Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jacy uszczypliwi dobrze że Bartek nie dał chromów, bo do czego by one pasowały ?
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
:polew: ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- Mam wrazenie,ze on sie powaznie pyta:kox: Chyba masz racje , to ja z 10 poprosze, dopiero będzie performance
-
B6 DIVISION
Podobna do Rh phoenix ale to nie to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wydaje mi się że to co znalazłeś powinno być ok
-
B6 DIVISION
Sprawdz tutaj Danelczyk - Części i akcesoria
-
B6 DIVISION
Chyba od TT, napewno bedzie fajnie wyglądać, ale z takim et dystans wskazany
-
B6 DIVISION
Dobre jak każdy niebieski FK tylko ciekawe jaki rzeczywisty stan ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wilcze laski - szczecinek miałem jechać
-
Felgi 8.5 oraz 9.5 cala 19" Do Audi A4 B8 FWD
przód 225/35 tyl 235/35, a jak chcesz faktyczny naciąg to przód 215/35 tył225/35
-
Dziwne odgłosy
To są klapy od klimy, było na forum
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Nawet nie wiesz jak korci:wink: ale ja zanim coś wrzucę na auto to musi być zapięte na ostatni guzik, a niestety po 2 mam odłożoną kase na coś innego niż nowe opony i malowanie alusów. Także jeść nie woła to poczeka Koła są 19x8,5j et48 Pozdr.
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
wygląda mega dobrze ! jak by tu jeszcze była rota grid w 18 w takim czarnym to dopiero był by bandyta, powiem Ci że jak nie podoba mi się ten spoiler sline w sedanie, tak tutaj pasuje idealnie
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Z dokładki jestem zadowolony, jak widać nie jeszcze jej nie urwałem [odpukać ], po prostu trzeba uważać i wiedzieć gdzie można podjechać a gdzie już nie dasz rady, czasami jak jest mało miejsca to na koleinach przytrzeć można, no i wolne zjeżdżanie z krawężników, aby nie dobiło, ale to i tak w sumie większa troska o nadkole niż o dokładkę [ przy prawie pełnym skręcie opona jest ok 5mm od błotnika]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To co robimy jakiś spot w nd ?
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Tadammm !! w końcu udało się dostać speedliny w dobrym stanie, i w tym 5 na zapas Przyłożone na próbę, z tyłu trzeba zejść niżej co najmniej te 2 centy a przód lajtowo zejdzie o 1, ze spasowaniem powinno być dobrze bo przy 15mm dystansu na tyle wygląda spoko ale z 18/20 będzie myślę tak jak sobie zamierzyłem, no i przód będzie miał dystans 15mm. Teraz tylko czekać do wiosny bo w tym roku nie wylądują na aucie , a i powiedzcie mi moi drodzy gdzie można dać plastik do pochromowania? bo dekielki "zaśniedziały" a jako że będe je "przerabiał" to chce odnowić znaczek oraz ring na nich. Małe spy, bo przecież niemożna było się oprzeć pokusie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-s podrzuć na pw jakiś kontakt do Ciebie, wystawie koła na fb i może akurat ktoś się trafi Co do kół to dzisiaj podejście nr2 do speedlinów, zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Tarcz i klocki ATE
Mam u siebie na tyle tarcze ate i klocki ferodo premier, a na przodzie ate power disc i ferrodo premier i jak najbardziej polecam taki zestaw
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dbałość o detale - to mi się podoba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pochwalony Szczerze nie kupił bym tego sedana, wyposażenie dobre ale co najmniej zderzaki kwalifikują się na ponowne lakierowanie, podejrzewam że tylny już był bo cały w kolorze jest i brak czarnej wstawki
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Piękna jest, nie mogę się napatrzeć, bbs, vadery, kolor, pakiet idealna jest !
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Piękna sztuka Ci się trafiła, na dodatek z Q dobry napis brembo na zaciskach, a obok oryginalny znak ATE także kompletuj listwy i bedzie malina
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
szkoda jej
-
B6 DIVISION
Strawberry, gratulacje
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Łukasz ja uwazam ze znaczek powinien być tu w chromie bo nie ma tu czerni za dużo