Treść opublikowana przez Kwinto69
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Zielona ADA ;] Powoli do przodu ...
nie obrażaj się ale z naklejką battalionu przesadziłeś zderzak już taki miałeś po zakupie? ładuj lampy polift- SPOTY RADOMSKIE
nie długo będę jechał to jeszcze oblukam drzwi i półkę- SPOTY RADOMSKIE
miałem ori bete ale zamieniłem na pionieer deh 4000 ub zostało mi z poprzedniego auta, a głośników nie ma w tylnych drzwiach ani w półce Samochód wziąłem w oryginale [h=1][/h]- SPOTY RADOMSKIE
mam na myśli to że może upoluje jednak na delikatna stłuczke zderzak to zakupie ze spryskiwaczami a wtedy bixenony bym zarzucił, jak na razie mody wewnętrzne na ten rok to połka z głośnikami bo mam taka dziwna wersje że tylko przód gra i ten termometr podjadę we wtorek ...- Strefa Śmiechu
Daj się zaskoczyć jakością(?) Biedronki - YouTube- SPOTY RADOMSKIE
najpierw świeczki zrobie na bixa, przypuszczam że jak bym miał wcześniej fisa to by mnie to od razu osłabiły te zegarki:whistling:- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
pikna maszynka- [ALL B5] Audi S4
to teraz przy pierwszym śniegu sesje- Komis "używane połczyńska"
ta w komisie znają cała historie auta albo ostatnio wstawiałem Picowanie auta do sprzedaży w szczególności [h=2]Zapytaj handlarza... on prawdę Ci powie![/h]- SPOTY RADOMSKIE
nie "kuśta" mnie tym fisem- Strefa Śmiechu
http://radom.gazeta.pl/radom/56,35219,12732845,_,,2.html- SPOTY RADOMSKIE
podjadę do nich zobaczę ile zaśpiewają wiem fis piękna sprawa, dzisiaj już miałem piękny wjazd w zderzak przedni ale oczywiście odpuściłem mu, a już by był zakupowany polift ze spryskami pod bixy- SPOTY RADOMSKIE
jak na chwile obecną pozostaje przy starych zegarach ze względu na ori przebieg który cieszy oko dlatego to dokupiłem, w pon albo dzisiaj podjadę i zapytam:hi:- Strefa Śmiechu
Miłość w dzisiejszych czasach- SPOTY RADOMSKIE
drażni mnie nawet na zimówkach bo on raczej tylko został który sie odzywa górne wymienione po obu stronach próby czasu nie wytrwały jak dostały polskich dróg ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- ok Panowie dziękuje za pomoc Robert będe go zamawiał po wszystkich św ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- jest ktoś kto mi to ogarnie u nas w rozsądnych pieniądzach http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-oryginalny-termometr-liczniku-4868/ nie mam fisa i klimy termometr z czujnikiem leży ...- Komis "używane połczyńska"
sprawdz vin czy nie jaki angol zarejestrowany w de na tydzień i coś wiecej może ci wyjdzie- Stickerbomb na zderzakach?
a tak serio też miałem zderzak trochę przygnieciony ori lakier w sprayu dobrałem i bezbarwnym- Komis "używane połczyńska"
i pewnie przebieg do 200 tyś co drugi ma nie zależnie ile lat ma auto- SPOTY RADOMSKIE
Robert a dolny wahacz lewy od kierowcy banan lema ile ?- Strefa Śmiechu
MYSZKA - DEMOTY ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- УйоŃи Са ŃОйОК! ĐĐąŃСаŃоНŃнО Đş ĐżŃĐžŃПОŃŃŃ! - YouTube ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- coś dla naszych kobiet gdy chcą prowadzić Samochody projektowane z myślą o kobietach - DEMOTY ---------- Post dopisany 26-10-2012 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 23:54 ---------- ostatnio dołączyły u mnie poszukiwania okularów jak się okazało daremne Prawdziwi szczęściarze - DEMOTY- YouTube - filmy warte obejrzenia
- SPOTY RADOMSKIE
to widzę że pełna profeska- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
tak patrząc to urlop w tym tygodniu zmarnowałem Lux robota- [AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
no spoko bo pod m 1 to mandatami sypali ostro w zeszłym roku - Zielona ADA ;] Powoli do przodu ...