, zobaczymy co bedzie po polerce, malujesz dokladki zderzakow w kolor czy bedziesz kombinowal body od Es jak sie spisuja sprezynki na Ori amorach?
  21. aha to chyba ze tak . a zawias bedziesz wymieniał?
  22. no z progami to może być lipa sam wiesz po Nowaku :gwizdanie:, no ale powodzenia, ja mam troszke mniejsze plany, bo mi szkoda kaski w 95r. ładować, ty masz mlodsze auto takze, tylko powodzenia
  23. to czego Ci brakuje?
  24. no wlasnie to taki kolor jak mój :gwizdanie:, ale wyglada inaczej... mam tylko nadzieje ze bedzie tak wygladal po polerce dzieki wielkie a sprezynki masz na ori amorach 1BA, czy na 1BE
  25. ORIginalność , zwykle B6, moze mieć kazdy, a wypasione B5, tylko facet z zajawka , a jeszcze jak takie cuda wychodzą widzisz jak już ślepy mówi, że ładna to coś musi w tym być heheh oj igrasz , ale coś w tym jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.