Treść opublikowana przez Kasjan
-
[B5 AFN] Po rodzinie nic nie ginie
Oba oba, kolega z BAU:) no audi ładne, mody jak najbardziej na +! Nie zapomnij o jakiejś glebie...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hehe, nie dali się namówić chyba Karolsterkowi A spocik bardzo fajny, nawet nie wiem kiedy te prawie 3h zleciało
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mapka z dojazdem: http://s7.postimage.org/n1cmy32tz/Dojazd_do_Tesco.jpg W piątek przejeżdżaliśmy obok Tesco. Jedziesz tak jak do mnie pod Kaufland, tylko jak miniesz McDonalda, wjedziesz na górkę i dojedziesz do tego dużego ronda to przejeżdżasz przez nie prosto, dojeżdżasz do następnego rondka i z niego zjeżdżasz 2 zjazdem w kierunku Statoil'a, na rodzie przy Statoil'u pierwszy zjazd z ronda i jesteś pod Tesco. Z tyłu sklepu jest parking zadaszony pod sklepem i tam się łapiemy gdzieś na samym końcu parkingu. Jak chcesz to możemy się złapać pod Kauflandem i polecieć razem. Powinienem trafić No a co do wiatru no to trochę pizga nie ma co, no ale się zobaczy
-
Oryginalny subufer audi a4 avant prosze o pomoc.
Te kabelki co pokazałeś na foto to raczej nie to. Z tego co się orientuję to ori subufer jest podłączany przez te 3 małe wtyczki połączone ze sobą... (niebiesko,zielona,żółta). I tam powinieneś szukać rozwiązania.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to ustalone a taki mały szczegół... gdzie jest te tesko?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Koledzy pamiętają? Jutro 17:30? Jak taka pogoda jak dziś dalej się utrzyma no to pod kauflandem filip1001 jedziesz?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Witam. Właśnie jestem po operacji podłączania podświetlenia klawiszy klimy. Podłączyłem +po światłach pod pin 6 w małej czarnej kostce i jest podświetlenie ale tak mruga... Wcześniej miałem klimatronik na żarówkach może w tym leży problem? Czy może ten + co ja pociągnąłem od podświetlenia przycisku grania tylnej szyby jest za słaby?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O tak, porządki u mnie w audi by się przydały, taczka błota już pewnie by się nazbierała filip1001 to fakt, nieprzemyślane umiejscowienie. A wiedziałeś że np w a6c5 po stronie od pasażera jest odpływ od klimy i on lubi się zatykać, no niby usterka w normie ale jak masz manual bo wtedy to co najwyżej podłoga będzie wilgotna a jak masz automat to tam jest czujnik od skrzyni jakiś no i tak np w trasie dostaje się tam woda no i stoisz na amen. To dopiero umiejscowienie...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
miło bedzie poznac przed BK Wzajemnie no dla mnie też lepiej tak godziny w granicach 17:30 ale dostosuję się.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Obecny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jeździłem tam kiedyś do znajomych i potwierdzam że tam jest fajnie, blisko jeziorko, las, cicho, na wypad weekendowy jak znalazł
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bardzo podoba mi się ten pomysł przydałoby się coś na wiosnę w aug ogarnąć
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
I na którą planujemy tam być?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja już zderzak od eski wsadziłem, progi dzisiaj przyszły, radio 2din jest także jestem gotowy filip1001 i tak jedziemy w stronę grajewa itd... więc ja będę czekał na przystanku w netcie to jest na trasie, 6km od aug w kierunku wawy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no za***iście jak tak ja już nie mogę się doczekać...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Rezacz Sylwek zgadza się ja też mu co nieco zawdzięczam a czy przypadkiem nie chodzi o wyłącznik zasilania ? taki hebel tak jakby?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie nie nie, klanu już nie oglądam. Jeszcze nie mogę się otrzasnąć po śmierci Rysia !!! ;( ;( filip1001 ja już też opłaciłem zlot w całości ;D jeszcze tylko 2 tyg
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
No spryski już zamieniłem. Co do felg to jestem w trakcie poszukiwania...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?178166-B5-ABC-Srebrny-Avant-z-Podlasia-video&highlight=podlasia muszę się pochwalić moim nudnym avantem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zobaczymy na miejscu ja jutro oplacę bo z tego co wiem to do 09.03 juz trzeba miec oplacony. PS: Zamontowałem już zderzak od s4 :D:D:D:D narazie bez halogenow ale i tak jest niegłupio. Jutro jakieś foty porobię
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wgl ten gość to jakiś taki dziwny jest... No chyba nic innego mi nie pozostaje jak rezanie jakiś nowych mocowań. Nie bardzo mi się widzi cięcie zderzaka tak jak mi ten typ na tych fotkach przysłał...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! problem mam następujący. Mam zderzak od ski, kupiłem kratki, kupiłem halogeny. Sprzedawca się upiera że halogeny muszą pasować do tego ale za nic nie pasują jak widać na fotkach... Wejście w kratkach jak widać przedliftowe bo okrągłe, halogeny też niby są przedliftowe ( tak twierdzi sprzedawca ) to czy ja jestem upośledzony że nie umiem tego spasować? Shot at 2012-03-06 Shot at 2012-03-06 te zdjecia nie wiem czemu mi do gory ogami przewineło... ten gosciu co sie upiera że to pasuje to takie foto mi wysłal... Shot at 2012-03-06 Shot at 2012-03-06
-
Brutus i jego ARM
Kolor MEGA! Silnika pozazdrościć, też mi się marzy kiedyś swap na 2.8. Bezawaryjności i udanych modów!! Ps: Felgi masz łopaty 16?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na czas wyjazdu będe miał no trasa powinna zejść lekko i oby bez przygód ( ale tylko tych nie miłych ) a tak apropo może jakiś mini spot w suwałkach jeszcze przed bukowiną? Co na to koledzy z BS/BSU?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to wybór trasy zostawiam w Twoich rękach A co do godziny no to mi pasuje jak najbardziej No i właśnie, zamiast deski to ja wezmę kąpielówki tak jak mówisz Fakt trasa nie jest jakaś mega daleka, i szczerze powiem to ja wolę jechać te 750km w góry niż 400km nad morze gdzie droga jest cały czas fatalna. Mam nadzieję że jeszcze ktoś się namyśli