Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
he he tam jest test wahaczy dla całej grupy vag no póżniej podlece odebrać bagnet pozdro ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ---------- jeszcze lepiej rozryte niż było rowerem lepiej szkoda auta
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Robert respect a taka nie pozorna z wyglądu tylko jedna wlepka na klapie coś podpowiada
-
SPOTY RADOMSKIE
dokładnie pomarańczowe ale mam nadzieje że będzie cała część jutro na Chorzowskiej czy już się przenieśli? ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- pany oglądali mecz? jak dla mnie przedni ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- nowe znaczenie isc na loda od jutra u nas Lody o smaku... piwa? Będą takie w radomskiej Lodomanii - 24 października 2012
-
Strefa Śmiechu
a u nas takie lody od jutra Lody o smaku... piwa? Będą takie w radomskiej Lodomanii - 24 października 2012
-
Oświetlenie kabiny
oooo to i ja zacznę się rozglądać za takim:decayed:
-
Zestaw BOSE sedan
też tak myślę a półkę zakupie jak mi się trafi z roleta za dobrą kasiorke
-
Strefa Śmiechu
Dla każdego kierowcy... - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
SPOTY RADOMSKIE
wiem że inny ale własnie mam przed sobą to ułamane ori co zamówiłem to 053 115 611 C ciekawe w czym różnica?
-
SPOTY RADOMSKIE
o widzę że podobnie mam dzisiaj przy sprawdzaniu oleju plastykowa cześć od bagnetu złamała mi się ---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ---------- zamówione w sterze jutro po 10 do odbioru też 42 zł Michał dzięki za podpowiedz
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
i pod obi na parking
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ogólnie filmiki na you tubie [h=1]Picowanie auta do sprzedaży[/h]
-
SPOTY RADOMSKIE
mhy ok dziex:hi:
-
SPOTY RADOMSKIE
Micam mogę wiedzieć ile mniej więcej krzyknęli za ściemę szyb dużej różnicy z moim chyba by nie było Pany oglądali najnowszy zakup kontrolowany na tvn turbo ? Propozycje dla Izy i Krzysztofa - klasa D, do 30 tysięcy złotych ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- kali potwierdzam!!!! na wojska polskiego na przeciwko myjni u łosiów koles ma do audi czesci i jak dla mnie jest ogarniety i nie robi problemów ze zwrotami jak cos jest nie tak!!! głośniki też ma?bo u mnie goła półka:facepalm: tylko stop:whistling:
-
Zestaw BOSE sedan
półkę zmieniałeś czy same osłony głośników dokupiłeś i po zamontowaniu wszystko gra ? też nie mam w półce
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
temacik interesujący bo tez nie mam w półce bida
-
Oświetlenie kabiny
ciekawe czy nie trzeba dodatkowego kabla jakiego do lampek do czyt.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ogladali pany program Propozycje dla Izy i Krzysztofa - klasa D, do 30 tysięcy złotych
-
SPOTY RADOMSKIE
tego z biedrą nie widziałem
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
efekt jest
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Driftowa bitwa: motocykle vs samochód! - Czadowe - JaramSie.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
Driftowa bitwa: motocykle vs samochód! - Czadowe - JaramSie.pl 3.20 min taki zegarek mieć
-
Strefa Śmiechu
takie uchwycone na samolocie podczas Air Show 2011 <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> i na koniec China Paparazzi obiektyw większej średnicy niż noge miał <br /><br /> ---------- Post dopisany 23-10-2012 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 16:43 ---------- to chyba największa foto relacja z meczu Wielka ulewa memów po kąpieli z Anglią! [megagaleria] - Smieszne - JaramSie.pl
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
dobre też zapodam sobie bixy w nowym roku:hi:
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
gratki furki do zob na mieście :hi:bezawaryjności
-
SPOTY RADOMSKIE
albo koło Orońska maja dużo klamotów bo po Radomiu nie ma co szkoda czasu