Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlocio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlocio

  1. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymieniał ktoś może poduszki pod silnikiem ? Wszędzie pisze że jedna jest z czujnikiem a druga bez. U mnie w aucie 2.0 caha 2010 siedzą 2 z czujnikiem. Drugie pytanie czy jeśli poduszka wylala ( bardzo obficie ) to możliwe jest żeby nie pokazało błędu na kompie? Jedna strona leje jak szalona a błędów brak.
  2. 235 będzie ok.
  3. Za szeroka opona do tej felgi. Ja na 8 calach miałem 245 i już był balon. Co do et to śmiało wejdzie. Większość ludzi na forum co ma 18 cali jeździ na et 29. Ja miałem 27 tyl i było ok.
  4. Witam potwierdzam teorię o 2 termostatach. Silnik CAHA manual przedlift. Do tej pory 90 ° tylko przy wypalaniu dpf. Dziś wymieniłem 2 termostaty główny i mały ( ponoć tylko w automatach wystepuje) obydwa zamienniki mahle ( zeszlifowane numery) . Auto po około 5-7 km złapało 90° i tak już zostało. Temperatura na polu okolice 5°.
  5. Hej Ja też poproszę, dzięki. WAUZZZ8K3AN056247
  6. Właśnie o 19 mi chodzi. Ja teraz na 17 mam 67cm na 1BV, i zastanawiam się czy mi się 19 zmieszczą i nie będą wystawiać. U Ciebie widzę jest 9 " felga i ładnie spasowane.
  7. Po zmianie sprężyn ile masz cm do rantu blotnika ?
  8. Ok temat do zamknięcia wpadają grafitowe rs4. O ile nie będą wystawac?
  9. zlocio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej, czy ktoś może regenerowal odme w 1.9 tdi ? Znalazłem firmę która to zrobi za 220 zl z gwarancją na 24 miesiące. Firma ma siedzibę w Kunowie.
  10. Zawieszenie 1BV. Był też plan na grafit, jednak zrodził się pomysł dodatków ( lusterka, grill, spojler na klape, dokladka zderzaka tyl) w black piano.
  11. Dzięki za zdjęcia. Właśnie wiem że czarne wyglądają wizualnie na mniejsze ze względu na kolor ale srebrne do mojego koloru nadwozia mi się nie podobają.
  12. Witam przymierzam się do zakupu felg 19 calowych do a4 b8 sedan. Podobają mi się 2 wzory Mam Rs3 i Rs4. Jednak nie widziałem ich na żywo, a jedynie na zdjeciach, może ktoś z forum widział obydwa modele i podpowie który lepiej prezentuje się na żywo. Felgi będą koloru czarnego więc lepiej żeby wizualnie wyglądały na większe. MAM RS3 MAM RS4
  13. Hej, możesz podać namiar na spoiler klapy? Gdzie kupowales.
  14. Kolor robi robotę ? to tego czarne dodatki świetnie wyglądają. Spojler na klapę kupowales czy już był ?
  15. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej może ktoś wrzucić kodowanie klimatronika, pacjent, jedna strefa, grzane fotele, mmi 3g high. Problem to brak wizualizacji zmian temp. Itp. Na mmi.
  16. Hej mam wklad styropianowy razem z przykrywką plastikową. Wprawdzie to od a5 Ale kształt jest jak w a4.
  17. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Więc chyba zostaje mi szlifowanie papierkiem gniazda w zacisku.
  18. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy prowadnice zaznaczone na zdjęciu mają chodzić luźno czy trzeba użyć sporej siły żeby je przepchnąć ? Chyba po malowaniu proszkiem otwór jest mniejszy i mam problem z założeniem tej metalowej tulejki.
  19. Mam właśnie 320 mm..
  20. Jestem na etapie składania zaciskow 320 mm i 300mm, po malowaniu będą nowe gumki oraz klocki. Możecie mi podpowiedzieć co mam smarować. Z tego co wyczytałem w temacie to z przodu smaruje tylko tloczek i rowek pod uszczelniacz, prowadnic w gumkach i tych od klocków nie ruszam. Natomiast z tyłu smaruje zarówno tloczek jak i prowadnice w gumkach. Klocków z blaszkami montazowymi nie smaruje. Dobrze wnioskuje ???
  21. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A możecie jeszcze napisać jaki to rozmiar M12 ??
  22. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok dzięki za odpowiedź. Zacznę dzwonić po sklepach
  23. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ? 90 zl za jedną końcówkę... To jakiś serwisowy czy można to kupić w sklepie z narzędziami.
  24. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie o ten zacisk chodzi
  25. zlocio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szybkie pytanie ( wiem że już było ale nie mogę teraz znaleźć tego postu) jaki klucz do rozebrania zacisku przód ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.