Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. Skoro masz znaczki na zewnątrz s-line a zewnętrznego pakietu (zderzak, grill, listwy boczne, dokładka zderzaka tył, lotka tylnej klapy) brak, to wychodzi na to że masz tylko wewnętrzny pakiet s-line (siedzenia z wytłoczeniami s-line, kierownica z napisem s-line, gałka zmiany biegów pikowana s-line, listwy na progach s-line, opcjonalnie czarna podsufitka)
  2. Tak myślałem bo w oryginale te felgi w 19" nie wychodziły S-line widać tylko wewnętrzny, ale wszystko do ogarnięcia
  3. Podglądnij wątek klubowicza Djim znajdziesz tam dużo pomysłów na mody PS. Koła na fotkach wyglądają na max. 18" Bezawaryjności
  4. Na forum ktoś dokładał samą lodówkę na 100% ale nie powiem kto bo nie wiem poszukaj może znajdziesz
  5. Chwilowo nie mam auta, ale jak tylko odbiorę to będę próbował IronX, płukanie + suszenie, zobaczymy czy będą jakieś efekty.
  6. Mógłbyś kolego coś polecić? Auto myłem w cieniu godzinę po przyjechaniu z trasy.
  7. Mam problem z felgami a mianowicie po ostatnim wstępnym myciu felg pojawiły mi się na nich dziwne zacieki: Chciałem je spryskać środkiem do felg ale wolałem się wstrzymać i poradzić co z tym fantem zrobić? Potraktować to IronX lub Tenzi ? Czy może jakimś innym środkiem? Dodam że auto w moim posiadaniu od paru tygodni i dopiero pierwszy raz myłem felgi, wcześniej tego nie zauważyłem.
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przy antenie GSM+GPS powinny wychodzić dwa przewody zakończone wtyczkami. Najlepiej sprawdzić to zdejmując tylną osłonę podsufitki i lekko odginając podsufitkę zobaczysz ile masz przewodów wychodzących z anteny, jeśli jeden to masz GSM jeśli dwa to GSM+GPS Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę
  9. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, resztę znajdzie na forum lub w internecie jak zrobić żeby było dobrze
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kosz 2DIN. Przejściówki ze zwykłego radia na RNS. Antena GPS. Tunel można dociąć pod 2DIN tak samo klimatronik. Popielniczka 1DIN pasuje lecz zostaje dziura między klimatronikiem a właśnie popielniczką. Jeśli chcesz mieć jak w oryginale to potrzebujesz tunel 2DIN , klimatronik 2DIN, kosz 2DIN, przejściówki, popielniczka 2DIN, antena dachowa GPS + kabel Ja u siebie kosz docinałem ale klimatronik kupowałem 2DIN. Antenę też dokładałem Ori na dach
  11. Czasami trzylatki mają 2x więcej najechane niż Twoje dziesięcioletnie S-line już masz pełny Fajnie też że na pokładzie masz BOSE Bezawaryjności
  12. Przepuszczalność światła w kabinie kierowcy, czyli przednia szyba + dwie boczne, od kierowcy i pasażera ma wynosić nie mniej niż 70%. Problem w tym ze taką wlasnie przepuszczalność szyba ma juz kiedy opuszcza fabrykę. Więc Ty chcąc przyciemniac je folia nawet 1% łamiesz prawo i policja ma obowiązek zatrzymać Ci dowód, diagnosta nie podbić przeglądu chyba ze zerwiesz folie. Wysłane z iPhone
  13. Oni już dobrze wiedzą że od kierowcy i pasażera foli być nie może, no chyba że ochronnej przezroczystej
  14. Edytuj ten post kolego i napisz coś więcej bo jak na razie to wygląda jak ogłoszenie motoryzacyjne w gazecie wyborczej.
  15. Piękna :naughty: gleba i felgi z prosiaka dobrze tutaj pasują Bezawaryjności
  16. Dobry czarnuch PS. jak możesz podrzuć na PW jaki koszt zmiany turbo na CAHA?
  17. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gadałem właśnie z mechanikiem i też mi powiedział że lepszy będzie 5w40
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki Wysłane z iPhone
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie szybkie pytanie mam. Czeka mnie wymiana oleju a nie wiem co było zalane wcześniej, w książce tez tylko ze wymiana oleju ale jakiego to juz nie napisali :/ czym go najlepiej zalać? Silnik 2.0 TDI nalatane 190tys Wysłane z iPhone
  20. Dobrze doposażony rodzinny mini van świetnie się prezentuje z zewnątrz jak i wewnątrz. Pakiet Titanum S robi w tym aucie robotę
  21. shakal odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Wydaje mi się ,że nazewnictwo dsg tyczyło się od pewnego czasu skrzyń automatycznych grupy vw Ło cie w ciocie, to ja cały czas myślałem że to manual
  22. shakal odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Siemian moze myślał ze jedzie automatem i na 1 biegu cały dzien jeździł Wysłane z iPhone
  23. Ja zmieniałem w swojej tylko przód tył miał być robiony w późniejszym terminie i wszystko hamowało jak trzeba
  24. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Z Częstochowy to autobusy z pielgrzymkami jeżdżą
  25. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Niech zgadnę u siebie oczywiście masz wszystko?!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.