Treść opublikowana przez lukaseq1
-
Turbina czasami nie dmucha
pewnie turbo do czyszczenia, ja bym na twoim miejscu czyscil i od razu sprawdzil luzy! co do pokrywy zaworow to zaloze sie ze nawet po wymianie uszczelki bedzie sobie cielko
-
Czyszczenie pompowtryskiwaczy
logi to podstawa, jak to bedzie egr to go poprostu wywal i po problemnie
-
Czyszczenie pompowtryskiwaczy
normlany objaw zimowy, zostaw pompki w spokoju
-
Który silnik jest najlepszy
ja mysle dokladnie tak samo albo brac ladne b6 s-line albo zbierac na b8. Prawde mowiac b6 bardziej podoba mi sie niz b7
-
Który silnik jest najlepszy
piszecie tu o silnikach ktore sa w b8, a moze ktos mi powie jaki silnik brac pod uwage kupujac b7 ? bo czytajac wszystko na temat 2.0 tdi stwierdzam ze b7 nie warto kupowac
-
Wali olejem korek-miarka
kolego mialem podobne odczucia, pojechalem na pomiar cisnienia na cylindrach i wyszlo wszystko ok, wiec jak nie je oleju to wszystko ok. Z tego co mi wiadomo to pompki tak maja
-
Od czego ten wąż?
ok, dzieki bardzo
-
Olej miedzy silnikiem a skrzynią
to zostawie to w spokoju, dzieki za pomoc
-
Olej miedzy silnikiem a skrzynią
troszke se tam kapnie raz na jakis czas a jak bym spróbował dokręcić śruby ?
-
Olej miedzy silnikiem a skrzynią
czarny jest, czyli z silnika. Co trzeba wymienic ?
-
Olej miedzy silnikiem a skrzynią
Witam, Koledzy troszke mi puszcza olej miedzy blokiem silnika a skrzynia biegow, ten olej juz tam cieknie z dobry rok. Mam pytanko, czy ruszać sprawe i zmieniać simering czy zostawic to w spokoju ? sprzeglo nie slizga. autko nie szarpie, od czasu kiedy go kupilem sprzeglo bierze tak jak bralo (góra) ale przed zakupem jechalem z 15 autkami tdi i w kazdym bylo podobnie (przebieg)
-
Od czego ten wąż?
taki oring gdzie mozna dostac ?
-
Od czego ten wąż?
Witam, zauwazylem od wczoraj plamy pod autem i doszlem do tego ze kapie z jednego weza ale nie wiem co to za waz, zrobilem fotke, moze ktos cos doradzi ? na fotce widac ze waz idacy prawdopodobnie do chlodnicy jest mokry http://uplodzik.pl/redirect,WF4DLMIY,0.html
-
Czy to koło dwumasowe?
no to rzecznik praw konsumenta czy jak to tam sie zwie
-
Pomiar ciśnienia
tez mi sie tak wydaje ze zle zostal wykonany pomiar
-
Pomiar ciśnienia
mi w moim poczciwym ajm wszedzie pokazalo 28 ! kiedys cos mi sie obilo o uszy ze nie moga byc za wielkie wahania
-
Osłona dźwigni hamulca ręcznego - jak zdjąć?
Koledzy a ile macie uchwytow w tej oslonie ? bo mi to zaczelo cale latac, i po sciagnieciu jest jeden zaczep
-
Stan pompowtryskiwaczy
pompki moim zdaniem sa ok, a jak ci autko plywa to zobacz jak tam np przeplywka moze cos z egr juz sie dzieje
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
jestes pewny w 100% ze niema nieszczelności ?
-
Wyłącza się turbina
kolego podepnij vaga, inaczej bedziesz wydawal kase bez potrzeby
-
Pojawił się olej - pada turbo?
zacznie ! to tylko chwilowe. Turbo ci pomalutku puszcza
-
A4 1.9 115 KM 2000r. Kopci na siwo spadek mocy i brak oleju na bagnecie
no zebys potem tez niemial auto karambol : fajnie sie ta firma nazywa
-
Stan pompowtryskiwaczy
to nie wina pompek
-
A4 1.9 115 KM 2000r. Kopci na siwo spadek mocy i brak oleju na bagnecie
turbo puszcza strona goraco, wiec trzeba zmienic je ! wiem bo mialem podobnie
-
Słabiej po wymianie turbo
od ic jutro jeszcze dokladnie sprawdze ! dzisiaj jechal za mna ojciec i gadal ze jak mu butne to kopci na czarno ! czyli faktycznie gdzies jest nie szczelnosc kurde :/