Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miedzikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miedzikos

  1. Jacy uszczypliwi dobrze że Bartek nie dał chromów, bo do czego by one pasowały ?
  2. :polew: ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- Mam wrazenie,ze on sie powaznie pyta:kox: Chyba masz racje , to ja z 10 poprosze, dopiero będzie performance
  3. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobna do Rh phoenix ale to nie to
  4. wydaje mi się że to co znalazłeś powinno być ok
  5. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdz tutaj Danelczyk - Części i akcesoria
  6. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba od TT, napewno bedzie fajnie wyglądać, ale z takim et dystans wskazany
  7. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre jak każdy niebieski FK tylko ciekawe jaki rzeczywisty stan ...
  8. Wilcze laski - szczecinek miałem jechać
  9. przód 225/35 tyl 235/35, a jak chcesz faktyczny naciąg to przód 215/35 tył225/35
  10. To są klapy od klimy, było na forum
  11. Nawet nie wiesz jak korci:wink: ale ja zanim coś wrzucę na auto to musi być zapięte na ostatni guzik, a niestety po 2 mam odłożoną kase na coś innego niż nowe opony i malowanie alusów. Także jeść nie woła to poczeka Koła są 19x8,5j et48 Pozdr.
  12. wygląda mega dobrze ! jak by tu jeszcze była rota grid w 18 w takim czarnym to dopiero był by bandyta, powiem Ci że jak nie podoba mi się ten spoiler sline w sedanie, tak tutaj pasuje idealnie
  13. Z dokładki jestem zadowolony, jak widać nie jeszcze jej nie urwałem [odpukać ], po prostu trzeba uważać i wiedzieć gdzie można podjechać a gdzie już nie dasz rady, czasami jak jest mało miejsca to na koleinach przytrzeć można, no i wolne zjeżdżanie z krawężników, aby nie dobiło, ale to i tak w sumie większa troska o nadkole niż o dokładkę [ przy prawie pełnym skręcie opona jest ok 5mm od błotnika]
  14. To co robimy jakiś spot w nd ?
  15. Tadammm !! w końcu udało się dostać speedliny w dobrym stanie, i w tym 5 na zapas Przyłożone na próbę, z tyłu trzeba zejść niżej co najmniej te 2 centy a przód lajtowo zejdzie o 1, ze spasowaniem powinno być dobrze bo przy 15mm dystansu na tyle wygląda spoko ale z 18/20 będzie myślę tak jak sobie zamierzyłem, no i przód będzie miał dystans 15mm. Teraz tylko czekać do wiosny bo w tym roku nie wylądują na aucie , a i powiedzcie mi moi drodzy gdzie można dać plastik do pochromowania? bo dekielki "zaśniedziały" a jako że będe je "przerabiał" to chce odnowić znaczek oraz ring na nich. Małe spy, bo przecież niemożna było się oprzeć pokusie
  16. Bart-s podrzuć na pw jakiś kontakt do Ciebie, wystawie koła na fb i może akurat ktoś się trafi Co do kół to dzisiaj podejście nr2 do speedlinów, zobaczymy co z tego wyjdzie
  17. Mam u siebie na tyle tarcze ate i klocki ferodo premier, a na przodzie ate power disc i ferrodo premier i jak najbardziej polecam taki zestaw
  18. Dbałość o detale - to mi się podoba
  19. Pochwalony Szczerze nie kupił bym tego sedana, wyposażenie dobre ale co najmniej zderzaki kwalifikują się na ponowne lakierowanie, podejrzewam że tylny już był bo cały w kolorze jest i brak czarnej wstawki
  20. Piękna jest, nie mogę się napatrzeć, bbs, vadery, kolor, pakiet idealna jest !
  21. Piękna sztuka Ci się trafiła, na dodatek z Q dobry napis brembo na zaciskach, a obok oryginalny znak ATE także kompletuj listwy i bedzie malina
  22. miedzikos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Strawberry, gratulacje
  23. Łukasz ja uwazam ze znaczek powinien być tu w chromie bo nie ma tu czerni za dużo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.