Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ameryki nie odkryłeś
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106]
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupiłem te miodowe już
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No problemo
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O to to, chyba wezmę miodowe Mam komplet dekorów na oddanie, quattro alu
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sumie mi zależy na stoperach
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze jedno, jakie gumowe dywaniki polecacie? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-01-07-dywaniki-korytka-gumowe-geyer-i4805356583.html
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Początkowo egr pozostał na miejscu (klapa gasząca jest istotna), a teraz gdy dolot mam z kwasówki, egr zrobił out, a klapa gasząca z 2,5 tdi została wspawana w kolektor ssący. Czyli najlepiej zostawić go na miejscu? Myślałem aby zrobić jakiś home made dolot ewentualnie wypruć środek egra
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie dla tych co zaślepiali EGR w 1.9, co robiliście z samym egr? Customowy dolot czy coś?
  10. Jest plan na szufladki i tunel Przymiarki rolki na lato [emoji28]
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile?
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pomyśl że to lata 1984
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Widzieli takie coś? Mega fch..
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Nie wytrzymał
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Per pan Szczawiński bo ci żyłka pęknie zaraz
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to fajnie Cham i prostak
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Z Kasprowego
  18. Dzisiaj bodajże w Żywcu widziana niebieska B7 na ramkach klubowych Do tego Arturoo ustrzelony na A1 węzeł A4
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Grzesiu bo się wsadza 360/300
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PW matole
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie RNSE ciągle pobiera prąd, bez kluczyka w stacyjce. Który kabel trzeba zmienić aby uruchamiał się po zapłonie?
  22. Jak każdy silnik Swap ukończony, auto jeździ i ma się dobrze. Dodatkowo otrzymało program na około 165-170 KM i 380 NM, a i grill S4 wpadł Auto aktualnie w rękach Kriss Works, korekta lakieru przyda się dziadkowi Auto żyje i się pomalutku modzi. Wpadło lusterko foto zmierzchowe, włącznik auto, włącznik CLH, moduł DRL, MCE, H7 led w długie do jazdy dziennej Wpadł również RNS-E LED z seata exeo Wpadła też rolka na lato, przez zimę odświeżę ją i wpadną nowe opony, także zbroimy się na sezon, plan jest jeszcze na zawieszenie, hamulce i pakiet S-line
  23. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  24. WhyMe? odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Sztos janie
  25. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miejscowość odbioru to Stok Lacki, widzę masz przeszło 30 km także poczekam może ktoś będzie miał bliżej mam blisko Na razie mam chłopaczka co postara mi się felgi odebrać także jak się coś zmieni to dam znać, dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.