Treść opublikowana przez shakal
-
a4 B7 2.0 tdi BPW by dominik
Skoro masz znaczki na zewnątrz s-line a zewnętrznego pakietu (zderzak, grill, listwy boczne, dokładka zderzaka tył, lotka tylnej klapy) brak, to wychodzi na to że masz tylko wewnętrzny pakiet s-line (siedzenia z wytłoczeniami s-line, kierownica z napisem s-line, gałka zmiany biegów pikowana s-line, listwy na progach s-line, opcjonalnie czarna podsufitka)
-
a4 B7 2.0 tdi BPW by dominik
Tak myślałem bo w oryginale te felgi w 19" nie wychodziły S-line widać tylko wewnętrzny, ale wszystko do ogarnięcia
-
a4 B7 2.0 tdi BPW by dominik
Podglądnij wątek klubowicza Djim znajdziesz tam dużo pomysłów na mody PS. Koła na fotkach wyglądają na max. 18" Bezawaryjności
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Na forum ktoś dokładał samą lodówkę na 100% ale nie powiem kto bo nie wiem poszukaj może znajdziesz
-
Zacieki na felgach aluminiowych
Chwilowo nie mam auta, ale jak tylko odbiorę to będę próbował IronX, płukanie + suszenie, zobaczymy czy będą jakieś efekty.
-
Zacieki na felgach aluminiowych
Mógłbyś kolego coś polecić? Auto myłem w cieniu godzinę po przyjechaniu z trasy.
-
Zacieki na felgach aluminiowych
Mam problem z felgami a mianowicie po ostatnim wstępnym myciu felg pojawiły mi się na nich dziwne zacieki: Chciałem je spryskać środkiem do felg ale wolałem się wstrzymać i poradzić co z tym fantem zrobić? Potraktować to IronX lub Tenzi ? Czy może jakimś innym środkiem? Dodam że auto w moim posiadaniu od paru tygodni i dopiero pierwszy raz myłem felgi, wcześniej tego nie zauważyłem.
-
B7 Crew
Przy antenie GSM+GPS powinny wychodzić dwa przewody zakończone wtyczkami. Najlepiej sprawdzić to zdejmując tylną osłonę podsufitki i lekko odginając podsufitkę zobaczysz ile masz przewodów wychodzących z anteny, jeśli jeden to masz GSM jeśli dwa to GSM+GPS Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę
- B7 Crew
-
B7 Crew
Kosz 2DIN. Przejściówki ze zwykłego radia na RNS. Antena GPS. Tunel można dociąć pod 2DIN tak samo klimatronik. Popielniczka 1DIN pasuje lecz zostaje dziura między klimatronikiem a właśnie popielniczką. Jeśli chcesz mieć jak w oryginale to potrzebujesz tunel 2DIN , klimatronik 2DIN, kosz 2DIN, przejściówki, popielniczka 2DIN, antena dachowa GPS + kabel Ja u siebie kosz docinałem ale klimatronik kupowałem 2DIN. Antenę też dokładałem Ori na dach
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Czasami trzylatki mają 2x więcej najechane niż Twoje dziesięcioletnie S-line już masz pełny Fajnie też że na pokładzie masz BOSE Bezawaryjności
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Przepuszczalność światła w kabinie kierowcy, czyli przednia szyba + dwie boczne, od kierowcy i pasażera ma wynosić nie mniej niż 70%. Problem w tym ze taką wlasnie przepuszczalność szyba ma juz kiedy opuszcza fabrykę. Więc Ty chcąc przyciemniac je folia nawet 1% łamiesz prawo i policja ma obowiązek zatrzymać Ci dowód, diagnosta nie podbić przeglądu chyba ze zerwiesz folie. Wysłane z iPhone
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Oni już dobrze wiedzą że od kierowcy i pasażera foli być nie może, no chyba że ochronnej przezroczystej
-
audi a4 b7 1.8T S-line
Edytuj ten post kolego i napisz coś więcej bo jak na razie to wygląda jak ogłoszenie motoryzacyjne w gazecie wyborczej.
-
B7 Avant 1.8T Sline, 19'' porsche, AIR RIDE nowe zdjecia
Piękna :naughty: gleba i felgi z prosiaka dobrze tutaj pasują Bezawaryjności
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Dobry czarnuch PS. jak możesz podrzuć na PW jaki koszt zmiany turbo na CAHA?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie szybkie pytanie mam. Czeka mnie wymiana oleju a nie wiem co było zalane wcześniej, w książce tez tylko ze wymiana oleju ale jakiego to juz nie napisali :/ czym go najlepiej zalać? Silnik 2.0 TDI nalatane 190tys Wysłane z iPhone
-
Ford S-max Titanium S....
Dobrze doposażony rodzinny mini van świetnie się prezentuje z zewnątrz jak i wewnątrz. Pakiet Titanum S robi w tym aucie robotę
-
Siemianowy Golfik Gti
Wydaje mi się ,że nazewnictwo dsg tyczyło się od pewnego czasu skrzyń automatycznych grupy vw Ło cie w ciocie, to ja cały czas myślałem że to manual
-
Siemianowy Golfik Gti
Siemian moze myślał ze jedzie automatem i na 1 biegu cały dzien jeździł Wysłane z iPhone
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Ja zmieniałem w swojej tylko przód tył miał być robiony w późniejszym terminie i wszystko hamowało jak trzeba
- B7 Crew
- B7 Crew